LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta
eskimos banner 2020

Nākamā gada 5. janvārī Salaspils Sporta zālē jau sesto gadu pēc kārtas risināsies tradicionālais Rīgas Futbola federācijas (RFF) organizētais un Latvijas Futbola federācijas (LFF), Latvijas Telpu futbola asociācijas (LTFA), kā arī bērnu un jauniešu kluba SK “Kengaroos” atbalstītais “Rīgas kauss futbolā telpās 2006.-2010.g.dz.zēniem”. Līdzīgi kā pērn sacensības notiks bez dalības maksas, taču pirmo reizi turnīra vēsturē visu piecu vecuma grupu laureāti tiks noskaidroti vienas dienas sacensībās.

Sacensībām atļauts pieteikties attiecīgā gadā dzimušajiem un jaunākiem futbolistiem, no kuriem katram jābūt LFF izdotai licencei, kas pēc pieprasījuma jāuzrāda sacensību tiesnesim. Komandas pieteikumā un spēles protokolā drīkst būt ne vairāk par 12 spēlētājiem.

Turnīra dalībnieces katrā vecumā tiks iedalītas apakšgrupās pa vismaz četrām komandām, ja to kopējais skaits būs vismaz astoņas, tādā veidā pēc viena apļa cīņām noskaidrojot divas labākās vienības, kuras piedalīsies fināla spēlēs. Ja komandu skaits būs mazāks par astoņām kādā no vecuma grupām, uzvarētājs tiks noskaidrots pēc viena riņķa izspēles.

Turnīra cīņas notiks pēc pielāgotiem futbola telpās spēles noteikumiem paralēli uz trim parketa seguma laukumiem. Mači risināsies ar 4. izmēra futbola bumbām, kas pielāgotas telpām, vienas spēles ilgums plānots 1x15 minūtes vai 2x10 minūtes t.s. “netīrā” laika (laika ilgums atkarīgs no dalībnieku skaita). Ar pārējām detaļām iespējams iepazīties sacensību nolikumā.

Visu vecuma grupu uzvarētāji kvalificēsies LFF organizētajām finālsacensībām futbolā telpās, kur spēkosies ar labākajām pārējo piecu valsts reģionu pārstāvēm laika periodā no 2020. gada 16. līdz 20. martam.

Sacensību trīs labākās komandas, kā arī vērtīgākie individuālajās nominācijās (spēlētājs, vārtsargs, komandas pārstāvis, rezultatīvākais futbolists) saņems apbalvojumus no organizatoriem, bet pārējie dalībnieki – piemiņas balvas.

Komandu pieteikumi elektroniski jāsūta līdz 2019. gada 19. decembrim uz turnīra direktora e-pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .

Turnīra uzdevumi ir nodrošināt Rīgas reģiona bērnu un jaunatnes futbola klubus ar iespēju startēt bezmaksas sacensībās ziemas periodā, noteikt spēcīgāko Latvijas galvaspilsētas bērnu un jaunatnes klubu futbolā telpās, kas pārstāvēs Rīgas reģionu Latvijas finālsacensībās, kā arī noteikt sacensību labākos futbolistus.

Kā ziņots, pērnā gada sacensībās 2006. un 2007. gada vecuma grupās triumfēja SK “Super Nova” audzēkņi, 2005. un 2009. gada kategorijās nepārspēti palika TFS “Nikars-Vanagi” jaunie censoņi, kamēr starp 2008. gadā dzimušajiem futbolistiem uzvaras laurus plūca “Fariona FK” vienība.

word Sacensību nolikums

word Pieteikuma forma

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri
lff logo
ltrk logo
rigas dome logo
logo arena n
fta logo

Partneri
        lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

synottip-logo
 
adidas logo
komanda-2020
 
erawadee logo strong apsardze logo

Partneri
    lerona logo    

Partneri

friends bar logo
everest logo 2020
pantone logo mercure logo beerhouse logo 2019
eskimos logo 2020
luna group 2020
go-logo
realquest logo oleary logo

Partneri
    lerona logo