LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta
eskimos banner 2020

Augusts

Šo svētdien, 3. septembrī, Mārupē ar ceturto sabraukumu noslēgsies Rīgas Futbola federācijas (RFF) organizētās, kā arī Mārupes Sporta centra un Latvijas Futbola federācijas (LFF) atbalstītās “Ādas Bumbas” sacensības, noskaidrojot godalgoto vietu ieguvējus trijās vecuma grupās.

Lasīt turnīra lapā
Par RTU stadionā notiekošā Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola Turnīru asociācijas (FTA) organizētā, kā arī Latvijas Futbola federācijas (LFF) atbalstītā “SYNOTtip” Rīgas minifutbola (8 pret 8) čempionāta uzvarētāju kļuvusi FC “Raita” vienība, atstājot aiz sevis abas pārējās medaļnieces – FC “Caramba Riga” un “New Project”. Visu laureātu svinīgā sveikšana notika šo pirmdien uzreiz pēc noslēdzošās kārtas cīņām.

Lasīt turnīra lapā
Šajā nedēļas nogalē – 27. augustā – Rīgas Tehniskās Universitātes (RTU) stadionā starts tiks dots Rīgas Futbola federācijas (RFF) organizētajām un Latvijas Futbola federācijas (LFF) atbalstītajām Rīgas pilsētas 2023. gada jaunatnes rudens meistarsacīkstēm U-12 A kategorijas vecuma grupai formātā “9:9”. Turnīrā startēs sešas dalībnieces, kas uzvarētāju noskaidros, izspēlējot viena apļa turnīru un pēc tam – attiecīgās spēles par pirmo, trešo un piekto vietu.

Lasīt turnīra lapā
Arvien straujāk noslēgumam tuvojas RTU stadionā notiekošais Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola Turnīru asociācijas (FTA) organizētais, kā arī Latvijas Futbola federācijas (LFF) atbalstītais “SYNOTtip” Rīgas minifutbola (8 pret 8) čempionāts. Par “Cerību kausa” trofejas ieguvēju D apakšgrupā priekšlaikus kļuvusi “DSV Latvia” vienība, kamēr medaļnieku sadalījums spēcīgākajā jeb C grupā visticamāk pilnībā noskaidrosies vien 28. augustā, kad arī plānota laureātu svinīgā apbalvošanas ceremonija.

Lasīt turnīra lapā
Noslēdzies tradicionālais Jūrmalas kauss pludmales futbolā. Par tā uzvarētājiem kļuvusi “BFS Atlas / Ropaži SC” vienība, kas finālā ar rezultātu 4:1 pārspēja priekšsacīkšu veiksmīgāko komandu “New Project”.Savukārt sieviešu turnīrā triumfēja "Riga FC Woman" vienība.

Lasīt turnīra lapā
Apgriezienus turpina uzņemt Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola Turnīru asociācijas (FTA) organizētā Rīgas futbola čempionāta otrā jeb izšķirošā apļa izspēle, sacensībām ar Latvijas Futbola federācijas (LFF) atbalstu notiekot Rīgas reģiona futbola stadionos un laukumos līdz 30. septembrim. Iespaidīgo nezaudēto spēļu sēriju turpina pašreizējā kopvērtējuma tabulas līdere JFK “Daugavpils/Salaspils FS”, kas nav atzinusi sāncenšu pārākumu jau 15 (!) mačus pēc kārtas.

Lasīt turnīra lapā
Nedēļas nogalē – 12. un 13.augustā – Majoru pludmalē risināsies Jūrmalas kausa izcīņas izšķirošie notikumi. Sestdien tiks aizvadītas trešā posma sacensības vīru komandām, pēc kā astoņas spēcīgākās svētdien tiksies finālposmā. Tāpat svētdien notiks Jūrmalas kausa izcīņa sievietēm, kas vienlaicīgi ir oficiālās Latvijas kausa sacensības dāmām.

Lasīt turnīra lapā
Aizvadīts Baltijas jūras un Skandinācijas pludmales futbola līgas otrais posms. Diemžēl bez vienīgās Latvijas pārstāves – “Riga BSC” dalības. Tikmēr finālposmam ar labāko četru komandu dalību kvalificējās igauņu “BSC Thunder Arvutitark” un “SK Augur Enemat”, kā arī “Copenhagen BSC” (Dānija) un “Pure Nordic Water” (Norvēģija).

Lasīt turnīra lapā
Šo svētdien, 6. augustā, Jaunmārupes skolas stadionā notiks Futbola federācijas (RFF) organizēto, kā arī Mārupes Sporta centra un Latvijas Futbola federācijas (LFF) atbalstīto “Ādas Bumbas” sacensību priekšpēdējais jeb trešais sabraukums.

Lasīt turnīra lapā

Izklaides un futbola halle Playoff Arena (www.playoff.lv) 13. augustā un 27. augustā rīkos bezmaksas kursus aktīviem jauniešiem, kas vēlas uzzināt vairāk par sporta tiesneša pienākumiem un prasmēm.

Lasīt tālāk ...

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri
 
lff logo
lass logo 2022
rigas dome logo
lidl logo 2024
fta logo

Partneri
          lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

  synottip-logo
 
adidas logo
komanda-2020
 
baltic xl logo strong apsardze logo

Partneri
      lerona logo    

Partneri
 eskimos_logo_2020.jpg
stelpes 2023
pantone logo mezpils logo beerhouse logo 2019

Partneri
    lerona logo