LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta
eskimos banner 2020

Šā gada 17. februārī Rīgas 15. vidusskolas sporta hallē risinājās bērnu un jauniešu turnīra “Rīgas kauss futbolā telpās 2005.-2009.g.dz.zēniem” sacensības 2007.gadā dzimušajiem futbolistiem. Deviņu komandu konkurencē ceļazīmes uz finālu, kas risināsies 2. martā, nodrošināja FS “Daugava Rīga”, TFS “Nikars-Vanagi”, SK “Super Nova” un SC “Mārupe”.

Deviņas turnīra dalībnieces tika sadalītas divās apakšgrupās, attiecīgi pa četrām un piecām vienībām katrā no tām, finālam kvalificējoties abu grupu divām spēcīgākajām komandām. A apakšgrupā pa sešiem punktiem ieguva uzreiz trīs vienības, kas savstarpējos dueļos uzveica cita citu, tādēļ labāko divu noteikšanai nācās skatīt savstarpējo spēļu gūto un zaudēto vārtu attiecību. Šeit priekšrocību ieguva FS “Daugava Rīga” (+1) un TFS “Nikars-Vanagi” (0), atstājot trešajā pozīcijā FS “Garkalne Rakari”/Zaļi (-1), kamēr ceturtajā vietā ierindojās punktus neieguvusī SK “Vēsma”.

Tikmēr B apakšgrupā ar desmit iekrātiem punktiem četrās cīņās pirmajā vietā finišēja FS “Leevon”, tomēr līdz ar šīs komandas nespēju startēt Rīgas čempionāta finālsacensībās ceļazīmes uz izšķirošo stadiju nopelnīja divas nākamās labākās vienības, proti, SK “Super Nova” (9) un SC “Mārupe” (7). Ar trim punktiem sacensības pabeidza FS “Garkalne Rakari”/Zili, bet kā piektā tabulā ierindojās FK “Jūrnieks”.

Kā minēts, fināla sacensības šīs vecuma grupas četrām labākajām vienībām notiks 2. martā no plkst.9.30 līdz plkst.12.00, bet uzvarētāja iegūs tiesību pārstāvēt Rīgu Latvijas mēroga finālsacensībās, kas notiks 12. martā Salaspilī.

Jau 24. februārī šajā pašā hallē notiks sacensības 2005. gadā dzimušajiem futbolistiem, kur spēkus samēros deviņas vienības. A grupā no plkst.9.30 līdz plkst.12.00 spēkus samēros TFS “Nikars-Vanagi”, SK “Super Nova”, “Strong” FC un FS “Garkalne Rakari”/Zili, kamēr B apakšgrupā no plkst.12.10 laukumā posīsies SK “Vēsma”, JDFS “Alberts”, FS “Leevon”, FK “Jūrnieks” un FS “Garkalne Rakari”/Zaļi.

Sacensības organizē Rīgas Futbola federācija (RFF) ar LFF finansiālu atbalstu sacensību apbalvojumu nodrošināšanā, kamēr pārējās izmaksas – laukuma īri, tiesnešu un tehniskā personāla apmaksu, u.c. – sedz Latvijas Telpu futbola asociācija (LTFA).

Turnīra uzdevumi ir nodrošināt Rīgas reģiona bērnu un jaunatnes futbola klubus ar iespēju startēt bezmaksas sacensībās ziemas periodā, noteikt spēcīgāko Latvijas galvaspilsētas bērnu un jaunatnes klubu futbolā telpās, kas pārstāvēs Rīgas reģionu Latvijas finālsacensībās, kā arī noteikt sacensību labākos futbolistus.

Kā ziņots, pērnā gada sacensībās 2005., 2006. un 2008. gada vecuma grupu turnīros triumfēja SK “Super Nova” audzēkņi, starp 2004. gadā dzimušajiem futbolistiem uzvaras laurus plūca JDFS “Alberts”, bet 2007. gada spēlētāju sacensībās triumfēja FK “Baltika”.

excel Turnīra rezultāti

camera icon Turnīra foto

camera icon Komandas foto

video icon Turnīra video

excel 2005.g.dz. vecuma grupas kalendārs

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri
lff logo
ltrk logo
rigas dome logo
logo arena n
fta logo

Partneri
        lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

synottip-logo
 
adidas logo
komanda-2020
 
erawadee logo strong apsardze logo

Partneri
    lerona logo    

Partneri

friends bar logo
everest logo 2020
pantone logo mercure logo beerhouse logo 2019
eskimos logo 2020
luna group 2020
go-logo
realquest logo oleary logo

Partneri
    lerona logo