LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta
eskimos banner 2020

Trešdien, 25.aprīlī, Rīgas domes telpās risinājās Rīgas Futbola federācijas (RFF) valdes sēde, kurā, piedaloties gandrīz visiem valdes locekļiem, tika skatīti jautājumi saistībā ar Latvijas Futbola federācijas (LFF) gadskārtējā Kongresa norisi, tās ietvaros plānoto organizācijas Statūtu maiņu, kā arī veikts atskats uz aizvadīto RFF ziemas sezonu un plānotajām aktualitātēm vasarā.

Sēdes ievadā RFF prezidents Eduards Borisevičs apsveica klātesošos ar Latvijas galvaspilsētas vadošās futbola organizācijas 25 gadu jubileju, novēlot federācijai arī nākotnē turpināt uzņemto kursu un darboties ar tikpat lielu profesionalitāti, entuziasmu un darba sparu.

Pasākuma gaitā E.Borisevičs un RFF Goda prezidents Juris Keišs informēja sēdes dalībniekus par LFF 26. aprīlī plānotā Kongresa darba kārtību un situāciju saistībā ar jaunajiem LFF Statūtiem. Valdes locekļi pieņēma lēmumu balsot “par” vai “pret” jauno statūtu apstiprināšanu attālināti pēc aktuālās dokumentācijas saņemšanas.

Tāpat RFF prezidents detalizētāk informēja klātesošos par ziemas sezonas turnīru rezultātiem un plānotajām aktivitātēm vasarā, kā īpaši pozitīvo akcentējot “Ādas bumbas” sacensību ieviešanu Rīgas reģionā. Savukārt, kā negatīvu pavērsienu Latvijas galvaspilsētas futbola dzīvē E.Borisevičs norādīja pilsētas palikšanu bez tradicionālā Rīgas futbola čempionāta.

Valdes loceklis Sergejs Ščegoļevs dalījās iespaidos par nule kā aizvadītā otrā Eiropas mēroga korporatīvā turnīra norisi, pozitīvajām dalībnieku un partneru atsauksmēm, kā arī sacensību attīstības plāniem nākotnē. Tāpat sēdes laikā tika apspriests jautājums par pludmales futbola stadiona pie Vanšu tilta Ķīpsalā uzlabošanu.

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri
lff logo
ltrk logo
rigas dome logo
logo arena n
fta logo

Partneri
        lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

synottip-logo
 
adidas logo
komanda-2020
 
erawadee logo strong apsardze logo

Partneri
    lerona logo    

Partneri

friends bar logo
everest logo 2020
pantone logo mercure logo beerhouse logo 2019
eskimos logo 2020
luna group 2020
go-logo
realquest logo oleary logo

Partneri
    lerona logo