LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta
eskimos banner 2020

Janvāris

Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola turnīru asociācijas (FTA) organizētajā “SynotTip” Rīgas čempionāta Izaicinājuma līgas sācies izšķirošais etaps, kurā visas 23 dalībnieces noskaidros ne tikai godalgoto vietu ieguvējas, bet arī kopējo pozīciju sadalījumu no pirmās līdz pat pēdējai.

Aizvadītajā nedēļas nogalē Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) sporta zālē risinājās Rīgas Futbola federācijas (RFF) organizētās un Latvijas Futbola federācijas (LFF) un Rīgas domes Izglītības, Kultūras un Sporta departamenta atbalstītās bērnu un jauniešu turnīra “Rīgas kauss futbolā telpās 2004.-2008.g.dz. zēniem” sacensības 2006. gadā dzimušo spēlētāju vecuma grupā. Spraigā cīņā pirmo vietu izcīnīja SK “SuperNova” audzēkņi.

Lasīt tālāk ...
Svētdien Rīgas 15. vidusskolas sporta zālē notika trešās kārtas cīņas tradicionālajā Latvijas komercbanku un citu finanšu struktūru telpu futbola turnīrā. Pie trešajām uzvarām tika pašreizējā titula ieguvēja “ABLV Bank” un “Baltic International Bank” (BIB), savukārt “Rietumu banka” pēc diviem panākumiem sacensību startā šoreiz cieta zaudējumu, piekāpjoties “BIB”.

“JakoSport&Graanul Pellets” un “Bettend.com” komandas aizvadītās kārtas ietvaros 15. vidusskolā guva kārtējās uzvaras Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola turnīru asociācijas (FTA) organizētajā “SynotTip” Elites līgas čempionātā, tādējādi vēl vairāk nostiprinoties turnīra tabulas augšgalā. Savukārt otro neveiksmi pēc kārtas piedzīvoja “Futbola Parks/LSPA”, kas par spīti tam saglabāja vietu kopvērtējuma trešajā ailītē.

Svētdien Rīgas 15. vidusskolas sporta zālē risinājās otrās kārtas spēles tradicionālajā Latvijas komercbanku un citu finanšu struktūru telpu futbola turnīrā. Otros panākumus tajā izcīnīja gan pašreizējā titula ieguvēja “ABLV Bank”, gan arī “Baltic International Bank” (BIB) un “Rietumu banka”.

Šajā pavasarī, 21.aprīlī, pirmo reizi Latvijā notiks futzāla (telpu futbola) turnīrs IT nozares izņēmumiem. Paredzams, ka pirmajā reizē spēkus samēros 8-10 komandas.

Ar FK “Baltika” komandas triumfu iepriekšējā nedēļas nogalē Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) sporta zālē noslēdzās bērnu un jauniešu turnīra “Rīgas kauss futbolā telpās 2004.-2008.g. zēniem” sacensības 2007. gadā dzimušo spēlētāju vecuma grupā. Otro vietu četru komandu konkurencē izcīnīja FS “Leevon”, bet trešajā pozīcijā ierindojās FK “Ādaži/Carnikava”.

Iepriekšējā svētdienā 15. vidusskolā risinājās kārtējās cīņas Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola turnīru asociācijas (FTA) organizētajā “SynotTip” Elites līgas čempionātā. Uzvaru izcīnīja pašreizējā līdere “JakoSport&Graanul Pellets”, tāpat svarīgu panākumu guva otrās vietas īpašniece “Bettend.com”, kas pārspēja tiešo konkurenti “Futbola Parks/LSPA”.

Aizvadītajā kārtā uzvaras izcīnīja visas četras šī brīža vadošās Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola turnīru asociācijas (FTA) organizētās “SynotTip” Rīgas telpu futbola čempionāta Alternatīvās līgas vienības – “GiftPrint.LV/EUROLOGI”, “TFK LATS/METALS.LV”, FK “Stopiņi/LAS” un “Estoty/JOMA TEAM LEGENDS”.

Noslēgusies pieteikšanās bērnu un jauniešu futbola turnīram telpās “Rīgas kauss futbolā telpās 2004.-2008.g. zēniem”, kas no šīs sestdienas līdz februāra vidum ceturto gadu pēc kārtas risināsies Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) zālēs četrās dažādās vecuma grupās. Sacensībās piedalīsies 11 klubu pārstāvētas 20 komandas.