LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta
eskimos banner 2020

Jaunumi

Jau divus kalendāros mēnešus turpinās Rīgas Futbola federācijas (RFF) organizētās un Latvijas Futbola federācijas (LFF) atbalstītās tradicionālās Rīgas jaunatnes 2022. gada meistarsacīkstes, kur trīs vecuma grupās kopumā piedalās 78 dalībnieces.

Lasīt turnīra lapā
Sestdien, 2.jūlijā, sāksies tradicionālā Jūrmalas kausa izcīņa pludmales futbolā. Maču sākums Majoru pludmalē pulksten 11:00, dalībnieku reģistrācija – līdz 10:45 (vai iepriekš piesakoties elektroniski pa e-pastu).

Lasīt turnīra lapā
Jūnija vidū RTU stadionā Pārdaugavā (Daugavgrīvas iela 56a) startēja tradicionālais Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola Turnīru asociācijas (FTA) organizētais, kā arī Latvijas Futbola federācijas (LFF) finansiāli atbalstītais “SYNOTtip” Rīgas minifutbola (8 pret 8) čempionāts. Pēc trim aizvadītajām kārtām 12 dalībnieču konkurencē kopvērtējuma tabulas priekšgalā izvirzījies līderu trijnieks – OSK “Ostnieks”, “New Project” un “Industrial Steel Group”.

Lasīt turnīra lapā
Aizvadītajā nedēļas nogalē Igaunijas pilsētā Pērnavā startēja Baltijas jūras un Skandināvijas pludmales futbola līga ar astoņu, tostarp divu Latvijas, komandu piedalīšanos. Pēc pirmā posma vadībā izvirzījušies vieni no galvenajiem favorītiem “BSC Copenhagen” (Dānija), bet mūsu valsts komandas ieņem vietas tabulas otrajā pusē.

Lasīt turnīra lapā
Vasara iesilda gaisu, ūdeņus un smiltis, straujiem soļiem tuvojas Latvijas pludmales futbola sezona. Tajā šogad Futbola Turnīru asociācijas (FTA) un Rīgas Futbola federācijas (RFF) paspārnē plānotas vismaz piecas dažādas sacensības, no kurām pirmās jau šajā nedēļas nogalē – Baltijas jūras un Skandināvijas līgas pirmais posms.

Lasīt turnīra lapā
Rīgas reģiona futbola stadionos un laukumos apgriezienus turpina uzņemt Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola Turnīru asociācijas (FTA) organizētais tradicionālais Rīgas futbola čempionāts, kas notiek ar Latvijas Futbola federācijas (LFF) līdzfinansējumu. Vadības grožus sacensību kopvērtējumā pārņēmusi JRFPC “Upesciema Warriors”, kas tādējādi uz otro pozīciju atstūmusi iepriekšējo līderi JDFS “Alberts-2”.

Lasīt turnīra lapā
Nākamajā nedēļas nogalē – 12. jūnijā – Jaunmārupes pamatskolas stadionā risināsies Rīgas Futbola federācijas (RFF) organizēto un Latvijas Futbola federācijas (LFF), kā arī Mārupes Sporta centra atbalstīto Rīgas pilsētas 2022. gada “Ādas Bumbas” sacensību otrais sabraukums, spēkus samērojot U-13, U-15 un U-18 vienībām.

Lasīt turnīra lapā
Šā gada 13. jūnijā RTU stadionā Pārdaugavā (Daugavgrīvas iela 56a) startēs tradicionālais Rīgas Futbola federācijas un Futbola turnīru asociācijas (FTA) organizētais, kā arī Latvijas Futbola federācijas (LFF) finansiāli atbalstītais “SYNOTtip” Rīgas minifutbola (8 pret 8) čempionāts, kurā startēs 12 dalībnieces.

