LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta
eskimos banner 2020

Iepriekšējā nedēļā, 1. novembrī, Latvijas Futbola federācijas (LFF) telpās risinājās Rīgas Futbola federācijas (RFF) valdes sēde, kurā tika skatīti dažādi ar valsts galvaspilsētas futbola attīstību saistīti jautājumi.

Valdes sēdes ietvaros RFF prezidents Eduards Borisevičs informēja klātesošos par šīs vasaras gaitā īstenotajām federācijas aktivitātēm, kā arī ieskicēja organizācijas darba kārtībā esošos plānus ziemas periodam. Savukārt RFF izpilddirektors Ādolfs Supe un izpilddirektora vietniece Jevgeņija Obodņikova sniedza informāciju par galvenajām plānotajām izmaiņām LFF iecerētajā nākotnes vīzijā saistībā ar futbola attīstību reģionos. Šai sakarā jau tuvākajā laikā plānota E.Boriseviča tikšanās ar LFF vadību.

Tāpat sēdes laikā RFF valdes loceklis Haralds Gudermanis prezentēja Rīgas pašvaldības Bērnu un jaunatnes futbola attīstības programmas konsultatīvās padomes nākamā gada redzējumu attiecībā uz futbolu Rīgā un federācijas darbu.

Tikšanās gaitā klātesošie arī apsprieda RFF sadarbības iespējas ar dažādiem bērnu un jauniešu turnīru pasākumu organizatoriem, tostarp “RFS atbalsta biedrību” un “Baltic Events”, diskutējot par iespējamajiem uzlabojumiem federācijas bērnu un jaunatnes aktivitātēs. Tāpat valdes locekļi apsprieda dažādus ar Latvijas galvaspilsētas bērnu un jaunatnes, kā arī telpu futbolu saistītus jautājumus.

 

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri
lff logo
ltrk logo
rigas dome logo
logo arena n
fta logo

Partneri
        lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

synottip-logo
 
adidas logo
komanda-2020
 
erawadee logo strong apsardze logo

Partneri
    lerona logo    

Partneri

friends bar logo
everest logo 2020
pantone logo mercure logo beerhouse logo 2019
eskimos logo 2020
luna group 2020
go-logo
realquest logo oleary logo

Partneri
    lerona logo