LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta
eskimos banner 2020

Ceturtdien, 3.septembrī plkst.8:15, Latvijas futbola federācijas (LFF) konferenču zālē notika kārtēja RFF valdes sēde, kuru apmeklēja LFF prezidents Vadims Ļašenko. Vēl šajā valdes sēdē tika apspriesti jautājumi saistībā ar Latvijas Telpu futbola asociācijas (LTFA) vēlēšanām un Rīgas reģionālajām izlasēm.

Vadims Ļašenko kā LFF jaunievēlētais prezidents viesojās pie RFF nesen ievēlētās valdes pirmo reizi. Prezidents padalījās ar to, ko viņam izdevies izdarīt līdz šīm brīdim kopš jūlija, kādi ir turpmākie plāni, programmas, idejas, ka vēlas sadarboties ar visām Latvijas futbola organizācijām, pašvaldībām un valsts struktūrām. V.Ļašenko atbalsta reģionālo centru attīstību ar jauniem pienākumiem, uzdevumiem un lielāku budžetu, par ko vēl tiek plānota plaša diskusija t.sk. 13.oktobra LFF valdes sēdē. Kopumā LFF prezidents un RFF valde paspēja izdiskutēt vairākus Latvijas un Rīgas futbola attīstības jautājumus.

“Esmu ļoti apmierināts ar pirmo tikšanos RFF valdes sēdes kontekstā. Tas ir ļoti labs signāls. Varējām uzdot jebkādus jautājumus galvenajam futbola cilvēkam. Ceru, ka tādas tikšanās notiks regulāri. Redzam, ka jaunajam LFF prezidentam un RFF ļoti daudzos aspektos sakrīt viedokļi un redzējumi, kas ir ļoti būtiski tad, kad futbols Latvijā pārdzīvo ne savus labākos laikus,” dalās ar savām pārdomām RFF prezidents Eduards Borisevičs.

Vēl šajā valdes sēdē tika lemts par RFF atbalstu gaidāmajās LTFA prezidenta un valdes locekļu vēlēšanās, kā arī tika prezentēta Rīgas reģiona U-13, U-14, U-15 izlašu trenera Ruslana Petkeviča atskaite par padarīto un izdiskutēti ar to saistītie jautājumi.

Plašāk par RFF valdes sēdi var iepazīties caur RFF valdes sēdes protokolu: www.riga.lff.lv/par-mums/rff-dokumenti.html

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri
lff logo
ltrk logo
rigas dome logo
logo arena n
fta logo

Partneri
        lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

synottip-logo
 
adidas logo
komanda-2020
 
erawadee logo strong apsardze logo

Partneri
    lerona logo    

Partneri

friends bar logo
everest logo 2020
pantone logo mercure logo beerhouse logo 2019
eskimos logo 2020
luna group 2020
go-logo
realquest logo oleary logo

Partneri
    lerona logo