LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta
eskimos banner 2020

Jaunā gada ievadā - 9. janvārī - Salaspils Sporta nama zālē (Smilšu ielā 1) notiks Rīgas Jaungada kausa telpu futbola turnīri meitenēm un amatieriem. Abas sacensības rīko Rīgas Futbola federācija ar Latvijas Futbola federācijas (LFF) līdzfinansējumu.

Amatieru futbola turnīrā, kas paralēli uz diviem vai trim parketa laukumiem risināsies no plkst.10.30 līdz plkst.15, plānota 8-12 komandu līdzdalība, katrai garantējot 5-8 spēles. Uzvarētājs tiks noteikts pēc apļa turnīra, katrai dalībniecei pa reizei spēkojoties ar katru no konkurentēm.

Turnīram drīkst pieteikt 10-12 spēlētājus un oficiālās personas (kopskaitā ne vairāk par 15 cilvēkiem), un sacensībās nedrīkst startēt futbolisti, kas pieteikti 2021./2022. gada sezonas telpu futbola Virslīgai. Dalības maksa noteikta 75,00 EUR apmērā, kas ir jāveic līdz 4. janvārim, bet pieteikums dalībai līdz 3. janvārim jāsūta uz organizatoru epastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .

Uzreiz pēc amatieru turnīra noslēguma no plkst.15 līdz plkst.18 spēkosies pēc tāda paša līgas principa spēkosies meiteņu komandas, startējot dalībniecēm, kuras dzimušas 2007. gadā vai ir vecākas. Sacensības ir bezmaksas, un plānots, ka tajās piedalīsies 6-8 komandas. Pieteikumi šim turnīram jāiesniedz līdz 3. janvārim, sūtot uz This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .

Abu turnīru spēlētājiem un komandu oficiālajām personām jābūt derīgam Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātam, oficiālajām personām spēļu laikā jāvalkā sejas maskas.

Turnīru trīs labākās komandas saņems apbalvojumus.

Turnīra uzdevumi ir aktīva dzīvesveida un telpu futbola popularizēšana meiteņu un amatieru vidū, palīdzēšana sagatavoties ziemas turnīriem, kā arī stiprāko telpu futbola komandu noteikšana.

word Meiteņu reglaments un pieteikuma lapa

word Amatieru reglaments un pieteikuma lapa

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri
lff logo
ltrk logo
rigas dome logo
logo arena n
fta logo

Partneri
        lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

synottip-logo
 
adidas logo
komanda-2020
 
erawadee logo strong apsardze logo

Partneri
    lerona logo    

Partneri

friends bar logo
everest logo 2020
pantone logo mercure logo beerhouse logo 2019
eskimos logo 2020
luna group 2020
go-logo
realquest logo oleary logo

Partneri
    lerona logo