LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta
eskimos banner 2020

Jaunumi

Šī gada 22. oktobrī tiek plānots starts 2023./2024. gada tradicionālajam Rīgas telpu futbola čempionātam, ko organizēs Rīgas Futbola federācija (RFF) un Futbola Turnīru asociācija (FTA) ar Latvijas Futbola federācijas (LFF) atbalstu.

Lasīt turnīra lapā
Tuvu kulminācijai ir Rīgas Futbola federācijas (RFF) organizētās un Latvijas Futbola federācijas (LFF) atbalstītās Rīgas pilsētas 2023. gada jaunatnes rudens meistarsacīkstes U-12 A kategorijas vecuma grupā formātā “9:9”. Šobrīd pa trim uzvarām izcīnījušas FS “Metta/Rīga” un “RFS Academy”.

Lasīt turnīra lapā

Šī gada 29. septembrī “Playoff Arēnā” Rīgā (Kauguru iela 6) otro gadu pēc kārtas notiks Rīgas Futbola federācijas (RFF) organizētais un Latvijas Futbola federācijas (LFF) atbalstītais Rīgas skolu futbola festivāls, bet dienu pirms tam LFF telpās, Grostonas ielā 6b, plānoti “Grassroots Leader” kursi.

Lasīt tālāk ...

Ierasti septembra vidus ir laiks, kad pludmales futbola sezona Latvijā ir noslēgusies, un komandas un spēlētāji jau sāk gatavošanos ziemas sezonai, taču ne šogad, kad arī rudens iezīmējas ar virkni dažādu starptautisku turnīru.

Lasīt turnīra lapā

Nedaudz mazāk par trim nedēļām atlicis aizvadīt Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola Turnīru asociācijas (FTA) organizētajā Rīgas futbola čempionātā, kas ar Latvijas Futbola federācijas (LFF) atbalstu notiekot Rīgas reģiona futbola stadionos un laukumos līdz 30. septembrim. Pēc 18 (!) nezaudētiem mačiem pārtrūkusi kopvērtējuma līderes JFK “Daugavpils/Salaspils FS” iespaidīgā sērija, komandai gan arvien saglabājot pirmo vietu čempionāta tabulā.

Lasīt turnīra lapā
Iepriekšējā nedēļas nogalē Mārupē ar ceturto sabraukumu noslēdzās Rīgas Futbola federācijas (RFF) organizētās, kā arī Mārupes Sporta centra un Latvijas Futbola federācijas (LFF) atbalstītās “Ādas Bumbas” sacensības, noskaidrojot godalgoto vietu ieguvējus trijās vecuma grupās.

Lasīt turnīra lapā

Augusta izskaņā Rīgas Futbola federācijas (RFF) jaunatnes izlašu galvenā trenera Kirila Buravceva virsvadībā vairākas aktivitātes aizvadīja Rīgas U-14 un U-13 izlases. Vecākie jeb 2009. gadā dzimušie spēlētāji pulcējās mācību pārbaudes spēlei pret Zemgales vienaudžiem, kamēr U-13 futbolisti satikās selekcijas treniņa aizvadīšanai.

Lasīt tālāk ...
Šo svētdien, 3. septembrī, Mārupē ar ceturto sabraukumu noslēgsies Rīgas Futbola federācijas (RFF) organizētās, kā arī Mārupes Sporta centra un Latvijas Futbola federācijas (LFF) atbalstītās “Ādas Bumbas” sacensības, noskaidrojot godalgoto vietu ieguvējus trijās vecuma grupās.

Lasīt turnīra lapā
Par RTU stadionā notiekošā Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola Turnīru asociācijas (FTA) organizētā, kā arī Latvijas Futbola federācijas (LFF) atbalstītā “SYNOTtip” Rīgas minifutbola (8 pret 8) čempionāta uzvarētāju kļuvusi FC “Raita” vienība, atstājot aiz sevis abas pārējās medaļnieces – FC “Caramba Riga” un “New Project”. Visu laureātu svinīgā sveikšana notika šo pirmdien uzreiz pēc noslēdzošās kārtas cīņām.

Lasīt turnīra lapā
Šajā nedēļas nogalē – 27. augustā – Rīgas Tehniskās Universitātes (RTU) stadionā starts tiks dots Rīgas Futbola federācijas (RFF) organizētajām un Latvijas Futbola federācijas (LFF) atbalstītajām Rīgas pilsētas 2023. gada jaunatnes rudens meistarsacīkstēm U-12 A kategorijas vecuma grupai formātā “9:9”. Turnīrā startēs sešas dalībnieces, kas uzvarētāju noskaidros, izspēlējot viena apļa turnīru un pēc tam – attiecīgās spēles par pirmo, trešo un piekto vietu.

