LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta
eskimos banner 2020

Triju dažādu vecuma grupu – U-13, U-14 un U-15 – Rīgas talantīgāko spēlētāju veidotās izlases galvenā trenera Ruslana Petkeviča vadībā augustā aizvadīs treniņus, kā arī startēs Latvijas reģionālo izlašu turnīros.

Rīgas jaunatnes izlašu galvenais treneris R.Petkevičs Rīgas Futbola federācijas (RFF) valdei tika stādīts priekšā jūlijā sākumā, savukārt aizvadītā mēneša beigās notikušajā valdes sēdē futbola speciālists prezentēja savu darba plānu saistībā ar iepriekš minēto izlašu procesiem un ieskicēja augusta aktivitātes. Katra izlase kalendārās nedēļas ietvaros aizvadīs vienu treniņu Rīgā, kā arī divas sacensību dienas reģionālajās sacensībās – priekšsacīkšu etapu un spēles par vietām, kas atbilstoši sacensību reglamentam notiks Balvos un Iecavā.

Vecākās jeb U-15 izlases aktivitātes paredzētas 3., 5. un 8. augustā, U-14 Rīgas spēcīgākie futbolisti sevi apliecinās 10., 12., un 15. augustā, savukārt U-13 vienība treniņam un turnīram pulcēsies 17., 19. un 22. augustā. Attiecīgi katrā vecuma grupas izlasē R.Petkevičam asistēs palīgi Mihails Ivanovs, Gļebs Bodrovs un Vladislavs Pavļučenko.

RFF valdes locekļi un administrācija atzinīgi novērtēja reģionālo izlašu projekta svarīgu, vienlaikus sniedzot priekšlikumus uzsākt sadarbību ar mācību iestādēm un studentiem, veikt papildus individuālo darbu ar izlašu spēlētājiem, kā arī mērķtiecīgi sadarboties ar futbolistu vecākiem un klubiem.

30. jūlijā notikušajā valdes sēdē, kas risinājās ar pieaicināto Latvijas Futbola federācijas (LFF) speciālistu Jurija Andrejeva un Raimonda Aleksandrova līdzdalību, tika izvērtēts ne tikai iepriekš minētais izlašu projekts, bet arī veikta padziļinātāka diskusija par reģionu attīstību un sadarbību ar LFF. RFF prezidents Eduards Borisevičs kā būtiskāko aspektu attīstības veicināšanā minēja pārdomātu un godīgu finansējumu – gan reģionālajām izlasēm, gan visu reģionu attīstībai kopumā.

Nākamā sēde plānota 3. septembrī, kas būs jau trešā nesen ievēlētajai jaunajai RFF valdei.

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri
lff logo
ltrk logo
rigas dome logo
logo arena n
fta logo

Partneri
        lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

synottip-logo
 
adidas logo
komanda-2020
 
erawadee logo strong apsardze logo

Partneri
    lerona logo    

Partneri

friends bar logo
everest logo 2020
pantone logo mercure logo beerhouse logo 2019
eskimos logo 2020
luna group 2020
go-logo
realquest logo oleary logo

Partneri
    lerona logo