LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta
eskimos banner 2020
Latvijas pludmales futbola čempionātā aizvadītas trešās un ceturtās kārtas spēles. Pa divām uzvarām izcīnīja “BFS Zep/Forevers” un VBFK vienības, bet vienu – “Ceresit/RTU”, tādējādi izveidojot līderu trio – visām minētajām komandām šobrīd ir pa deviņiem punktiem. Tāpat jāatzīmē vairākkārtējo čempionu “Kreiss” pirmā uzvara, savukārt līdzšinējie vicelīderi FK “TUC” piedzīvoja divus zaudējumus un atkāpās uz ceturto vietu.

Trešajā spēļu kārtā bija sagaidāmas divas intriģējošas cīņas – starp “Ceresit/RTU” un FK “TUC”, kā arī starp “Kreiss” un “BFS Zep/Forevers” vienībām. Tā arī notika. “Studenti” izšķirošo pārsvaru panāca vien mača izskaņā, raidot bumbu tobrīd tukšajos FK “TUC” vārtos (5:2), savukārt “Kreiss” 34.minūtē samazināja rezultāta starpību līdz minimumam (3:4), tomēr pašreizējie vicečempioni minimālo pārsvaru nosargāja.

Trešajā mačā VBFK jau pirmajā trešdaļā guva trīs vārtus pret “PFK Ludza/Grifs AG”, beigu beigās svinot “sausu” uzvaru 4:0. Jāpiemin, ka Ludzas komandas vārtos stājās pieredzējušais Latvijas telpu un pludmales futbola izlašu vārtsargs Aigars Bondars.

Ceturtās kārtas centrālais mačs, neapšaubāmi, bija starp līdz tam nezaudējušo “Ceresit/RTU” vienību un “BFS Zep/Forevers”. Pēdējie spēles 31.minūtē ieguva trīs vārtu pārsvaru (4:1), ko minūti vēlāk RTU komandai izdevās samazināt līdz mīnus divi, tomēr panākt kaut neizšķirtu neizdevās, un “Ceresit/RTU” piedzīvoja pirmo zaudējumu čempionātā.

Tikmēr trešo uzvaru svinēja VBFK, kas negaidīti pārliecinoši ar 9:4 pārspēja FK “TUC”. Jāpiebilst, ka zaudētāji pirmos vārtus guva vien otrās trešdaļas pēdējā minūtē, rezultātam tobrīd esot jau 0:8!

Vēl nepieminētajā spēlē “Kreiss” beidzot izcīnīja pirmo uzvaru – 5:3 pret “PFK Ludza/Grifs AG”. Tomēr jāatzīst, ka uzvara favorītiem nenāca viegli – 16.minūtē sāncenši bija ieguvuši divu vārtu pārsvaru (3:1), ko noturēja līdz 20.minūtei, bet izlīdzinājumu “Kreiss” panāca vien piecas minūtes līdz mača pamatlaika beigām. Ar to gan Latgales komandas pretestība tika salauzta, jo nākamās minūtes laikā “Kreiss” guva vēl divus bezatbildes vārtus, noformējot mača gala rezultātu 5:3.
Otro posmu izlaižot līdzšinējam labākajam vārtu guvējam Andim Dombrovskim, līdera godu ieguvis cits “Ceresit/RTU” spēlētājs Mārtiņš Auziņš, kurš katrā no aizvadītajām divām spēlēm guva pa diviem vārtiem, kopskaitā iekrājot jau septiņus precīzus sitienus. Par vieniem gūtiem vārtiem mazāk Mārtiņa komandas biedram Gatim Rožkalnam, kā arī Sergejam Vasiļjevam (“BFS Zep/Forevers”) un Agnim Pūpolam (VBFK).