LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta
eskimos banner 2020

Aizvadītajā nedēļas nogalē arī Latvija ar plašu pasākuma programmu klāstu iesaistījās UEFA Grassroots iniciatīvā veidot futbola un sporta nedēļu. Rīgā nedēļas nogalē notika divi pasākumi ar bērnu dārzu līdzdalību, kā arī ar FK Dinamo Rīga sieviešu komandas spēlētāju piedalīšanos sākumskolas klašu futbola aktivitātēs. Abus pasākumus kopā apmeklēja divsimt bērnu.

Bērnu dārzu audzēkņi no Rīgas 172. pirmsskolas izglītības iestādes (PII), no 173., 220., 216. un 208. PPI iepazina pasaulē labāko komandu sporta spēli futbolu un ar neviltotu entuziasmu piedalījās pasākumā

LFF vēlas patekties PII vadītājām un direktoriem, kas ar iniciatīvu un prieku piekrita piedāvājumam sadarboties. Milzīgs paldies grupu audzinātajām, auklīēm, kā arī visiem tiem cilvēkiem, kas piedalījās pasākumā, pavadīja un atbalstīja bērnus. "Paldies visiem, kas atbalsta veselīgu un aktīvu dzīvessveidu un audzina to arī mūsu bērnos. Sports ir kustība, kustība ir dzīvība. Savukārt bērni ir mūsu nākotne. Meiteņu futbols ir ļoti piemērota vide, kur meitenes var fiziski vispusēji attīstīties un atrast draugus," norādīja LFF Futbola attīstības un sieviešu futbola nodaļas vadītāja Ņina Travkina.

"Pirmo reizi organizējam pasākumu, iesaistot arī bērnu dārza bērnus, līdz ar to bija vēl lielāka atbildība un patīkams satraukums, jo ar šo mērķauditoriju līdz šim nebija strādāts. Pateikties par to var SK Super Nova strādājošiem treneriem, kuri spēja ieinteresēt un aizraut šī vecuma bērnus, piedāvājot iesaistīties dažāda veidā stafetes un futbola vingrinājumos. Pasākumā valdīja jaukā un pozitīvā atmosfēra, meitenes dalījās ar savu smaidu un enerģijas ladiņu, uzladējot visus apkārt esošos cilvēkus."

camera icon Foto

video icon Video

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri
lff logo
ltrk logo
rigas dome logo
logo arena n
fta logo

Partneri
        lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

synottip-logo
 
adidas logo
komanda-2020
 
erawadee logo strong apsardze logo

Partneri
    lerona logo    

Partneri

friends bar logo
everest logo 2020
pantone logo mercure logo beerhouse logo 2019
eskimos logo 2020
luna group 2020
go-logo
realquest logo oleary logo

Partneri
    lerona logo