LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta
eskimos banner 2020

Nākamā gada janvāra vidū Rīgas 15. vidusskolas sporta zālē starts tiks dots tradicionālajam Latvijas komercbanku un citu finanšu struktūru telpu futbola turnīram, kas risināsies jau 18. reizi pēc kārtas. Plānots, ka čempionātā piedalīsies vismaz astoņas dalībnieces.

Kā ierasts, turnīru organizē Futbola turnīru asociācija (FTA) sadarbībā ar Finanšu nozares asociāciju, Latvijas Bankas Sporta klubu un Rīgas Futbola federāciju (RFF). Sacensību regulārais čempionāts notiks astoņās kārtās pēc apļa sistēmas, dalībniecēm turnīra gaitā pa reizei tiekoties katrai ar katru. Spēļu kalendārs tiks noteikts ar 17. decembrī Latvijas Bankas telpās plānotās izlozes palīdzību.

Visas regulārā čempionāta spēles risināsies svētdienās Rīgas 15. vidusskolā janvārī un februārī, 3. martā turpat ar vismaz astoņu vienību līdzdalību plānota kausa izcīņa, savukārt sacensību noslēgums un svinīgā apbalvošanas ceremonija plānota sestdien, 23. martā, naktsklubā un karaoke bārā “Friends” (Elizabetes ielā 55, Rīgā).

Katras komandas spēlētājiem jābūt vienas finanšu nozares organizācijas darbiniekiem ar spēkā esošiem darba līgumiem, bet futbolistu sarakstu pieteikumā jāapstiprina konkrētā uzņēmuma personāla daļā. Pieteikumā drīkst iekļaut arī citas finanšu nozares organizācijas meitas uzņēmumu darbiniekus, ja to darba specifika cieši saistīta ar finansēm.

Tāpat komandas pieteikumā ar organizatoru atļauju var iekļaut divus, bet spēles pieteikumā vienu spēlētāju no citas finanšu nozares organizācijas, kura nepiedalās turnīrā. Šāda veida “leģionāri” drīkst būt arī šīs vai citas finanšu nozares organizācijas bijušie darbinieki, taču tikai pie nosacījuma, ka iepriekš piedalījušies kādā no Latvijas komercbanku un citu finanšu struktūru telpu futbola turnīriem. Maksimālai spēlētāju skaits komandas pieteikumā ir 20 cilvēki, bet spēles protokolā – 14, kā arī sešas oficiālās personas.

Provizoriskais pieteikums, kas reizē kalpos kā dalības apstiprinājums, līdz 14. decembrim nosūtāms turnīra direktoram Eduardam Borisevičam uz e-pasta adresi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. , norādot komandas nosaukumu un sākotnējo sastāvu, kā arī komandas pārstāvja(-u) kontaktinformāciju.

Kā minēts, Latvijas komercbanku un citu finanšu struktūru turnīrs notiks jau 18.reizi un līdzīgi kā iepriekšējos gadus tiks organizēts ar mērķi sekmēt biznesa un personisko kontaktu stiprināšanu starp finanšu nozares organizācijām un to darbiniekiem, organizēt aktīvu atpūtu, popularizēt telpu futbolu, kā arī noskaidrot meistarīgākās komandas un spēlētājus finanšu nozarē.

Pērn deviņu vienību konkurencē ceturto gadu pēc kārtas regulārajā čempionātā triumfēja “ABLV Bank”, kas pēcāk ieguva arī kausa trofeju.

word Sacensību reglaments un pieteikuma forma

Informācija (t.sk. rezultāti, bildes un video) par pēdējo turnīru

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri
lff logo
ltrk logo
rigas dome logo
logo arena n
fta logo

Partneri
        lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

synottip-logo
 
adidas logo
komanda-2020
 
erawadee logo strong apsardze logo

Partneri
    lerona logo    

Partneri

friends bar logo
everest logo 2020
pantone logo mercure logo beerhouse logo 2019
eskimos logo 2020
luna group 2020
go-logo
realquest logo oleary logo

Partneri
    lerona logo