LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta
eskimos banner 2020

Ceturtdien, 18.jūnijā, “H2O 6” kvartāla telpās notika Rīgas Futbola federācijas (RFF) kongress, kurā tika pārvēlēts esošais biedrības prezidents Eduards Borisevičs. Kopā ar viņu tuvākos divus gadus RFF valdē strādās Imants Bleidelis, Haralds Gudermanis, Kaspars Lakševics un Aldis Ščogols.

RFF biedru kongresa norises laiks tika pārcelts vairākas reizes. Sākuma tas bija ieplānots 27.martā, tad pārcelts uz 30.aprīli, pēcāk uz 28.maiju, līdz tas kļuva iespējams 18.jūnijā, protams, ievērojot Latvijā aktuālos drošības pasākumus. Kopsapulcē kopskaitā piedalījās 29 balsstiesīgie delegāti (no kopumā 39 RFF biedriem) un 29 uzaicinātie viesi, t.sk. LFF izpilddirektors Arturs Gaidels, kurš uzstājās paša sākumā ar viesu uzrunu, kā arī abi LFF prezidenta amata kandidāti Sandis Ģirģens un Vadims Ļašenko, kuri pasākuma noslēgumā uzstājās ar saviem Latvijas futbola attīstības plāniem un atbildēja uz klātesošo jautājumiem.

Pēc atskaites par padarīto un uzstāšanās par savu vīziju ar 27 balsīm “par” Eduards Borisevičs tika pārvēlēts uz nākamajiem diviem gadiem. Turpinās pildīt savus pienākumus kopā ar viņu RFF valdē Imants Bleidelis, Haralds Gudermanis un Kaspars Lakševics, savukārt uz savu pirmo termiņu tika ievēlēts Aldis Ščogols.

Pateicos par biedru uzticību un kopā ar manu komandu darīšu visu, kas ir manos spēkos, lai arī turpmāk attīstītu futbolu Rīgā. Vitāli svarīga šajos grūtajos laikos būs Latvijas futbola saimes vienotība, neatlaidība, ticība pozitīvajam un kaislībai pret mīļāko spēli jeb vienā vārdā – Latvijas futbola mīlestībai. Tikai kopā mēs varam!" ar savām domām dalās RFF jaunievēlētais prezidents Eduards Borisevičs.

Kopsapulces laikā tradicionāli tika prezentēts, kā arī apstiprināts iepriekšējā gada pārskats. Arī turpmāk RFF revīzijas komisiju vadīs Maiga Dalbiņa, bet Ņina Travkina un Ilvars Rutkovskis būs komisijas locekļi.

Ar prezentāciju RFF biedru un viesu priekšā uzstājās un atbildēja uz klātesošo jautājumiem par “Playoff Arena” - projekta dibinātājs Kristofers Ritovs, bet par kluba “RIGA FC” plāniem Ķeizarmežā - Aleksejs Šarando.

Turpinot tradīciju, ar RFF ordeni “Par nozīmīgo ieguldījumu Rīgas futbola attīstībā” tika apbalvoti Grants Asrijancs, Vladimirs Beļajevs, Ivans Gospodars, Boriss Morozovs, Jānis Skredelis un Valdis Avotiņš. Par godu Jānim Skredelim, Valdim Avotiņam, visiem Rīgas un ne tikai futbola speciālistiem, kurus pēdējos gados zaudēja Latvijas futbols, kā arī Covid-19 upuriem Latvijā un pasaulē RFF kopsapulces laikā “H2O 6” kvartālā telpās tika ieturēts klusuma brīdis.

Jau ceturtdien, 2.jūlijā, notiks pirmā RFF valdes sēde, kurā starp vairākiem jautājumiem būs arī balsojums par RFF atbalstu LFF prezidenta, divu viceprezidentu un sešu valdes locekļu amatu kandidātiem gaidāmajā LFF 3.jūlija Kongresā.

pdf RFF gadagrāmata

word RFF kopsapulces protokols

camera icon Foto

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri
lff logo
ltrk logo
rigas dome logo
logo arena n
fta logo

Partneri
        lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

synottip-logo
 
adidas logo
komanda-2020
 
erawadee logo strong apsardze logo

Partneri
    lerona logo    

Partneri

friends bar logo
everest logo 2020
pantone logo mercure logo beerhouse logo 2019
eskimos logo 2020
luna group 2020
go-logo
realquest logo oleary logo

Partneri
    lerona logo