Lasīt turnīra lapā
Jau nedaudz vairāk par vienu kalendāro mēnesi aizvadīts Rīgas Futbola federācijas (RFF) organizētajās un Latvijas Futbola federācijas (LFF) atbalstītajās tradicionālajās Rīgas jaunatnes 2022. gada meistarsacīkstēs, kur trīs vecuma grupās kopumā piedalās 78 dalībnieces.

Lasīt turnīra lapā

Aizvadītajā nedēļas nogalē no 20. līdz 22. maijam Latvijas galvaspilsētā, kā arī Ogrē un Milzkalnē pie Tukuma risinājās 37. Starptautiskās studentu sporta spēles (SELL). To ietvaros “Rimi OC” mākslīgā seguma futbola laukumā iekštelpās notika arī minifutbola (7x7) sacensības kungu un dāmu komandām, ko organizē Latvijas Augstskolu sporta savienība (LASS) sadarbībā ar Rīgas Futbola federāciju (RFF). Abos turnīros nepārspētas palika Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) vienības.

Lasīt tālāk ...

Ar prieku paziņojam, ka Rīgas Futbola skola panāca vienošanos ar 2020./21. sezonas UEFA Eiropas līgas uzvarētāju, 2021./22. sezonas UEFA Čempionu līgas pusfinālistu, slaveno spāņu klubu Villarreal CF par “Villarreal CF Summer Camp” organizēšanu Rīgā.

Lasīt tālāk ...
Šā gada 11. maijā Rīgas reģiona futbola stadionos un laukumos startēja Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola Turnīru asociācijas (FTA) organizētais tradicionālais Rīgas futbola čempionāts, kas notiek ar Latvijas Futbola federācijas (LFF) līdzfinansējumu. Šobrīd turnīrā aizvadītas divas kārtas, pēc kurām līderpozīcijā atrodas abos mačos uzvaras izcīnījusī JDFS “Alberts-2”.

Lasīt turnīra lapā

Latvijas Futbola federācijas (LFF) Futbola akadēmijas U-14 vecuma (2008. dz.g.) reģionālo izlašu turnīrā, kas pagājušajā nedēļā notika Staicelē, pirmo vietu ieguva Kurzemes reģiona jaunie futbolisti.

Kurzemnieki bija pārāki visās četrās turnīra spēlēs, tā arī neielaižot nevienus vārtus. Ar trim panākumiem otro vietu ieņēma Rīgas reģiona izlase, kamēr trešie ar četriem punktiem bija Vidzemes pārstāvji.

Lasīt LFF lapā

Pēc piecu gadu pārtraukuma šajā nedēļas nogalē no 20. līdz 22. maijam Latvijas galvaspilsētā, kā arī Tukumā un Ogrē atkal risināsies Starptautiskās studentu sporta spēles (SELL). To ietvaros “Rimi OC” mākslīgā seguma futbola laukumā iekštelpās plānotas arī minifutbola (7x7) sacensības kungu un dāmu komandām, ko organizē Latvijas Augstskolu sporta savienība (LASS) sadarbībā ar Rīgas Futbola federāciju (RFF).

Lasīt tālāk ...

Ceturtdien, 12. maijā, plkst.11:30 LFF konferenču telpā, Grostonas ielā 6b (2.stāvs) notika Rīgas Futbola federācijas (RFF) valdes sēde, kurā pirmo reizi pulcējās jaunā sastāvā RFF valdes locekļi. Uzreiz pirmajā pēc RFF kongresa tikšanās reizē tika diskutēts par vairākām svarīgām tēmām.

Lasīt tālāk ...
No 12. līdz 14. maijam Latvijas Futbola federācijas (LFF) mācību un treniņu centrā "Staicele" notikušajā LFF Futbola akadēmijas U-15 vecuma (2007. dz.g.) reģionālo izlašu turnīrā pirmo vietu ieņēma Rīgas reģiona izlase.

Lasīt LFF lapā
Šo svētdien, 15. maijā, Jaunmārupes pamatskolas stadionā risināsies Rīgas Futbola federācijas (RFF) organizēto un Latvijas Futbola federācijas (LFF), kā arī Mārupes Sporta centra atbalstīto Rīgas pilsētas 2022. gada “Ādas Bumbas” sacensību pirmais sabraukums, kurā spēkus samēros U-13, U-15 un – pirmo reizi arī U-18 – vienības.

