LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta
eskimos banner 2020

Aizvadīts tradicionālā Jūrmalas kausa pludmales futbolā otrais posms. Tajā uzvaru izcīnīja “Kreiss” vienība, bet kopvērtējuma pirmo ailīti joprojām ieņemt pirmā posma uzvarētāji “BFS Atlas Ropaži”.

Līdzīgi kā pirmajā posmā, arī otrajā startēja deviņas vienības. Šoreiz nepiedalījās “VUSK Stolichnaja”, toties cīņā devās “Kreiss”, turklāt ļoti veiksmīgi – izdevās triumfēt kā apakšgrupā, tā arī mačos par pirmo vietu.

Jāatzīst, ka nemaz tik viegli “Kreiss” vīriem negāja, jo A apakšgrupā tika piedzīvots arī viens zaudējums – 1:2 pret “Beerhouse No1”, kas nezaudēja nevienā mačā, taču trīs reizes spēlēja neizšķirti, grupā ieņemot otro vietu. Cīņai par posma uzvarētāju titulu kvalificējās arī “BFS Atlas Ropaži”, kas zaudēja “Kreiss”, toties itin pārliecinoši, ar rezultātu 4:1, pārspēja “PFD”, ar ko izrādījās pietiekami, lai ieņemtu trešo vietu grupā. Tālākajās vietās “PFD” un FK “Zep/Forevers” vienības”.

No B apakšgrupas spēlēm par pirmo līdz piekto vietu pārliecinoši kvalificējās “New Project” un “Joga Bonita”, aiz sevis atstājot “Free” un “Baltic XL”.

Spēlēs par pirmo vietu bez zaudējumiem cīnījās divas komandas – “Kreiss” un “BFS Atlas Ropaži”, savstarpējā mačā vienojoties par rezultatīvu neizšķirtu – 2:2. Līdz ar to izšķiroša izrādījās “BFS Atlas Ropaži” spēle pret “New Project”, kas arīdzan noslēdzās neizšķirti 2:2, tādējadi posmā uzvaras laurus plūcot “Kreiss” vīriem. Tālākajās vietās “BFS Atlas Ropaži”, “Beerhouse No1”, “New Project” un “Joga Bonita”.

Savukārt mačos par sesto līdz devīto vietu labākā izrādījās FK “Zep/Forevers” komanda, kas izcīnīja uzvaras visās trīs spēlēs. Tālākajās pozīcijās ierindojās “PFD”, “Free” un “Baltic XL”.

Kopvērtējums

V-ta

Komanda

1.posms

2.posms

3.posms

4.posms

Kopā

1.

“BFS Atlas Ropaži”

30

25

   

55

2.

“Beerhouse No1”

25

22

   

47

3.

“New Project”

22

20

   

42

4.

“PFD”

20

16

   

36

5.

FK “Zep/Forevers”

18

17

   

35

6.

“Joga Bonita”

15

18

   

33

7.

“Free”

16

15

   

31

8.

“Baltic XL”

17

14

   

31

9.

“Kreiss”

 

30

   

30

10.

“VUSK Stolichnaja”

14

     

14


Pēc otrā posma turnīra rezultatīvāko spēlētāju saraksta priekšgalā ar 12 vārtu guvumiem atrodas Edgars Rubenis (“PFD”) un Maksims Seņs (“BFS Atlas Ropaži”), bet astoņas reizes pretinieku vārtsargus pārspējis Pāvels Skalenko (“BFS Atlas Ropaži”).

Jūrmalas kausa trešais posms notiks 13.jūlijā.

Šosezon katrā kārtā visus dalībniekus un viņu atbalstītājus gaida vēl nebijušas balvas un pārsteigumi, tāpēc šīs sacensības vienkārši nedrīkst laist garām!

Vienlaicīgi ar finālposmu 10.augustā notiks arī nu jau tradicionālais dāmu turnīrs.

Sacensību atbalstītāji: Taizemes dabisko zāļu un skaistumkopšanas produktu ražotājs “Erawadee”, sporta preču veikals „Komanda”, „SynotTip”, „Evolution Latvia”, „Luna Group”, „Splat”, “Beerhouse No1”, „Cēsu alus”, dabīgais avotu ūdens „Lielbāta”, saldējums „Eskimos”, „Forevers”.

Vairāk informācijas meklējiet mājas lapā www.turniri.lv, kā arī Facebook vietnē www.fb.com/bslatvia.

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri
lff logo
ltrk logo
rigas dome logo
logo arena n
fta logo

Partneri
        lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

synottip-logo
 
adidas logo
komanda-2020
 
erawadee logo strong apsardze logo

Partneri
    lerona logo    

Partneri

friends bar logo
everest logo 2020
pantone logo mercure logo beerhouse logo 2019
eskimos logo 2020
luna group 2020
go-logo
realquest logo oleary logo

Partneri
    lerona logo