Lasīt turnīra lapā
Arvien straujāk noslēgumam tuvojas RTU stadionā notiekošais Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola Turnīru asociācijas (FTA) organizētais, kā arī Latvijas Futbola federācijas (LFF) atbalstītais “SYNOTtip” Rīgas minifutbola (8 pret 8) čempionāts. Par “Cerību kausa” trofejas ieguvēju D apakšgrupā priekšlaikus kļuvusi “DSV Latvia” vienība, kamēr medaļnieku sadalījums spēcīgākajā jeb C grupā visticamāk pilnībā noskaidrosies vien 28. augustā, kad arī plānota laureātu svinīgā apbalvošanas ceremonija.

Lasīt turnīra lapā
Noslēdzies tradicionālais Jūrmalas kauss pludmales futbolā. Par tā uzvarētājiem kļuvusi “BFS Atlas / Ropaži SC” vienība, kas finālā ar rezultātu 4:1 pārspēja priekšsacīkšu veiksmīgāko komandu “New Project”.Savukārt sieviešu turnīrā triumfēja "Riga FC Woman" vienība.

Lasīt turnīra lapā
Apgriezienus turpina uzņemt Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola Turnīru asociācijas (FTA) organizētā Rīgas futbola čempionāta otrā jeb izšķirošā apļa izspēle, sacensībām ar Latvijas Futbola federācijas (LFF) atbalstu notiekot Rīgas reģiona futbola stadionos un laukumos līdz 30. septembrim. Iespaidīgo nezaudēto spēļu sēriju turpina pašreizējā kopvērtējuma tabulas līdere JFK “Daugavpils/Salaspils FS”, kas nav atzinusi sāncenšu pārākumu jau 15 (!) mačus pēc kārtas.

Lasīt turnīra lapā
Nedēļas nogalē – 12. un 13.augustā – Majoru pludmalē risināsies Jūrmalas kausa izcīņas izšķirošie notikumi. Sestdien tiks aizvadītas trešā posma sacensības vīru komandām, pēc kā astoņas spēcīgākās svētdien tiksies finālposmā. Tāpat svētdien notiks Jūrmalas kausa izcīņa sievietēm, kas vienlaicīgi ir oficiālās Latvijas kausa sacensības dāmām.

Lasīt turnīra lapā
Aizvadīts Baltijas jūras un Skandinācijas pludmales futbola līgas otrais posms. Diemžēl bez vienīgās Latvijas pārstāves – “Riga BSC” dalības. Tikmēr finālposmam ar labāko četru komandu dalību kvalificējās igauņu “BSC Thunder Arvutitark” un “SK Augur Enemat”, kā arī “Copenhagen BSC” (Dānija) un “Pure Nordic Water” (Norvēģija).

Lasīt turnīra lapā
Šo svētdien, 6. augustā, Jaunmārupes skolas stadionā notiks Futbola federācijas (RFF) organizēto, kā arī Mārupes Sporta centra un Latvijas Futbola federācijas (LFF) atbalstīto “Ādas Bumbas” sacensību priekšpēdējais jeb trešais sabraukums.

Lasīt turnīra lapā

Izklaides un futbola halle Playoff Arena (www.playoff.lv) 13. augustā un 27. augustā rīkos bezmaksas kursus aktīviem jauniešiem, kas vēlas uzzināt vairāk par sporta tiesneša pienākumiem un prasmēm.

Lasīt tālāk ...
Nedēļas nogalē – 29. un 30.jūlijā – pēc pusotra mēneša pārtraukuma atsāksies Baltijas jūras un Skandināvijas pludmales futbola līgas sacensības. Atgādinām, ka šosezon visi posmi tiek aizvadīti Igaunijā, Pērnavā.

Lasīt turnīra lapā
Šajā nedēļas nogalē – 15. un 16. jūlijā – Majoru pludmalē Jūrmalā notiks Latvijas kausa izcīņa pludmales futbolā ar septiņu komandu piedalīšanos. Paralēli risināsies nu jau tradicionālās “Busel Cup” sacensības jauniešiem U-14 un U-16 vecuma grupās.

Lasīt turnīra lapā
Jau nākamajā pirmdienā, 24. jūlijā, RTU stadionā sāksies Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola Turnīru asociācijas (FTA) organizētā, kā arī Latvijas Futbola federācijas (LFF) atbalstītā “SYNOTtip” Rīgas minifutbola (8 pret 8) čempionāta otrais jeb izšķirošais posms.

Lasīt turnīra lapā
Aizvadītas tradicionālās “Busel Cup” sacensības pludmales futbolā jauniešiem U-14 un U-16 vecuma grupās. Jaunākajā vecuma grupā par uzvarētājiem kļuva “AFA Olaine orange” komanda, kamēr vecākajā – “RFK/RFS Academy white”.