Lasīt turnīra lapā

Aizvadītajā svētdienā RTU mākslīgā seguma futbola laukumā Daugavgrīvas ielā 56a Rīgā risinājās Rīgas Futbola federācijas (RFF) organizētais un Futbola Turnīru asociācijas (FTA), Latvijas Futbola federācijas (LFF) un Latvijas Augstskolu Sporta savienības (LASS) atbalstītais Latvijas Universiādes posms minifutbolā (7 pret 7) vīriešu komandām, kurā astoņu dalībnieču konkurencē triumfēja Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA).

Lasīt tālāk ...
Sākusies pieteikšanās tradicionālajam Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola turnīru asociācijas (FTA) organizētajam, kā arī Rīgas pašvaldības un Latvijas Futbola federācijas finansiāli atbalstītajam “SYNOTtip” Rīgas minifutbola (8 pret 8) čempionātam, ko plānots aizvadīt RTU stadionā Pārdaugavā laika periodā no 6. jūnija līdz 29. augustam.

Lasīt turnīra lapā

Šā gada 8. maijā RTU mākslīgā seguma futbola laukumā Daugavgrīvas ielā 56a Rīgā risināsies Rīgas Futbola federācijas (RFF) organizētais un Futbola Turnīru asociācijas (FTA), Latvijas Futbola federācijas (LFF) un Latvijas Augstskolu Sporta savienības (LASS) atbalstītais Latvijas Universiādes posms minifutbolā (7 pret 7) vīriešu komandām, kurā startēs deviņas dalībnieces.

Lasīt tālāk ...
Aprīļa izskaņā startēja Rīgas Futbola federācijas (RFF) organizētās un Latvijas Futbola federācijas (LFF) atbalstītās tradicionālās Rīgas jaunatnes 2022. gada meistarsacīkstes, kur trīs vecuma grupās kopumā dalību apstiprinājušas 78 dalībnieces, kas ir gandrīz tikpat kā pērn, kad sacensībās piedalījās 80 vienības.

Lasīt turnīra lapā

Pēc vairāk nekā divu gadu pārtraukuma aizvadītajā svētdienā “Skonto” hallē Rīgā risinājās tradīcijām bagātais apsardzes kompānijas “Strong” organizētais un Futbola Turnīru asociācijas (FTA) un Rīgas Futbola federācijas (RFF) atbalstītais minifutbola (6x6) kausa izcīņas turnīrs, kurā sešu dalībnieču konkurencē triumfēja “Baltic XL”.

Lasīt tālāk ...
Šā gada 11. maijā Rīgas reģiona futbola stadionos un laukumos startēs Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola Turnīru asociācijas (FTA) organizētais tradicionālais Rīgas futbola čempionāts, kas notiks ar Latvijas Futbola federācijas (LFF) līdzfinansējumu. Laika periodā līdz 18. septembrim desmit turnīra dalībnieces noskaidros spēcīgāko pēc divu riņķu spēkošanās.

Lasīt turnīra lapā

Pēc vairāk nekā divu gadu pārtraukuma šā gada 1. maijā “Skonto” hallē Rīgā risināsies tradīcijām bagātais apsardzes kompānijas “Strong” organizētais un Futbola Turnīru asociācijas (FTA) un Rīgas Futbola federācijas (RFF) atbalstītais minifutbola (6x6) kausa izcīņas turnīrs, kurā piedalīsies sešas dalībnieces.

