LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta
eskimos banner 2020

Novembris

Aizvadītajā svētdienā Aizkraukles sporta hallē risinājās Rīgas Futbola federācijas (RFF), Futbola Turnīru asociācijas (FTA) un Latvijas Futbola federācijas (LFF) organizētā Latvijas kausa izcīņa veterānu komandām, kurā 12 dalībnieču konkurencē triumfēja “Jūrmala” vienība, atstājot aiz sevis “DSV Latvia” un FK “02” vienības.

Lasīt turnīra lapā
Šo svētdien, 19. novembrī, Aizkraukles sporta hallē risināsies Rīgas Futbola federācijas (RFF), Futbola Turnīru asociācijas (FTA) un Latvijas Futbola federācijas (LFF) organizētā Latvijas kausa izcīņa veterānu komandām, kurā startēs 12 dalībnieces. Šīs sacensības vienlaikus plānotas arī kā kvalifikācija Latvijas veterānu čempionāta pirmajam sabraukumam, kas notiks 10. decembrī.

Lasīt turnīra lapā
Pēc pirmajām četrām kārtām 2023./2024. gada Rīgas telpu futbola čempionāta, ko organizē Rīgas Futbola federācija (RFF) un Futbola Turnīru asociācija (FTA) ar Latvijas Futbola federācijas (LFF) atbalstu, kopvērtējuma tabulas priekšgalā ar 12 punktiem izvirzījušās “ASK Kadaga” un pērnās sezonas čempione “New Project”.

Lasīt turnīra lapā

Ar pirmajiem pasākumiem Zemgales reģionā atsākusies projekta "Meiteņu futbols atgriežas skolās" darbība. Tā galvenais mērķis ir veicināt veselīgu un aktīvu dzīvesveidu starp skolniecēm, iepazīstinot viņas ar sporta karali futbolu, lai pēc pirmās iepazīšanās viņas varētu jau pievērsties futbola nodarbībām kādā no klubiem.

Lasīt turnīra lapā

Sākusies pieteikšanās 2023./2024. gada Latvijas Veterānu (40+) čempionātam telpu futbolā, ko līdzīgi kā pērnajā sezonā organizē Rīgas Futbola federācija (RFF) sadarbībā ar Futbola Turnīru asociāciju (FTA) un Latvijas Futbola federāciju (LFF). Turnīrs notiks laika periodā no 10. decembra līdz 24. martam pēc sabraukumu principa Latvijas pilsētas sporta zālēs. Savukārt 19. novembrī Aizkrauklē notiks Latvijas kausa izcīņa veterānu komandām.

Lasīt turnīra lapā
Aizvadītas pirmās divas kārtas 2023./2024. gada Rīgas telpu futbola čempionātā, ko organizē Rīgas Futbola federācija (RFF) un Futbola Turnīru asociācija (FTA) ar Latvijas Futbola federācijas (LFF) atbalstu. Ar perfektu bilanci – sešiem izcīnītiem punktiem – Rīgas 49. vidusskolas parketa zālē notiekošās sacensības izdevies uzsākt četrām no 12 dalībniecēm, proti, “Rīnūži/Grifs AG”, “New Project”, “ASK Kadaga” un “Reg Vardy/Anzāģe”.

Lasīt turnīra lapā
Aizvadītajā nedēļas nogalē ar noslēdzošajām spēlēm U-11 vecuma kategorijā un šīs grupas laureātu sveikšanu Rīgas Futbola federācijas (RFF) izpilddirektora Ādolfa Supes personā Mārupes stadionā svinīgi noslēdzās Mārupes novada Sporta skolas (MNSS) organizētās un RFF un Latvijas Futbola federācijas (LFF) atbalstītās jaunatnes sacensības “Marupe Inspiration Cup”, kur trijās vecuma grupās startēja 22 dalībnieces.

Lasīt turnīra lapā

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri
 
lff logo
lass logo 2022
rigas dome logo
lidl logo 2024
fta logo

Partneri
          lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

  synottip-logo
 
adidas logo
komanda-2020
 
baltic xl logo strong apsardze logo

Partneri
      lerona logo    

Partneri
 eskimos_logo_2020.jpg
stelpes 2023
pantone logo mezpils logo beerhouse logo 2019

Partneri
    lerona logo