Lasīt turnīra lapā
Par Latvijas kausa ieguvējiem pludmales futbolā kļuvusi “Riga BSC” vienība, kas finālā ar rezultātu 6:1 pārspēja “BFS Atlas / Ropaži SC”, savukārt trešo vietu ieguva “New Project”.

Lasīt turnīra lapā
Aizvadīts tradicionālā Jūrmalas kausa pludmales futbolā otrais posms. Pēdējā mačā uzvaru “izrāva” “PFD-1” komanda, savukārt kopvērtējumā līderu godu nu dala “New Project” un FK “Beitar” vienības.

Lasīt turnīra lapā
Arvien tuvāk noslēgumam tuvojas Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola Turnīru asociācijas (FTA) organizētā Rīgas futbola čempionāta pirmā apļa izspēle, sacensībām ar Latvijas Futbola federācijas (LFF) atbalstu notiekot Rīgas reģiona futbola stadionos un laukumos līdz 24. septembrim. Patlaban 12 dalībnieču konkurencē līderes statusu kopvērtējumā arvien saglabā JFK “Daugavpils/Salaspils FS”, kas par sešiem punktiem apsteidz tuvāko sāncensi FK “Beitar-2”.

Lasīt turnīra lapā

Sestdien, 8.jūlijā, notiks tradicionālā Jūrmalas kausa pludmales futbolā otrais posms. Spēļu sākums Majoru pludmalē pulksten 11:00, dalībnieku reģistrācija – līdz 10:45 (vai iepriekš piesakoties elektroniski pa e-pastu).

Lasīt turnīra lapā

Apgriezienus turpina uzņemt tradicionālais Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola Turnīru asociācijas (FTA) organizētais, kā arī Latvijas Futbola federācijas (LFF) atbalstītais “SYNOTtip” Rīgas minifutbola (8 pret 8) čempionāts, kas risinās RTU stadionā Pārdaugavā. Šobrīd A grupas vadošajās pozīcijās izvirzījušās “New Project” un “HYDRO”, kamēr B apakšgrupā patlaban līderes statusā iekārtojusies FC “Caramba Riga”.

Lasīt turnīra lapā
Aizvadītajā svētdienā, 18. jūnijā, RTU stadionā Pārdaugavā tiks sveikti Rīgas Futbola federācijas (RFF) organizēto un Latvijas Futbola federācijas (LFF) atbalstīto tradicionālo Rīgas jaunatnes 2023. gada meistarsacīkšu laureāti trijās vecuma kategorijās.

Lasīt turnīra lapā
Šo svētdien, 18. jūnijā, RTU stadionā Pārdaugavā tiks sveikti Rīgas Futbola federācijas (RFF) organizēto un Latvijas Futbola federācijas (LFF) atbalstīto tradicionālo Rīgas jaunatnes 2023. gada meistarsacīkšu laureāti trijās vecuma kategorijās.

Lasīt turnīra lapā
Svētdien, 11.jūnijā, sākās tradicionālais Jūrmalas kauss pludmales futbolā ar 12 komandu piedalīšanos. Par pirmā posma uzvarētājiem kļuva “New Project” komanda, aiz sevis atstājot FK “Beitar” un “BFS Atlas / Ropaži SC” vienības.

Lasīt turnīra lapā
Svētdien, 11.jūnijā, tiks dots starts tradicionālajam Jūrmalas kausam pludmales futbolā, kas reizē ir arī Latvijas pludmales futbola čempionāta Pirmās līgas sacensības. Maču sākums Majoru pludmalē pulksten 11:00, dalībnieku reģistrācija – līdz 10:45 (vai iepriekš piesakoties elektroniski pa e-pastu).

Lasīt turnīra lapā
Finiša taisnē iegājušas Rīgas Futbola federācijas (RFF) organizētās un Latvijas Futbola federācijas (LFF) atbalstītās tradicionālās Rīgas jaunatnes 2023. gada meistarsacīkstes, kur trīs vecuma grupās spēkojas 91 dalībniece. Par uzvarētāju U-10 vecuma kategorijas A grupā priekšlaikus kļuvusi “Mārupes” SC, bet U-11 A kategorijā zelta godalgas nodrošinājusi FS “Metta”. Savukārt jau šo svētdien, 11. jūnijā, Jaunmārupes stadionā notiks RFF, LFF un Mārupes Sporta centra organizēto “Ādas Bumbas” sacensību otrais sabraukums.

Lasīt turnīra lapā

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri
 
lff logo
lass logo 2022
rigas dome logo
logo arena n
fta logo

Partneri
          lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

  synottip-logo
 
adidas logo
komanda-2020
 
baltic xl logo strong apsardze logo

Partneri
      lerona logo    

Partneri
 eskimos_logo_2020.jpg
stelpes 2023
pantone logo mezpils logo beerhouse logo 2019

Partneri
    lerona logo