LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta
eskimos banner 2020

Šo svētdien, 8. decembrī, Salaspils Sporta namā ar 12 komandu līdzdalību otro reizi (pirmo reizi Salaspilī) tiks aizvadīts Ziemassvētku kausa turnīrs telpu futbolā veterāniem, kuru organizē Rīgas Futbola federācija (RFF) sadarbībā ar Latvijas Futbola federāciju (LFF). Sacensībās piedalīsies arī komandas no Lietuvas un Igaunijas.

Turnīra uzvarētājs tiks noskaidrots divos etapos. Pirmajā ar izlozes palīdzību sadalītajās divās apakšgrupās pēc viena riņķa turnīra tiks noskaidrotas sešas spēcīgākās vienības (pa trim no katras grupas), kas, ņemot līdzi savas grupas rezultātus, savstarpēji noskaidros vietu izkārtojumu no pirmās līdz sestajai. Identiskā veidā tiks sadalītas arī pozīcijas no septītās uz leju, labākajai no šīm vienībām iegūstot Cerību kausu.

Viena mača ilgums plānots desmit minūšu garumā pēc t.s. “netīrā” laika principa, komandām paralēli aizvadot cīņas uz trim parketa laukumiem. Sacensību sākums paredzēts plkst.10.00, savukārt laureātu sveikšana plānota uzreiz pēc noslēdzošajām spēlēm pēc plkst.13.00. Apbalvojumus saņems gan trīs labākās turnīra vienības, gan labākie futbolisti individuālajās nominācijās.

Pirmā etapa A apakšgrupā startēs Latvijas galvaspilsētas vienības “Husky”, “Balticovo - FK 02”, “Monarhs” un “TUC Old Boys”, kā arī “Rēzekne” un Lietuvas komanda FK “Draugai”, savukārt B grupa pulcēs “RTU/Viesulis”, “Sportima”, “DSV Latvia” (visas no Rīgas), “Liepāja”, Jonišķu FK “Streles” (Lietuva) un Pērnavas “Valicecar” (Igaunija). Katra komanda pieteikumā drīkstēs iekļaut ne vairāk par 14 futbolistiem, no kuriem visiem jābūt vismaz 35 gadu vecumu sasniegušiem.

Pērn decembra sākumā Rīgā notikušajā Ziemassvētku veterānu turnīrā startēja piecas komandas, uzvaras laurus plūcot “Sportima” vīriem.

excel Spēļu kalendārs

word Sacensību reglaments un pieteikuma forma

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri
lff logo
ltrk logo
rigas dome logo
logo arena n
fta logo

Partneri
        lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

synottip-logo
 
adidas logo
komanda-2020
 
erawadee logo strong apsardze logo

Partneri
    lerona logo    

Partneri

friends bar logo
everest logo 2020
pantone logo mercure logo beerhouse logo 2019
eskimos logo 2020
luna group 2020
go-logo
realquest logo oleary logo

Partneri
    lerona logo