LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta
eskimos banner 2020

Šā gada 27. aprīlī “Elektrum” Olimpiskajā centra parketa seguma zālē pirmo reizi notiks Rīgas Futbola federācijas (RFF) organizētā un Futbola Turnīru asociācijas (FTA) atbalstītā Latvijas kausa izcīņa telpu futbolā loģistikas uzņēmumiem. Turnīram būs iespējams pieteikties līdz pat 8. aprīlim.

Sacensību norise “Elektrum” Olimpiskajā centrā sāksies ar plkst.9.30 paredzēto dalībnieku reģistrāciju, bet no plkst.10 līdz plkst.14 risināsies turnīra spēles. Plānots, ka Latvijas kausa titulu noskaidros astoņas līdz deviņas komandas, savā starpā aizvadot viena apļa turnīru, kurā tiksies katra ar katru. Mača ilgums plānots viena desmit minūšu perioda ietvaros.

Komandas pieteikumam jābūt apstiprinātam ar attiecīgās organizācijas personāla daļas vadītāja parakstu, tādējādi apliecinot, ka visi pieteikumā uzrādītie spēlētāji ir attiecīgās kompānijas darbinieki. Pieteikumā aizliegts iekļaut personas, kas nav attiecīgās kompānijas darbinieki, taču pēc uzņēmuma iniciatīvas ir iespēja iekļaut maksimums divus spēlētājus, kuriem turnīra norises dienā nepastāv darba attiecības, bet tie ir citā veidā saistīti ar uzņēmumu.

Visas pirmo trīs vietu ieguvējas tiks apbalvotas ar piemiņas kausiem un medaļām, tāpat organizatori atsevišķi sveiks sacensību labāko treneri/menedžeri, vārtsargu, rezultatīvāko uzbrucēju un vērtīgāko spēlētāju.

Lai pieteiktos turnīrā, nepieciešams ne vēlāk kā līdz 8. aprīlim nosūtīt uz organizatoru e-pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. komandas pieteikuma formu, uzņēmuma logo un rekvizītus rēķina izrakstīšanai. Sacensību dalības maksu 200,00 EUR apmērā nepieciešams veikt uz RFF norēķinu kontu ne vēlāk kā līdz 15. aprīlim.

Sacensību galvenie uzdevumi ir aktīvas atpūtas organizēšana Latvijas Loģistikas nozarē strādājošajiem, kontaktu veidošana un nostiprināšana, kā arī telpu futbola popularizēšana.

word Reglaments

word Pieteikuma forma

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri
lff logo
ltrk logo
rigas dome logo
logo arena n
fta logo

Partneri
        lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

synottip-logo
 
adidas logo
komanda-2020
 
erawadee logo strong apsardze logo

Partneri
    lerona logo    

Partneri

friends bar logo
everest logo 2020
pantone logo mercure logo beerhouse logo 2019
eskimos logo 2020
luna group 2020
go-logo
realquest logo oleary logo

Partneri
    lerona logo