LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta
eskimos banner 2020

Otrdien, 8. janvārī, Rīgas domes telpās risinājās Rīgas Futbola federācijas (RFF) valdes sēde, kurā, piedaloties pilnīgi visiem valdes locekļiem, tika skatīts jautājums saistībā ar Latvijas Futbola federācijas (LFF) vīziju attiecībā uz futbola attīstību valsts reģionos (ieskaitot Rīgu), kā arī citas aktualitātes.

Valdes sēdes ietvaros RFF prezidents Eduards Borisevičs un izpilddirektors Ādolfs Supe informēja klātesošos par galvenajām izmaiņām LFF vīzijā attiecībā uz futbola attīstību reģionos (ieskaitot Rīgu) pēc tikšanās ar LFF Sporta direktoru Daini Kazakeviču. Tāpat tika diskutēts par dažādiem projektiem, īpašu uzmanību pievēršot idejai par klubu atbalstu bērnudārzu sporta stundu ar futbola elementiem organizēšanai.

Tāpat E.Borisevičs atklāja ieceri šā gada janvārī un februārī tikties ar visiem RFF biedriem, Rīgas un Rīgas reģiona bērnu un jaunatnes futbola klubiem.

Sēdes gaitā RFF prezidents prezentēja klātesošajiem aktuālo 2019. gada RFF sacensību un pasākumu plānu, savukārt Sergejs Ščegoļevs informēja par 2018. gada “Strong” starptautiskā korporatīvā turnīra atsauksmēm un šī gada plāniem.

Valdes loceklis Kaspars Lakševičs aicināja aktīvi reaģēt uz “futbola tirgus” pieprasījumu, organizējot komercturnīrus uzņēmumiem, kuri šobrīd aktīvi attīstās Latvijas mērogā un piesaista arvien vairāk cilvēku resursu, tādējādi panākot aktīvu dalībnieku piesaisti amatieru futbolam.

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri
lff logo
ltrk logo
rigas dome logo
logo arena n
fta logo

Partneri
        lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

synottip-logo
 
adidas logo
komanda-2020
 
erawadee logo strong apsardze logo

Partneri
    lerona logo    

Partneri

friends bar logo
everest logo 2020
pantone logo mercure logo beerhouse logo 2019
eskimos logo 2020
luna group 2020
go-logo
realquest logo oleary logo

Partneri
    lerona logo