LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta
eskimos banner 2020

Sestdien, 15.jūnijā, startēja tradicionālais Jūrmalas kauss pludmales futbolā, ko organizē biedrība “Football Tournaments Association”, sadarbībā ar Jūrmalas pilsētas domi. Tā pirmajā posmā itin pārliecinoši triumfēja “BFS Atlas Ropaži” komanda, aiz sevis atstājot “Beerhouse No1” un “New Project” vienības.

“BFS Atlas Ropaži” vienīgos punktus visa turnīra gaitā zaudēja priekšsacīkšu mačā, cīnoties neizšķirti 0:0 ar “VUSK Stolichnaja”, kas pēcāk palika pēdējā, devītajā, vietā.

Bez “BFS Atlas Ropaži” no B apakšgrupas spēlēm par pirmo līdz devīto vietu kvalificējās arī “PFD”, kamēr no A grupas bez jau pieminētajām “Beerhouse No1” un “New Project” komandām arī FK “Zep/Forevers”.

Pēc pirmā posma turnīra rezultatīvāko spēlētāju saraksta priekšgalā ar sešiem vārtu guvumiem septiņos mačos izvirzījušies Latvijas pludmales izlases kandidāti Pāvels Skalenko (“BFS Atlas Ropaži”) un Edgars Rubenis (“PFD”), bet piecus vārtus sešos mačos guva Viktors Josifovs (“Baltic XL”).

Jūrmalas kausa otrais posms notiks 29.jūnijā.

Šosezon katrā kārtā visus dalībniekus un viņu atbalstītājus gaida vēl nebijušas balvas un pārsteigumi, tāpēc šīs sacensības vienkārši nedrīkst laist garām!

Vienlaicīgi ar finālposmu 10.augustā notiks arī nu jau tradicionālais dāmu turnīrs.

Sacensību atbalstītāji: Taizemes dabisko zāļu un skaistumkopšanas produktu ražotājs “Erawadee”, sporta preču veikals „Komanda”, „SynotTip”, „Evolution Latvia”, „Luna Group”, „Splat”, “Beerhouse No1”, „Cēsu alus”, dabīgais avotu ūdens „Lielbāta”, saldējums „Eskimos”, „Forevers”.

Vairāk informācijas meklējiet mājas lapā www.turniri.lv, kā arī Facebook vietnē www.fb.com/bslatvia.

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri
lff logo
ltrk logo
rigas dome logo
logo arena n
fta logo

Partneri
        lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

synottip-logo
 
adidas logo
komanda-2020
 
erawadee logo strong apsardze logo

Partneri
    lerona logo    

Partneri

friends bar logo
everest logo 2020
pantone logo mercure logo beerhouse logo 2019
eskimos logo 2020
luna group 2020
go-logo
realquest logo oleary logo

Partneri
    lerona logo