LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta
eskimos banner 2020

Aizvadītajā nedēļas nogalē Salaspils Sporta nama zālē paralēli uz trim parketa laukumiem tika aizvadīts “LNK Industries Telpu futbola kauss jauniešiem”, kur četrās vecuma grupās tika noskaidroti uzvarētāji 13 klubus pārstāvošu 39 komandu konkurencē. Sacensības organizēja Rīgas Futbola federācija (RFF) ar Latvijas Futbola federācijas (LFF) un “LNK Industries” atbalstu.

Kā ziņots, sacensībās startēja Rīgas reģiona bērnu un jaunatnes futbola klubu komandas četrās vecuma grupās – 2010., 2011., 2012. un 2013. gadā dzimušie spēlētāji. Turnīrā bija atļauts piedalīties attiecīgajā gadā dzimušajiem un jaunākiem futbolistiem, kā arī gadu vecākām meitenēm, komandas pieteikumā iekļaujot ne vairāk par 14 spēlētājiem.

Dienas ievadā pašā rīta agrumā no plkst.8 starts tika dots jaunāko jeb 2013. gadā dzimušo futbola censoņu sacensībām, kur 12 dalībnieču konkurencē triumfēja JFC “Corona Borealis”, kas izšķirošajā fināla mačā pēc 1:1 neizšķirta pamatlaikā “pendeļu” sērijā pieveica BJFK “Pārdaugava” (4:3). Tikmēr cīņā par bronzu RFK futbolisti ar minimālu 2:1 handikapu lika kapitulēt “RFS Academy” vienībai.

Pēc līdzīga formāta sacensības no plkst.11 līdz plkst.14.30 aizvadīja 2012. gada dzimušo spēlētāju komandas, kas kopumā pulcēja 14 dalībnieces. Šeit pārliecinošu dominanci apliecināja “RFS Academy” vienības – klubam izdevās iekļūt labāko četriniekā uzreiz ar trim komandām, izcīnot zelta un sudraba godalgas. Fināla duelī “RFS Academy white” ar 2:0 uzveica “RFS Academy blue”, kamēr aizņemt visu goda pjedestālu RFS vienībām liedza “SK Kengaroos/Salaspils Football Academy”, kas “mazajā finālā” pēcspēles sitienu sērijā uzveica RFS “melno” komandu (1:1, 6:5).

RFS Academy” palika nepārspēta arī 2011. gada dalībnieču sacensībās, kur septiņas vienības uzvarētāju noskaidroja viena apļa turnīrā, pa reizei tiekoties katra ar katru. “RFS Academy” savāca maksimāli iespējamos 18 punktus (vārtu attiecība: 29-0!), atstājot aiz sevis attiecīgi “SK Kengaroos/Salaspils Football Academy” (11) un SK “Super Nova” (11). Abas pēdējās, kā minēts, ieguva vienādu punktu skaitu, bet priekšrocības noteikšanai nācās izmantot gūto vārtu kritēriju (savstarpējā spēlē neizšķirts un vienāda gūto/zaudēto vārtu bilance), kas ļāva sudrabu iegūt salaspiliešiem (11 pret 10).

Visbeidzot 2010. gada spēlētāju konkurencē, kur startēja sešas dalībnieces, pēc viena riņķa turnīra kā divas labākās fināla duelī tikās SK “Vēsma” un “SK Kengaroos/Salaspils Football Academy”, uzvaras laurus ar minimālu 2:1 rezultātu plūcot pirmajai. Jāpiebilst gan, ka par zelta godalgu ieguvēju turnīra kopvērtējumā kļuva Salaspils komanda, jo SK “Vēsma” ar organizatoru apstiprinājumu sacensībās startēja ārpus konkurences (sastāvā bija pieteikti vairāki 2009. gadā dzimušie spēlētāji). “Mazajā finālā” JFC “Corona Borealis” ar 1:0 uzveica “BFK Salaspils/TFS Stars”, iegūstot sudraba medaļas un atstājot pretinieci trešajā vietā.

Katras vecuma grupas uzvarētāji tika sveikti ar kausiem, bet pilnīgi visi dalībnieki ieguva piemiņas dāvanas un medaļas. Turnīra gaitā dalībniekus veldzēja arī sacensību partnera minerālūdens “Stelpes” produkcija.

pdf 2010.g.dz.turnīra rezultāti

pdf 2011.g.dz.turnīra rezultāti

pdf 2012.g.dz.turnīra rezultāti

pdf 2013.g.dz.turnīra rezultāti

video icon Turnīra video

camera icon Komandu foto

camera icon 2010. un 2011.g.dz.turnīra foto

camera icon 2012.g.dz.turnīra foto

camera icon 2013.g.dz.turnīra foto

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri
 
lff logo
lass logo 2022
rigas dome logo
lidl logo 2024
fta logo

Partneri
          lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

  synottip-logo
 
adidas logo
komanda-2020
 
baltic xl logo strong apsardze logo

Partneri
      lerona logo    

Partneri
 eskimos_logo_2020.jpg
stelpes 2023
pantone logo mezpils logo zelta tels logo

Partneri
    lerona logo