LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta
eskimos banner 2020

Šo piektdien un sestdien “Elektrum” Olimpiskajā centrā Rīgā uz sintētiskā seguma futbola laukuma risināsies Rīgas Futbola federācijas (RFF) organizētā un Futbola turnīru asociācijas (FTA), Latvijas Futbola federācijas (LFF) un Latvijas Augstskolu Sporta savienības (LASS) atbalstītā Latvijas XXIX Universiāde minifutbolā (7 pret 7), kas pulcēs astoņas vīriešu un četras sieviešu komandas.

Sacensību pirmajā dienā piektdien laika periodā no plkst.21.30 līdz plkst.23.00 spēkus samēros Latvijas koledžu un augstskolu dāmu vienības. Līdzīgi kā pērn sacensībās piedalīsies Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA), Latvijas Universitāte (LU) un apvienotā Latvijas augstskolu vienība (MIX), savukārt Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) vietā šogad startēs Daugavpils Universitāte (DU).

Turnīra gaitā plkst.21.00 notiks izloze, no plkst.21.30 līdz plkst.23.00 dalībnieces uz diviem laukumiem aizvadīs viena apļa formāta turnīru, tiekoties katra ar katru, savukārt plkst.23.00 paredzēta laureātu sveikšana.
Dienu vēlāk no plkst.18.00 līdz plkst.22.00 turpat “Elektrum” Olimpiskā centra laukumos sacensībām posīsies astoņas kungu komandas. Līdzīgi kā pērn turnīrā piedalīsies LU, LSPA, DU, Latvijas Nacionālā aizsardzības akadēmija (NAA), Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskola “RISEBA” (RISEBA), Rīgas Ekonomikas augstskola (SSE), pēc gada pārtraukuma atgriezīsies Informācijas sistēmu menedžmenta augstskola (ISMA), bet debiju piedzīvos Baltijas Starptautiskā akadēmija (BSA).

Atšķirībā no pagājušās Universiādes, kad vīru konkurencē piedalījās 12 vienības, šoreiz dalībnieku pulkā neredzēsim Transporta un sakaru institūta (TSI), Rīgas Tehniskā universitātes (RTU), Ventspils Augstskolas (VeA), Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas (RTA), Banku augstskolas (BA) un Rīgas Aeronavigācijas institūta (RAI) vienības.

Vīriešu sacensībās izloze grupās un spēļu kalendāra paziņošana risināsies sacensību dienā plkst.17.30, savukārt plkst.18.00 sāksies spēles, turnīram noslēdzoties ar apbalvošanas ceremoniju plkst.22.00. Astoņas dalībnieces tiks sadalītas divās apakšgrupās pa četrām katrā, kur pēc viena riņķa turnīra grupu uzvarētājas kvalificēsies pusfinālam, savukārt otro un trešo pozīciju ieguvējas izslēgšanas cīņas sāks no ceturtdaļfināla kārtas.

Kā zināms, RFF kopš 2012. gada rudens divreiz gadā organizē kausa izcīņas minifutbolā studentu komandām. To galvenie uzdevumi ir veicināt komunikāciju starp Latvijas koledžām un universitātēm, un to studentiem, popularizēt aktīvu dzīvesveidu un futbolu studentu vidū, kā arī noskaidrot meistarīgākās minifutbola komandas un spēlētājus Latvijas augstskolu vidū.

word Sieviešu turnīra nolikums un pieteikuma forma

word Vīriešu turnīra nolikums un pieteikuma forma

excel Kalendārs

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri
lff logo
ltrk logo
rigas dome logo
logo arena n
fta logo

Partneri
        lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

synottip-logo
 
adidas logo
komanda-2020
 
erawadee logo strong apsardze logo

Partneri
    lerona logo    

Partneri

friends bar logo
everest logo 2020
pantone logo mercure logo beerhouse logo 2019
eskimos logo 2020
luna group 2020
go-logo
realquest logo oleary logo

Partneri
    lerona logo