LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta
eskimos banner 2020

Šovasar Latvija un Igaunija uzsāk jaunu kopēju futbola projektu - apvienotu pludmales futbola līgu. Abas puses vienojās, ka vienota līga ir labākais risinājums turpmākajai pludmales futbola attīstībai kā Latvijā, tā arī Igaunijā.

Pirmajā apvienotajā čempionātā, kur startēs kopumā astoņas komandas (piecas no Igaunijas un trīs no Latvijas), notiks cīņa par ģenerālpartnera “Coolbet” trofejām, kā arī tiks noskaidrota labākā Igaunijas un Latvijas komanda, kurai būs iespēja pārstāvēt valstis Eiropas Čempionu kausā. “Man ir patiess prieks un gandarījums par apvienotu līgu, tas ir tiešām solis uz priekšu gan komandām, daudz spēlējot ar stipriem pretiniekiem, gan organizatoriem, plānojot sacensības pēc augstākiem standartiem, gan tiesnešiem, apkalpojot sarežģītas spēles. Latvijas trīs komandu sastāvos ir savākti tiešām labākie pludmales futbolisti. Ceru, ka nebūs nekādu šķēršļu parādīt savu maksimālo sniegumu, tādā veidā arī pamatīgi sagatavojoties Latvijas izlases startam šajā gadā," ar savām domām dalās galvenais organizators no Latvijas puses Eduards Borisevičs.

Sestdien, 21.jūnijā plkst.13:00, pirms Igaunijas Superkausa spēles notika pirmā apļa pretinieku izloze “Coolbet” pludmales futbola līgai. Atklāšanas spēlē sestdien, 4.jūlijā Igaunijas čempions BSC “Thunder/Arvutitark” eksaminēs jaunpienācēju FK “Beitar/Kauguri”, kā rindās ir pieteikti vairāki pēdējo gadu čempionvienības spēlētāji.

Līga tiks izspēlētā čempionāta formātā: katra komanda spēlēs ar katru divas reizes (2 apļi), kopskaitā 14 spēles katrai dalībniecei. Kopumā jūlijā un augustā Pērnavas un Jūrmalas pludmalē risināsies septiņas spēļu dienas, katrā pa diviem mačiem katrai komandai. Augstākās klases abu valstu tiesneši, ieskaitot četrus starptautiskās (FIFA) kategorijas pludmales futbola tiesnešus, tiks piesaistīti sacensībām.

Oficiālās Latvijas-Igaunijas pludmales futbola līgas spēles tiks translētas abu valstu sporta medijos. Apvienotā pludmales futbola līga jau guvusi lielu uzmanību abu valstu sociālajos tīklos, jo vairākas pasaules līmeņa pludmales futbola zvaigznes nosūtījušas vissiltākos novēlējumus jaunizveidotajai līgai.

Latvijas komandas: BSC LAT, BFS Ropaži, FK Beitar/Kauguri.
Igaunijas komandas: Nõmme BSC/OlyBet, BSC Üksjalgvärav/Elementmaster, SK Augur/Enemat, BSC Thunder/Arvutitark, BSC Türi.

Kalendārs

Jūlijs

Sestdien,4.jūlijā Latvijas-Igaunijas čempionāts – Pērnava, Igaunija
Svētdien,5.jūlijā Latvijas-Igaunijas čempionāts – Pērnava, Igaunija
Sestdien,18.jūlijā Latvijas-Igaunijas čempionāts – Jūrmala, Latvija
Svētdien,18.jūlijā Latvijas-Igaunijas čempionāts – Jūrmala, Latvija

Augusts

Sestdien,1.augustā Latvijas-Igaunijas čempionāts – Pērnava, Igaunija
Svētdien,2.augustā Latvijas-Igaunijas čempionāts – Pērnava, Igaunija
Sestdien,15.augustā Latvijas-Igaunijas čempionāts – Pērnava, Igaunija

pdf Detalizēts 4.un 5.jūlija kalendārs

Kontakti
Igaunijas Pludmales Futbola Asociācija (EBSA): Kari-Andri Kask, +372 53040044, This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Futbola Turnīru Asociācija (FTA): Eduards Borisevics, +371 29688812, This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri
lff logo
ltrk logo
rigas dome logo
logo arena n
fta logo

Partneri
        lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

synottip-logo
 
adidas logo
komanda-2020
 
erawadee logo strong apsardze logo

Partneri
    lerona logo    

Partneri

friends bar logo
everest logo 2020
pantone logo mercure logo beerhouse logo 2019
eskimos logo 2020
luna group 2020
go-logo
realquest logo oleary logo

Partneri
    lerona logo