LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta
eskimos banner 2020

Augusts

21. un 28. augustā RTU mākslīgā seguma futbola laukumā risinājās Rīgas Futbola federācijas (RFF) organizētā un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstītā “SynotTip” Rīgas minifutbola (8 pret 8) čempionāta noslēdzošā kārta, kuras ietvaros zelta godalgas nodrošināja FK “BEITAR” vienība. Otrajā vietā sacensības pabeidza FC “Raita”, bet bronzas medaļas spraigā cīņā ieguva “ISG/FREE”.

Aizvadītajā nedēļā risinājās kārtējās otrā etapa spēles Rīgas futbola čempionāta ietvaros, arvien lielākus apgriezienus uzņemot sacensību izšķirošajai stadijai. Spēcīgākajā jeb C apakšgrupā vadības grožus joprojām saglabā “Monarhs-Flaminko”, savukārt D grupā, kur komandas sadala 9.-13. vietu, tabulas priekšgalā atrodas “Ogres novada sporta centrs”.

Aizvadītajā svētdienā Palangas kūrortpilsētas smilšu laukumā uzvaru pārbaudes spēlē izcīnīja galvenā trenera Mihaila Busela vadītā Latvijas pludmales futbola izlase, kas ar rezultātu 4:3 uzveica Lietuvas nacionālo valstsvienību. Kā vēstīts, abas sāncenses divas nedēļas iepriekš pirms tam tikās Majoros, arī šajā duelī panākumu ar identisku rezultātu svinot Latvijas komandai.

Lasīt tālāk ...

Svētdien, 20.augustā, Ķīpsalas pludmalē notika tradicionālais LikeIT.lv pludmales futbоla turnīrs IT uzņēmumu komandām. Finālā pēcspēles sitienu sērijā, revanšējoties “Accenture” par zaudējumu apakšgrupā, par trīskārtējiem kausa ieguvējiem kļuva “Tele2SSC” pārstāvji. Trešo vietu izcīnīja “Evolution Gaming” komanda.

Rīgas futbola čempionāta otrā etapa izspēles ietvaros divas uzvaras aizvadītajā nedēļā C apakšgrupā izcīnīja FK “Progress 2”, tādējādi paceļoties uz otro vietu kopvērtējuma tabulā. Tāpat startējusi Rīgas kausa izcīņa, kur šī gada sezonā piedalās septiņas vienības.

Svētdien, 20.augustā, no pulksten 11:00 Ķīpsalas pludmalē pie Vanšu tilta notiks tradicionālais, nu jau sestais pēc skaita, portāla LikeIT.lv organizētais turnīrs IT nozarē strādājošajiem. Šovasar dalību apstiprinājušas astoņas komandas, tostarp pērnā gada finālisti “Tele2SSC” un “Evolution Gaming”.

7. un 14. augustā RTU mākslīgā seguma futbola laukumā risinājās Rīgas Futbola federācijas (RFF) organizētā un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstītā “SynotTip” Rīgas minifutbola (8 pret 8) čempionāta priekšpēdējā jeb devītā. Tās ietvaros svarīgu uzvaru izcīnīja līdere FK “BEITAR”, kas tādējādi spēra platu soli pretī zelta godalgu izcīnīšanai.

Lasīt turnīra lapā
Rīgas futbola čempionātā sākusies izšķirošā jeb otrā posma izspēle, kur C apakšgrupā astoņas labākās dalībnieces turpina spēkošanos par godalgotajām vietām, kamēr piecas pārējās vienības sacenšas par Cerību kausu, kuru savā rīcībā iegūs devītās pozīcijas īpašniece. Tāpat ticis apstiprināts Rīgas kausa izcīņas kalendārs – šajā turnīrā piedalīsies septiņas vienības.

Sestdien, 5. augustā, Majoru pludmalē uzvaru pārbaudes spēlē pret Lietuvu izcīnīja galvenā trenera Mihaila Busela vadītā Latvijas pludmales futbola izlase, kas ar rezultātu 4:3 (2:0, 2:0, 0:3) uzveica Lietuvas nacionālo valstsvienību.

Noslēdzies Latvijas pludmales futbola čempionāts. Pēc divu gadu pārtraukuma zelta medaļas atkal izcīnīja Rīgas “Kreiss”, kas par trim punktiem apsteidza “RTU/Beerhouse No1”, bet trešo vietu ieguva FK “TUC”, tādējādi tiekot pie pirmajām valsts čempionāta medaļām komandas vēsturē.