LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta
eskimos banner 2020

Ar plašu pasākumu klāstu šo svētdien, 30. septembrī, “Elektrum” Olimpiskā centra mākslīgā seguma laukumā, Grostonas ielā 6b, noslēgsies Rīgas Futbola federācijas (RFF) organizētā Rīgas futbola nedēļa.

Dienas ievadā no plkst.11.00 līdz plkst.13.00 notiks Latvijas Futbola federācijas (LFF) organizētais un RFF atbalstītais #WePlayStrong meiteņu futbola festivāls, kurā bez maksas aicināta piedalīties ikviena sportot gribētāja vecumā no sešiem līdz 14 gadiem, lai tuvāk iepazītu futbolu kā sporta veidu, piedalītos dažādās aktivitātēs kopā ar Latvijas nacionālās izlases futbolistēm un gūtu prieku no organizatoru sarūpētajām balvām un citiem pārsteigumiem.

Sīkāka informācija

No plkst.14.00 līdz plkst.17.00 turpat “Elektrum” Olimpiskajā centrā sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības un sporta departamentu risināsies tradicionālie Rīgas Futbola svētki, kuros bez maksas pieaugušo pavadībā aicinātas piedalīties 2010.-2011.gadā dzimušo bērnu komandas 4-5 cilvēku sastāvā. Visa pasākuma gaitā topošie futbola censoņi varēs piedalīties dažādās sacensībās, stafetēs, konkursos un atrakcijās, saņemot svētku partneru sarūpētās piemiņas dāvanas. Topošos spēles meistarus sagaidīs arī iespēja plecu pie pleca pārbaudīt savas spējas ar nacionālās valstsvienības futbolistiem aktivitātē “Futbols ar 11 vilkiem”.

Sīkāka informācija

Savukārt vakara cēlienā no plkst.18.00 līdz plkst.21.00 uz mākslīgā seguma laukuma ar daudzpusīgu pasākumu klāstu tiks organizēts “Beerhouse No1 Football Fest” festivāls amatieru komandām, kur arīdzan bez maksas varēs piedalīties jebkurš futbola entuziastu kolektīvs (vīriešu, sieviešu vai arī jauktais). Šāda veida unikāls amatieru futbolistiem paredzēts pasākums Latvijas galvaspilsētā risināsies otro reizi.

Sīkāka informācija

Šobrīd katram no trim iepriekš minētajiem pasākumiem pieteikušies jau vairāk nekā 100 dalībnieku, bet pieteikšanās risināsies vēl līdz 28. septembrim.

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri
lff logo
ltrk logo
rigas dome logo
ltfa logo
fta logo

Partneri
        lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

synottip-logo
 
adidas logo
komanda-2020
 
erawadee logo strong apsardze logo

Partneri
    lerona logo    

Partneri

friends bar logo
everest logo 2020
pantone logo mercure logo beerhouse logo 2019
eskimos logo 2020
luna group 2020
go-logo
realquest logo oleary logo

Partneri
    lerona logo