LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta
eskimos banner 2020

Aizvadīts Latvijas pludmales futbola čempionāta trešais posms. Lielisku sniegumu nodemonstrēja “Linden City BSC”, kas pārspēja gan “Grifs AG/Robežsardze” (4:1), gan tiešos konkurentus FK “Zep/Forevers” (8:3), tādējādi pārņemot turnīra līderpozīcijas. Savukārt pirmās uzvaras izcīnīja FK “TUC/Top Media” un “Grifs AG/Robežsardze”.

Posma pirmajā spēļu kārtā BFC “Spartaks Jūrmala” ar 4:1 pārspēja līdzšinējos līderus FK “Zep/Forever”, kā arī Liepājas komanda ar identisku rezultātu pieveica “Grifs AG/Robežsardze”. Līdz ar to uz brīdi izveidojās situācija, ka trim komandām bija pa deviņiem punktiem četros mačos.

Nākamajos mačos “Linden City BSC” pārliecinoši revanšējās FK “Zep/Forevers” par zaudējumu pirmajā kārtā – 8:3. Uzvarētāju rindās “hat-trick” Nurutdina Mamadiejeva rēķinā.

Savukārt pirmo uzvaru izcīnīja FK “TUC/Top Media”, kas ar 6:3 pārsēpja BFC “Spartaks Jūrmala”, līdz ar to uz brīdi pakāpjoties uz turnīra tabulas ceturto ailīti.

No pirmā posma pārceltajā mačā starp “Grifs AG/Robežsardze” un FK “TUC/Top Media” ar 6:2 pārāka izrādījās Ludzas vienība.

Ar astoņiem precīziem sitieniem piecos mačos rezultatīvāko spēlētāju saraksta priekšgalā izvirzījies jau pieminētais N.Mamadiejevs, kam ar sešiem vārtiem seko Giorgi Diakvinišvili (FK “Zep/Forevers”) un Jans Peletskis (“Linden City BSC”).

Čempionāta ceturtais posms tiks aizvadīts 1.augustā, kā ierasts – Majoru pludmales sporta centrā, bet noslēdzošais, piektais, posms ieplānots 8.augustā.

Turnīra tabula

V

Komandas

Sp

U

Z

Vārti

P-ti

1.

“Linden City BSC”

5

4

1

31:9

12

2.

BFC “Spartaks Jūrmala”

5

3

2

22:22

9

3.

FK “Zep/Forevers”

5

3

2

19:16

9

4.

“Grifs AG/Robežsardze”

4

1

3

14:16

3

5.

FK “TUC/Top Media”

5

1

4

11:34

3


Ceturtā posma spēļu kalendārs

Laiks

Laukums

Pretinieki

19:00

I laukums

FK “TUC/Top Media” – “Grifs AG/Robežsardze”

19:00

II laukums

“Linden City BSC” – “BFC Spartaks Jūrmala”

20:15

I laukums

“Grifs AG/Robežsardze” – FK “Zep/Forevers”

20:15

II laukums

“Linden City BSC” – FK “TUC/Top Media”


2019.gada Latvijas pludmales futbola čempionātu un kausa izcīņu pēc vienošanās ar Latvijas Futbola federāciju organizē un vada Futbola Turnīru asociācija sadarbībā ar Jūrmalas domi.

2019.gada Latvijas pludmales futbola čempionāta ģenerālsponsors -Taizemes dabisko zāļu un skaistumkopšanas produktu ražotājs “Erawadee”. Sacensību atbalstītāji: sporta preču veikals „Komanda”, „SynotTip”, „Evolution Latvia”, „Splat”, „Luna Group”, “Beerhouse No1”, „Cēsu alus”, dabīgais avotu ūdens „Lielbāta”, saldējums „Eskimos”, „Forevers”.

Vairāk informācijas meklējiet mājas lapā www.turniri.lv, kā arī Facebook vietnē www.fb.com/bslatvia.

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri
lff logo
ltrk logo
rigas dome logo
logo arena n
fta logo

Partneri
        lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

synottip-logo
 
adidas logo
komanda-2020
 
erawadee logo strong apsardze logo

Partneri
    lerona logo    

Partneri

friends bar logo
everest logo 2020
pantone logo mercure logo beerhouse logo 2019
eskimos logo 2020
luna group 2020
go-logo
realquest logo oleary logo

Partneri
    lerona logo