LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta
eskimos banner 2020

Šā gada 2. februārī Rīgas 15. vidusskolas sporta hallē ar 2006. gadā dzimušo futbolistu vecuma grupas sacensībām startēja bērnu un jauniešu turnīrs “Rīgas kauss futbolā telpās 2005.-2009.g.dz. zēniem”, kas risinās jau piekto gadu pēc kārtas. Astoņu komandu konkurencē ceļazīmes uz finālu, kas risināsies 3. martā, nodrošināja SK “Super Nova”, “Riga United FC”, FS “Garkalne Rakari” un “Fariona FK”.

Salīdzinot ar iepriekš plānoto noticis dalībnieku skaita pieaugums – iepriekš plānoto 39 vienību vietā sacensībās piedalīsies 17 klubu pārstāvēta 41 komanda. Līdz ar šīm izmaiņām pieņemts arī lēmums, ka apakšgrupās, kur četru dalībnieču vietā būs pārstāvētas piecas, spēles laiks būs 15 minūtes nevis 2x10 minūtes, kā plānots iepriekš.

2006. gadā dzimušo bērnu vecuma grupas sacensībām astoņas dalībnieces tika iepriekš sadalītas divās apakšgrupās pa četrām vienībām katrā. A grupā no plkst.9.30 līdz plkst.12.00 spēkus samēroja JFK “Daugava” “Riga United FC”, FK “Jūrnieks” un SK “Super Nova”, kamēr B apakšgrupā no plkst.12.30 līdz plkst.15.00 savā starpā tikās FS “Leevon”, “Fariona FK”, SK “Vēsma” un FS “Garkalne Rakari”.

A apakšgrupā ceļazīmi uz finālu nodrošināja visus mačus uzvarējusī SK “Super Nova” (9), kas atstāja aiz sevis “Riga United FC” (6), kā arī JFK “Daugava” (3) un FK “Jūrnieks” (0). Abu līderu centrālajā spēlē SK “Super Nova” guva virsroku pār “Riga United FC” ar minimālu 3:2 handikapu.

Tikmēr B grupā trīs uzvaras tikpat mačos izcīnīja FS “Garkalnes Rakari” (9), uzrādot arī izcilu gūto un zaudēto vārtu attiecību – 23:2. Tāpat 3. martā paredzētajam finālam kvalificējās “Fariona FK”, bet divas nākamās pozīcijas kopvērtējumā ieņēma attiecīgi FS “Leevon” (3) un SK “Vēsma” (0).

Izšķirošās cīņas par ceļazīmi uz Latvijas mēroga finālturnīru 3. martā Rīgas 15. vidusskolas sporta hallē risināsies no plkst.12.30 līdz plkst.15.00, četrām dalībniecēm aizvadot viena riņķa turnīru.

Savukārt jau 10. februārī šajā pašā hallē notiks sacensības 2009. gadā dzimušajiem futbolistiem, kur spēkus samēros deviņas vienības. A grupā no plkst.9.30 līdz plkst.12.00 spēkus samēros FK “Jūrnieks”, FK “Ranto”, BJFK “Pārdaugava” un “Fariona FK”, kamēr B apakšgrupā savā starpā tiksies SK “Vēsma”, “Rīgas Futbola klubs”, JFC “Corona Borealis”, TFS “Nikars-Vanagi” un JDFS “Alberts 2”. Finālam, kas risināsies 2. martā, kvalificēsies abu grupu divas labākās vienības.

Kā vēstīts, sacensībās atļauts pieteikties attiecīgā gadā dzimušajiem un jaunākiem futbolistiem, kuriem izdota Latvijas Futbola federācijas (LFF) licence. Komandas kopējā pieteikumā, kā arī protokolā uz katru konkrēto maču drīkst būt ne vairāk par 12 spēlētājiem.

Visu vecuma grupu uzvarētāji kvalificējas Latvijas Futbola federācijas (LFF) organizētajām finālsacensībām futbolā telpās, kur spēkosies ar labākajām pārējo piecu valsts reģionu pārstāvēm laika periodā no 2019. gada 11. līdz 15. martam. Vispirms – 11. martā - Kuldīgā spēkosies 2004. gadā dzimušie futbolisti, dienu vēlāk 2007. gada spēlētāju finālsacensības paredzētas Salaspilī, 13. martā spēcīgākās 2009. gada spēlētāju komandas pulcēsies Ogrē, 14. martā 2006. gadā dzimušo spēlētāju vienības cīnīsies, bet 15. martā – Madonā (2008. gadā dzimušie).

Sacensības organizē Rīgas Futbola federācija (RFF) ar LFF finansiālu atbalstu sacensību apbalvojumu nodrošināšanā, kamēr pārējās izmaksas – laukuma īri, tiesnešu un tehniskā personāla apmaksu, u.c. – sedz Latvijas Telpu futbola asociācija (LTFA).

Turnīra uzdevumi ir nodrošināt Rīgas reģiona bērnu un jaunatnes futbola klubus ar iespēju startēt bezmaksas sacensībās ziemas periodā, noteikt spēcīgāko Latvijas galvaspilsētas bērnu un jaunatnes klubu futbolā telpās, kas pārstāvēs Rīgas reģionu Latvijas finālsacensībās, kā arī noteikt sacensību labākos futbolistus.

Kā ziņots, pērnā gada sacensībās 2005., 2006. un 2008. gada vecuma grupu turnīros triumfēja SK “Super Nova” audzēkņi, starp 2004. gadā dzimušajiem futbolistiem uzvaras laurus plūca JDFS “Alberts”, bet 2007. gada spēlētāju sacensībās triumfēja FK “Baltika”.

excel Turnīra rezultāti

camera icon Turnīra foto

camera icon Komandu foto

video icon Turnīra video

excel 2009.g.dz. vecuma grupas kalendārs

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri
lff logo
ltrk logo
rigas dome logo
logo arena n
fta logo

Partneri
        lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

synottip-logo
 
adidas logo
komanda-2020
 
erawadee logo strong apsardze logo

Partneri
    lerona logo    

Partneri

friends bar logo
everest logo 2020
pantone logo mercure logo beerhouse logo 2019
eskimos logo 2020
luna group 2020
go-logo
realquest logo oleary logo

Partneri
    lerona logo