LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta
eskimos banner 2020

Šā gada 27. aprīlī “Elektrum” Olimpiskā centra parketa seguma zālē pirmo reizi notiks Rīgas Futbola federācijas (RFF) organizētā un Futbola turnīru asociācijas (FTA) atbalstītā Latvijas kausa izcīņa telpu futbolā loģistikas uzņēmumiem, kurā piedalīsies astoņas vienības.

Sacensību norise plānota ar plkst.10.00 paredzēto dalībnieku reģistrāciju, bet no plkst.10.30 līdz plkst.14.00 risināsies turnīra spēles, kurā Latvijas kausa titulu paralēli uz diviem laukumiem vienlaikus noskaidros astoņas komandas, aizvadot viena apļa turnīru, kurā tiksies katra ar katru. Mača ilgums plānots viena desmit minūšu perioda ietvaros, savukārt apbalvošana plānota uzreiz pēc sacensību izskaņas – orientējoši ap plkst.14.00.

Dalību sacensībās apstiprinājušas “Latvijas Dzelzceļš”, “DSV”, “MMD Serviss”, “Havi Logistics”, “Kreiss”, “Baltic Logistic Solutions”, “Baltic Express LV” un “Kvinto GR”.

Komandu pieteikumos aizliegts iekļaut personas, kuras nav attiecīgās kompānijas darbinieki, taču pēc uzņēmuma iniciatīvas ir iespēja iekļaut maksimums divus spēlētājus, kuriem turnīra norises dienā nepastāv darba attiecības, bet tie ir citā veidā saistīti ar uzņēmumu.

Visas pirmo trīs vietu ieguvējas tiks apbalvotas ar piemiņas kausiem un medaļām, tāpat organizatori atsevišķi sveiks sacensību labāko treneri/menedžeri, vārtsargu, rezultatīvāko uzbrucēju un vērtīgāko spēlētāju.

Sacensību galvenie uzdevumi ir aktīvās atpūtas organizēšana Latvijas Loģistikas nozarē strādājošajiem kontaktu veidošana un nostiprināšana, kā arī telpu futbola popularizēšana.

 

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri
lff logo
ltrk logo
rigas dome logo
logo arena n
fta logo

Partneri
        lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

synottip-logo
 
adidas logo
komanda-2020
 
erawadee logo strong apsardze logo

Partneri
    lerona logo    

Partneri

friends bar logo
everest logo 2020
pantone logo mercure logo beerhouse logo 2019
eskimos logo 2020
luna group 2020
go-logo
realquest logo oleary logo

Partneri
    lerona logo