LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta
eskimos banner 2020

Piektdien, 19.maijā, plkst.10:00 Latvijas Futbola federācijas (LFF) konferenču zālē notika Rīgas Futbola federācijas (RFF) valdes sēde, kuras darba kārtībā bija jautājumi par Rīgas reģiona sacensībām un Rīgas reģionālajām izlasēm.

RFF valdes sēde sākās ar klusuma brīdi, godinot aizsaulē aizgājušo Aldis Bērziņu un Miķeli Lenertu-Rubeni, kuri abi snieguši milzīgu ieguldījumu Rīgas un Latvijas futbola attīstībā, īpaši tiesāšanas jomā.

Turpinājumā RFF prezidents Eduards Borisevičs pastāstīja par pavasarī noorganizētajām sacensībām: Rīgas jaunatnes meistarsacīkstēm U10-U12 vecuma grupām formātā 8:8 un 7:7, Rīgas jaunatnes meistarsacīkstēm U12 vecumam formātā 9:9, Rīgas futbola čempionātu, Universiādi minifutbolā studentiem, “Deju un dziesmu kausu” telpu futbolā, kā arī par turnīriem, kas sāksies tūlīt: “Ādas Bumbas” sacensībām, Rīgas minifutbola čempionātu, Latvijas mēroga pludmales futbola sacensībām. Pasākumos ir vērojams pieaugums dalībnieku skaitā salīdzinājumā ar “Covid-19” gadiem.

RFF valdes sēdes otrajā daļā Rīgas reģiona izlašu galvenais treneris Kirils Buravcevs atskaitījās par padarīto ziemas sezonā un izstāstīja par vasaras plāniem. Tuvākie pasākumi ir Rīgas reģionālās U-14 izlases selekcijas treniņu nometne 24.maijā un Rīgas reģionālās U-13 izlases selekcijas treniņu nometne 1.jūnijā. Abas aktivitātes notiks RTU stadionā.

Nākamā RFF valdes sēde ir plānota rudens sākumā.

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri
 
lff logo
lass logo 2022
rigas dome logo
lidl logo 2024
fta logo

Partneri
          lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

  synottip-logo
 
adidas logo
komanda-2020
 
baltic xl logo strong apsardze logo

Partneri
      lerona logo    

Partneri
 eskimos_logo_2020.jpg
stelpes 2023
pantone logo mezpils logo beerhouse logo 2019

Partneri
    lerona logo