LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta
eskimos banner 2020

Piektdien, 15.decembrī, “Playoff Arena” telpās notika Rīgas Futbola federācijas (RFF) pirmssvētku jeb noslēdzošā kalendārā gada valdes sēde, kas sākās neformālā gaisotnē ar futbola maču starp RFF valdes locekļiem un biedrības ekspertiem “Playoff Arena” “mini-pitch” laukumā, bet pēcāk turpinājās turpat arēnas telpu mājīgajā kafejnīcā.

Vienīgais jautājums dienas kārtībā bija par 2024.gada Latvijas un Rīgas futbola perspektīvām. RFF prezidents Eduards Borisevičs informēja, ka vēlas turpināt darbu Rīgas reģionā arī pēc biedrības nākamā gada kopsapulces un palūdza katram klātesošajam padalīties ar savu vīziju par iespējamiem RFF valdes locekļu kandidātiem.

Ļoti svarīgi, lai 2024.gadā tiek ievēlēta un turpinātu strādāt Rīgas un Latvijas futbola attīstības labā ļoti stipra komanda. Apkārt ir ļoti daudz izaicinājumu, bet futbolam ir jāstiprina savas pozīcijas.

Esot jau vairāk nekā 20 gadus futbola organizēšanā, esmu dziļi pārliecināts, ka pat šī brīža apstākļos, kad futbols ir pirmajā vietā Latvijā pēc iesaistīto personu skaita, Latvijas Futbola federācijai (LFF) un, protams, RFF ir jāturpina arvien aktīvāk un aktīvāk savu darbību bērnudārzos, skolās un citur, lai iespējami vairāk cilvēku piesaistītu un iesaistītu šajā sporta veidā, un tad jāizdara viss iespējamais, lai maksimāli noturētu visus futbolam piesaistītos speciālistus. Tikai vairojot vēl vairāk šo cilvēku skaitu, no kvantitātes sāks veidoties kvalitāte.

Kopā ar masveidību jāturpina caur pārdomātām sacensībām un citiem futbola projektiem arvien vairāk stimulēt klubu un komandu, kā arī spēlētāju un futbola funkcionāru attīstību. Protams, lauvas tiesa kluba un spēlētāju attīstības uzdevumos ir uz pašu klubu un to vadītāju pleciem, bet mēs, kā RFF un LFF, varam vairāk vai mazāk iespaidot futbola vidi.

Novēlu 2024.gadā Rīgas reģiona klubiem un citām iesaistītājām futbolā attīstībā vai popularizēšanā organizācijām un personām stirpu veselību un veiksmi. Lai tiek piepildītai visambiciozākie plāni un sapņi!” – dalījās ar savām pārdomām E.Borisevičs.


02012024 001

word RFF valdes sēdes protokols

 

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri
 
lff logo
lass logo 2022
rigas dome logo
lidl logo 2024
fta logo

Partneri
          lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

  synottip-logo
 
adidas logo
komanda-2020
 
baltic xl logo strong apsardze logo

Partneri
      lerona logo    

Partneri
 eskimos_logo_2020.jpg
stelpes 2023
pantone logo mezpils logo beerhouse logo 2019

Partneri
    lerona logo