LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta
eskimos banner 2020

Rīgas Futbola federācijas (RFF) izpilddirektora vietniece Jevgeņija Obodņikova veiksmīgi absolvējusi apmācības Eiropas Futbola asociāciju savienības (UEFA) organizētajā futbola pārvaldības jeb CFM (Certificate in Football Management – angļu val.) izglītības programmā.

Starptautiskās apmācības ilga kopš 2019.g. februāra un noslēdzās 2020.g. janvārī Viļņā ar mutisko eksāmenu un rakstiskā gala darba aizstāvēšanu.

UEFA CFM ir viena no UEFA Akadēmijas programmām, kas iekļauj klātienes praktiskās un tālmācības sesijas, aptverot tādu tēmu loku kā pasaules futbola uzbūve, federācijas stratēģiskā pārvaldība un menedžments, futbola mārketings un sponsoru piesaiste, sabiedriskās attiecības futbolā, pasākumu vadība un darbs ar brīvprātīgajiem, kā arī stadionu pārvaldība.

No 32 studijas uzsākušajiem dalībniekiem tās veiksmīgi absolvēja 23 speciālisti no Lietuvas, Latvijas, Baltkrievijas, Igaunijas, Zviedrijas, Ungārijas un Gruzijas.

Apmācību kursi risinājās Lozannas Universitātes paspārnē, ļaujot dalībniekiem iekļauties Eiropas kredītpunktu pārneses un uzkrāšanas sistēmā (ECTS).

RFF prezidents Eduards Borisevičs veiksmīgi absolvēja šo apmācību programmu 2016.gadā.

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri
lff logo
ltrk logo
rigas dome logo
logo arena n
fta logo

Partneri
        lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

synottip-logo
 
adidas logo
komanda-2020
 
erawadee logo strong apsardze logo

Partneri
    lerona logo    

Partneri

friends bar logo
everest logo 2020
pantone logo mercure logo beerhouse logo 2019
eskimos logo 2020
luna group 2020
go-logo
realquest logo oleary logo

Partneri
    lerona logo