Lasīt tālāk ...
Pēc vairāk nekā divu gadu pārtraukuma, kas saistīts ar “COVID-19” pandēmiju, iepriekšējā nedēļas nogalē Rīgas 15. vidusskolas sporta hallē notika Futbola Turnīru asociācijas (FTA) un Rīgas Futbola federācijas (RFF) organizētā, kā arī Latvijas Aviācijas asociāciju (LAA) un Latvijas Futbola federācijas (LFF) atbalstītā Latvijas kausa izcīņa telpu futbolā aviācijas nozarē strādājošajiem, kurā piecu dalībnieču konkurencē nepārspēta palika “SmartLynx”.

Lasīt turnīra lapā
Svētdien, 24.aprīlī, mājīgajā Rīgas 15.vidusskolas sporta hallē notika Latvijas IT uzņēmumu telpu futbola turnīrs ar septiņu komandu piedalīšanos. Sīvā cīņā, tikai par punkta tiesu apsteidzot tuvākos konkurentus, kausu ieguva Tet vienība.

Lasīt turnīra lapā
Pēc vairāk nekā divu gadu pārtraukuma, kas saistīts ar “COVID-19” pandēmiju, iepriekšējā nedēļas nogalē Rīgas 15. vidusskolas sporta hallē notika Futbola Turnīru asociācijas (FTA) un Rīgas Futbola federācijas (RFF) organizētā, kā arī Latvijas Finanšu nozares asociācijas (FNA) un Latvijas Futbola federācijas (LFF) atbalstītā Latvijas komercbanku un citu finanšu struktūru kausa izcīņa telpu futbolā, kurā četru dalībnieču konkurencē triumfēja “Latvijas Banka”.

Lasīt turnīra lapā
Aizvadītajā nedēļā pēc aptuveni divu gadu ilgas pauzes, kas saistīta ar “COVID-19” pandēmiju, ar vairākām aktivitātēm tika oficiāli pabeigta Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola turnīru asociācijas (FTA) organizētā “SYNOTtip” 2019./2020. gada Rīgas telpu futbola sezona. Par centrālo notikumu kļuva Rīgas kausa izcīņas fināla spēle, kurā triumfēja “DSV Latvia” telpu futbolisti.

Lasīt turnīra lapā

Piektdien, 22.aprīlī, Baltijā plašākajā iekštelpu izlaides centrā “Apollo Skypark” telpās, kas atrodas tirdzniecības centrā “Domina Shopping”, risinājās Rīgas Futbola federācijas (RFF) kongress, kurā tika pārvēlēts esošais biedrības prezidents Eduards Borisevičs. Kopā ar viņu tuvākos divus gadus RFF valdē strādās Imants Bleidelis, Kaspars Lakševics, Aldis Ščogols un Uģis Bisenieks.

Lasīt tālāk ...
Šo ceturtdien, 21. aprīlī, pēc aptuveni divu gadu ilgas pauzes, kas saistīta ar “COVID-19” pandēmiju, ar vairākām aktivitātēm tiks oficiāli pabeigta Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola turnīru asociācijas (FTA) organizētā “SYNOTtip” 2019./2020. gada Rīgas telpu futbola sezona.

Lasīt turnīra lapā
Pēc vairāk nekā divu gadu pārtraukuma, kas saistīts ar “COVID-19” pandēmiju, šo sestdien, 23. aprīlī, Rīgas 15. vidusskolas sporta hallē notiks Futbola Turnīru asociācijas (FTA) un Rīgas Futbola federācijas (RFF) organizētā, kā arī Latvijas Aviācijas asociāciju (LAA) un Latvijas Futbola federācijas (LFF) atbalstītā Latvijas kausa izcīņa telpu futbolā aviācijas nozarē strādājošajiem, ko iepriekš bija plānots aizvadīt 2020. gada 15. martā.

Lasīt turnīra lapā

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri
 
lff logo
ltrk logo
rigas dome logo
logo arena n
fta logo

Partneri
          lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

  synottip-logo
 
adidas logo
komanda-2020
 
baltic xl logo strong apsardze logo

Partneri
      lerona logo    

Partneri
 eskimos_logo_2020.jpg
luna group 2020
apollo sky park logo pantone logo go-logo beerhouse logo 2019

Partneri
      lerona logo