LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta
eskimos banner 2020

Pēc gada pārtraukuma šovasar atkal risināsies Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola turnīru asociācijas (FTA) organizētais Rīgas futbola čempionāts, kas notiks ar Rīgas Domes un Latvijas Futbola federācijas (LFF) līdzfinansējumu. Laika periodā no 6. jūlija līdz 18. oktobrim deviņas turnīra dalībnieces noskaidros spēcīgāko pēc divu riņķu spēkošanās.

Kā zināms, pērn Rīgas čempionāts tā tradicionālajā formātā netika organizēts, Otrās līgas turnīram līdzīgi kā Virslīgas un Pirmās līgas sacensībām pilnībā pārejot LFF pārraudzībā, bet 2018. gada čempionātā par Elites līgas uzvarētāju desmit vienību konkurencē kļuva FC “BetLanes”.

Šogad turnīrs oficiāli notiks kā Latvijas 3.līgas čempionāta Rīgas reģiona sacensības, uzvarētājam iegūstot tiesības pārstāvēt valsts galvaspilsētu Latvijas čempionāta Trešās līgas finālturnīrā. No 2018. gada Elites līgas vienībām šoreiz startēs FK “Jūrnieks” un SK “Upesciems”, tāpat dalībnieku pulkā atrodamas tādas pēdējā laikā Rīgas čempionāta turnīrā startējošas komandas kā “DSVK Traktors”, “Riga United” FC, RTU, FS “Rakari” un FC “Caramba Rīga”, kā arī “Tente/SFS” un Jūrmalas SS.

Turnīrā, kā ierasts, drīkst piedalīties tikai tās komandas, kuras spēj nodrošināt Rīgas futbola čempionāta un Latvijas 3.līgas čempionāta reglamentu izpildi, bet atšķirībā no iepriekšējām sacensībām šoreiz dalībniecēm īpaša uzmanība būs jāpievērš arī LFF izstrādātā Sanitārā protokola ievērošanai.

Rīgas čempionātam komandas drīkstēs pieteikt tikai LFF reģistrētos spēlētājus, kuri sasnieguši 18 gadu vecumu (izņēmuma kārtā vecāku atļauju drīkst piedalīties 2004.gadā dzimuši futbolisti), bet aizliegts piedalīties spēlētājiem, kuri pieteikti Virslīgas, Pirmās, Otrās līgas un Dublieru čempionāta komandās, kā arī Latvijas čempionāta Trešās līgas citu reģionu klubu spēlētāji. Tāpat jāatzīmē, ka spēle nevarēs sākties, ja komandai starp oficiālajām personām vai spēlētājiem protokolā un fiziski uz vietas nebūs trenera ar vismaz C-LFF licenci.

Kā ierasts, Rīgas futbola čempionāta izskaņā notiks arī galvaspilsētas kausa izcīņa (no 10.augusta līdz 27. septembrim) ar mērķi pagarināt Rīgas futbola sezonu un dot komandām vēl vienu iespēju apliecināt sevi.

Turnīra jaunā sezona tiks atklāta jau 6.jūlijā, kad plkst.21 Rīgas 49. vidusskolas laukumā spēkosies “Riga United” un RTU vienības.

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri
lff logo
ltrk logo
rigas dome logo
logo arena n
fta logo

Partneri
        lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

synottip-logo
 
adidas logo
komanda-2020
 
erawadee logo strong apsardze logo

Partneri
    lerona logo    

Partneri

friends bar logo
everest logo 2020
pantone logo mercure logo beerhouse logo 2019
eskimos logo 2020
luna group 2020
go-logo
realquest logo oleary logo

Partneri
    lerona logo