LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta
eskimos banner 2020

Oktobris

Pēc gada pārtraukuma, kas saistīts ar “COVID-19” pandēmiju, šo sestdien plkst.14.00 RTU stadionā (Daugavgrīvas 56a) risināsies Rīgas Futbola federācijas (RFF) organizētais un Latvijas Futbola federācijas (LFF) atbalstītais Latvijas amatieru minifutbola (7 pret 7) finālturnīrs, kurā piedalīsies sešas labākās Latvijas reģionu komandas. Rīga šīs sacensības uzņems jau sesto reizi.

Lasīt tālāk ...
No 13. septembra līdz 6. oktobrim Rīgā norisinājās Rīgas skolu kauss futbolā, kas tika aizvadīts trīs etapos - rajonu priekšsacīkstes, rajonu fināli un Rīgas pilsētas fināli. Katra posma viena labākā komanda turpināja sacensības līdz sasniedza pilsētas finālu, kur sešu priekšpilsētu labākās komandas savā starpā tikās Rīgas 49. vidusskolas laukumā.
Lasīt tālāk ...

Svētdien, 2.oktobrī RTU stadionā Rīgas Futbola federācijas (RFF) valde pēc Rīgas jaunatnes meistarsacīkšu (“9:9” formāta U-12 vecuma grupai) centrālas spēles starp RFS “Akadēmija” un FS “Metta/Rīga” noskatīšanās diskutēja par Rīgas čempionātu piemērotākajiem formātiem nākamajai sezonai, noslēgumā atbalstot formātu “7:7” U-10 un U-11 vecuma grupām, kā arī “9:9” U-12 grupai.

Lasīt tālāk ...
Arvien tuvāk noslēgumam tuvojas Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Latvijas Futbola federācijas (LFF) organizētās 2022. gada Rīgas jaunatnes meistarsacīkstes U-12 vecuma grupā pēc formāta “9:9”, kur noslēdzošās turnīra cīņas un svinīgā apbalvošanas ceremonija plānota 29. oktobrī. Turnīra kopvērtējumā vadošās pozīcijas arvien saglabā “RFS Akadēmija” un FS “Metta/Rīga”.

Lasīt turnīra lapā

Aizvadītajā nedēļā – 29. un 30. septembrī – norisinājās divi nozīmīgi Rīgas Futbola federācijas (RFF) organizēti un Latvijas Futbola federācijas (LFF) atbalstīti pasākumi. Pirmajā no šīm dienām ar 17 Rīgas skolu sporta skolotāju, Rīgas reģiona futbola klubu treneru un treneru asistentu, kā arī futbola organizatoru līdzdalību LFF konferenču telpās tika aizvadīti “Grassroots Leader” kursi, savukārt 30. septembrī “Playoff Arenā” risinājās Rīgas Skolu futbola festivāls, pulcējot 200 bērnu no desmit dažādām galvaspilsētas izglītības iestādēm.

Lasīt tālāk ...

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri
 
lff logo
lass logo 2022
rigas dome logo
lidl logo 2024
fta logo

Partneri
          lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

  synottip-logo
 
adidas logo
komanda-2020
 
baltic xl logo strong apsardze logo

Partneri
      lerona logo    

Partneri
 eskimos_logo_2020.jpg
stelpes 2023
pantone logo mezpils logo beerhouse logo 2019

Partneri
    lerona logo