LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta
eskimos banner 2020

Otrdien, 2. jūlijā, RTU stadiona telpās risinājās Rīgas Futbola federācijas (RFF) valdes sēde, kurā, piedaloties visiem valdes locekļiem, tika skatīti jautājumi saistībā ar RFF organizētajām vasaras sacensībām, kā arī prezentēta organizācijas prezidenta Eduarda Boriseviča atskaite par RFF pašreizējiem sadarbības partneriem.

Sēde tika sākta ar klusuma brīdi, pieminot šajās dienās mūžībā aizgājušo ilggadīgo futbola treneri un funkcionāru Jāni Skredeli. Pēcāk organizācijas vadītājs sveica jūnija jubilārus RFF organizācijas rindās – valdes locekli Kasparu Lakševicu, Goda prezidentu Juri Keišu un izpilddirektoru Ādolfu Supi.

Pamatojoties uz sēdes darba plānu, E.Borisevičs informēja klātesošos par RFF pašreiz īstenotajām vasaras aktivitātēm, kas tiek organizētas sadarbībā ar Latvijas Futbola federāciju (LFF) un citām organizācijām, kā arī par plānotajiem pasākumiem rudenī un ziemas sākumā.

Pēc RFF prezidenta teiktā šajā vasaras sezonā, pateicoties aktīvam kolektīva darbam, RFF aktivitātēs veiksmīgi piesaistīti jauni sadarbības partnerim, piemēram, Taizemes dabisko zāļu un skaistumkopšanas produktu ražotājs “Erawadee”, “Splat”, “Luna Group”, “Cēsu alus”, saldējums “Eskimos”, dabīgais avota ūdens “Lielbāta” u.c.

Vienlaikus E.Borisevičs pauda nožēlu par ne tik sekmīgu sadarbību ar stratēģiskajiem ilgtermiņa partneriem – LFF un Rīgas domi. Pēc klātesošo apspriedes un izteiktajām pārdomām, tiek pieņemts lēmums nosūtīt vēstuli Rīgas domes priekšsēdētāja pienākumu izpildītājam Oļegam Burovam ar aicinājumu padziļinātāk pievērsties Rīgas futbola infrastruktūras pieejamības un izcenojuma jautājumam, ņemot vērā to, ka Latvijas galvaspilsētā joprojām nav pilnvērtīga futbola infrastruktūra, turklāt pašvaldības pārziņā esošās sporta zāles un laukumi paliek arvien grūtāk pieejami pilsētas bērnu un jaunatnes klubiem, kā arī amatieru komandām.

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri
lff logo
ltrk logo
rigas dome logo
logo arena n
fta logo

Partneri
        lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

synottip-logo
 
adidas logo
komanda-2020
 
erawadee logo strong apsardze logo

Partneri
    lerona logo    

Partneri

friends bar logo
everest logo 2020
pantone logo mercure logo beerhouse logo 2019
eskimos logo 2020
luna group 2020
go-logo
realquest logo oleary logo

Partneri
    lerona logo