LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta
eskimos banner 2020

Šā gada 10. februārī Rīgas 15. vidusskolas sporta hallē risinājās bērnu un jauniešu turnīra “Rīgas kauss futbolā telpās 2005.-2009.g.dz.zēniem” sacensības 2009.gadā dzimušajiem futbolistiem. Deviņu komandu konkurencē ceļazīmes uz finālu, kas risināsies 2. martā, nodrošināja BJFK “Pārdaugava”, FK “Ranto”, TFS “Nikars-Vanagi” un JFC “Corona Borealis”.

Deviņas turnīra dalībnieces tika sadalītas divās apakšgrupās, attiecīgi pa četrām un piecām vienībām katrā no tām, finālam kvalificējoties abu grupu divām spēcīgākajām komandām. A apakšgrupā vislabāk sevi apliecināja BJFK “Pārdaugava”, iegūstot septiņus no maksimāli iespējamajiem deviņiem punktiem, savukārt otru ceļazīmi uz Rīgas mēroga finālsacensībām nopelnīja punktu mazāk savākusī FK “Ranto”, aiz kuras palika attiecīgi “Fariona FK” (4) un FK “Jūrnieks” (0).

Tikmēr B apakšgrupā ar perfektu bilanci – 12 punkti – un izcilu gūto un zaudēto vārtu attiecību (28:3!) finišēja TFS “Nikars-Vanagi”, savukārt pa sešiem punktiem savāca uzreiz trīs vienības – JFC “Corona Borealis”, JDFS “Alberts 2” un “Rīgas Futbola klubs”. Pēc savstarpējo spēļu rezultātiem (iegūto punktu skaita, gūto un zaudēto vārtu attiecības, gūto vārtu skaita) priekšrocību ieguva JFC “Corona Borealis” un JDFS “Alberts 2”, kas guva vairāk vārtus nekā “Rīgas Futbola klubs”, bet pēc nākamā kritērija – kopējās gūto un zaudēto vārtu attiecības – priekšrocību starp šiem diviem klubiem ieguva JFC “Corona Borealis” (“+3” salīdzinājumā ar JDFS “Alberts 2” “0”).

Kā minēts, fināla sacensības šīs vecuma grupas četrām labākajām vienībām notiks 2. martā no plkst.12.30 līdz plkst.15.00, bet uzvarētāja iegūs tiesību pārstāvēt Rīgu Latvijas mēroga finālsacensībās, kas notiks 13. martā Ogrē.

Svētdien aizvadīto sacensību kontekstā īpaši jāizceļ “Fariona FK” futbolista Ivana Muteņina sniegums, kurš ar savu kvalitatīvo veikumu guva piecus no savas komandas 11 vārtiem, tādā veidā nopelnot organizatoru simpātiju balvu. Pārējie laureāti individuālajās nominācijās tiks noskaidroti pēc 2. marta finālsacensībām.

Jau 17. februārī šajā pašā hallē notiks sacensības 2007. gadā dzimušajiem futbolistiem, kur spēkus samēros deviņas vienības. A grupā no plkst.9.30 līdz plkst.12.00 spēkus samēros TFS “Nikars-Vanagi”, FS “Daugava Rīga”, SK “Vēsma” un FS “Garkalne Rakari”/Zaļi, kamēr B apakšgrupā no plkst.12.10 laukumā posīsies FK “Jūrnieks”, SC “Mārupe”, FS “Leevon”, SK “Super Nova” un FS “Garkalne Rakari”/Zili.

Sacensības organizē Rīgas Futbola federācija (RFF) ar LFF finansiālu atbalstu sacensību apbalvojumu nodrošināšanā, kamēr pārējās izmaksas – laukuma īri, tiesnešu un tehniskā personāla apmaksu, u.c. – sedz Latvijas Telpu futbola asociācija (LTFA).

Turnīra uzdevumi ir nodrošināt Rīgas reģiona bērnu un jaunatnes futbola klubus ar iespēju startēt bezmaksas sacensībās ziemas periodā, noteikt spēcīgāko Latvijas galvaspilsētas bērnu un jaunatnes klubu futbolā telpās, kas pārstāvēs Rīgas reģionu Latvijas finālsacensībās, kā arī noteikt sacensību labākos futbolistus.

Kā ziņots, pērnā gada sacensībās 2005., 2006. un 2008. gada vecuma grupu turnīros triumfēja SK “Super Nova” audzēkņi, starp 2004. gadā dzimušajiem futbolistiem uzvaras laurus plūca JDFS “Alberts”, bet 2007. gada spēlētāju sacensībās triumfēja FK “Baltika”.

excel Turnīra rezultāti

camera icon Turnīra foto

camera icon Komandu foto

video icon
Turnīra video

excel 2007.g.dz. vecuma grupas kalendārs

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri
lff logo
ltrk logo
rigas dome logo
logo arena n
fta logo

Partneri
        lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

synottip-logo
 
adidas logo
komanda-2020
 
erawadee logo strong apsardze logo

Partneri
    lerona logo    

Partneri

friends bar logo
everest logo 2020
pantone logo mercure logo beerhouse logo 2019
eskimos logo 2020
luna group 2020
go-logo
realquest logo oleary logo

Partneri
    lerona logo