LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta
eskimos banner 2020

Ceturtdien, 27.jūnijā, Majoru pludmalē tiks aizvadīts Latvijas pludmales futbola čempionāta otrais posms, kura ietvaros tiks aizvadītas piecas spēles, tai skaitā pirmā posma pārceltais mačs starp BFC “Spartaks Jūrmala” un “Linden City BSC” komandām.

Tieši augstāk minētā spēle sola lielāko intrigu, tāpat aizraujošas cīņas solās būt starp FK “Zep/Forevers”, kas pirmajā posmā nedaudz negaidīti pieveica pašreizējos čempionus “Linden City” un pastiprināto “Grifs AG/Robežsardze”, kā arī BFC “Spartaks Jūrmala” un “Grifs AG/Robežsardze” vienībām. Divas spēles tiks aizvadītas ar FK “TUC/Top Media” līdzdalību – pret “Linden City” un pret “Zep/Forevers”, šajos mačos uzvarētājus prognozēt teorētiski vieglāk, tomēr arī “TUC/Top Media” komanda var parūpēties par pārsteigumu.

Atgādinām, ka pirmajā posmā, kas notika 13.jūnijā, BFC “Spartaks Jūrmala” ar 7:3 (4:0, 2:0, 1:3) pārspēja FK “TUC/Top Media”, bet FK “Zep/Forevers” sīvā cīņā ar 3:2 (0:1, 1:0, 2:1) pieveica “Linden City BSC”.

Pēc pirmajām aizvadītajām spēlēm rezultatīvāko spēlētāju saraksta priekšgalā izvirzījušies Jurģis Žuburs, Jānis Skabārdis, Andis Dombrovskis (visi – “Spartaks Jūrmala”) un Mihails Busels (FK “TUC/Top Media”), kas katrs guvuši pa diviem vārtiem.

Otrā posma spēļu kalendārs

Laiks

Laukums

Pretinieki

19:00

I laukums

FK “Zep/Forevers” – “Grifs AG/Robežsardze”

19:00

II laukums

FK “TUC/Top Media” – “Linden City BSC”

20:05

I laukums

FK “Zep/Forevers” – FK “TUC/Top Media”

20:05

II laukums

“BFC Spartaks Jūrmala” – “Grifs AG/Robežsardze”

21:10

II laukums

“BFC Spartaks Jūrmala” – “Linden City BSC”

2019.gada Latvijas pludmales futbola čempionātu un kausa izcīņu pēc vienošanās ar Latvijas Futbola federāciju organizē un vada Futbola Turnīru asociācija sadarbībā ar Jūrmalas domi.

2019.gada Latvijas pludmales futbola čempionāta ģenerālsponsors -Taizemes dabisko zāļu un skaistumkopšanas produktu ražotājs “Erawadee”. Sacensību atbalstītāji: sporta preču veikals „Komanda”, „SynotTip”, „Evolution Latvia”, „Splat”, „Luna Group”, “Beerhouse No1”, „Cēsu alus”, dabīgais avotu ūdens „Lielbāta”, saldējums „Eskimos”, „Forevers”.

Vairāk informācijas meklējiet mājas lapā www.turniri.lv, kā arī Facebook vietnē www.fb.com/bslatvia.

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri
lff logo
ltrk logo
rigas dome logo
logo arena n
fta logo

Partneri
        lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

synottip-logo
 
adidas logo
komanda-2020
 
erawadee logo strong apsardze logo

Partneri
    lerona logo    

Partneri

friends bar logo
everest logo 2020
pantone logo mercure logo beerhouse logo 2019
eskimos logo 2020
luna group 2020
go-logo
realquest logo oleary logo

Partneri
    lerona logo