LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta
eskimos banner 2020

Maijs

Aizvadītajā nedēļas nogalē no 20. līdz 22. maijam Latvijas galvaspilsētā, kā arī Ogrē un Milzkalnē pie Tukuma risinājās 37. Starptautiskās studentu sporta spēles (SELL). To ietvaros “Rimi OC” mākslīgā seguma futbola laukumā iekštelpās notika arī minifutbola (7x7) sacensības kungu un dāmu komandām, ko organizē Latvijas Augstskolu sporta savienība (LASS) sadarbībā ar Rīgas Futbola federāciju (RFF). Abos turnīros nepārspētas palika Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) vienības.

Lasīt tālāk ...

Ar prieku paziņojam, ka Rīgas Futbola skola panāca vienošanos ar 2020./21. sezonas UEFA Eiropas līgas uzvarētāju, 2021./22. sezonas UEFA Čempionu līgas pusfinālistu, slaveno spāņu klubu Villarreal CF par “Villarreal CF Summer Camp” organizēšanu Rīgā.

Lasīt tālāk ...
Šā gada 11. maijā Rīgas reģiona futbola stadionos un laukumos startēja Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola Turnīru asociācijas (FTA) organizētais tradicionālais Rīgas futbola čempionāts, kas notiek ar Latvijas Futbola federācijas (LFF) līdzfinansējumu. Šobrīd turnīrā aizvadītas divas kārtas, pēc kurām līderpozīcijā atrodas abos mačos uzvaras izcīnījusī JDFS “Alberts-2”.

Lasīt turnīra lapā

Latvijas Futbola federācijas (LFF) Futbola akadēmijas U-14 vecuma (2008. dz.g.) reģionālo izlašu turnīrā, kas pagājušajā nedēļā notika Staicelē, pirmo vietu ieguva Kurzemes reģiona jaunie futbolisti.

Kurzemnieki bija pārāki visās četrās turnīra spēlēs, tā arī neielaižot nevienus vārtus. Ar trim panākumiem otro vietu ieņēma Rīgas reģiona izlase, kamēr trešie ar četriem punktiem bija Vidzemes pārstāvji.

Lasīt LFF lapā

Pēc piecu gadu pārtraukuma šajā nedēļas nogalē no 20. līdz 22. maijam Latvijas galvaspilsētā, kā arī Tukumā un Ogrē atkal risināsies Starptautiskās studentu sporta spēles (SELL). To ietvaros “Rimi OC” mākslīgā seguma futbola laukumā iekštelpās plānotas arī minifutbola (7x7) sacensības kungu un dāmu komandām, ko organizē Latvijas Augstskolu sporta savienība (LASS) sadarbībā ar Rīgas Futbola federāciju (RFF).

Lasīt tālāk ...

Ceturtdien, 12. maijā, plkst.11:30 LFF konferenču telpā, Grostonas ielā 6b (2.stāvs) notika Rīgas Futbola federācijas (RFF) valdes sēde, kurā pirmo reizi pulcējās jaunā sastāvā RFF valdes locekļi. Uzreiz pirmajā pēc RFF kongresa tikšanās reizē tika diskutēts par vairākām svarīgām tēmām.

Lasīt tālāk ...
No 12. līdz 14. maijam Latvijas Futbola federācijas (LFF) mācību un treniņu centrā "Staicele" notikušajā LFF Futbola akadēmijas U-15 vecuma (2007. dz.g.) reģionālo izlašu turnīrā pirmo vietu ieņēma Rīgas reģiona izlase.

Lasīt LFF lapā
Šo svētdien, 15. maijā, Jaunmārupes pamatskolas stadionā risināsies Rīgas Futbola federācijas (RFF) organizēto un Latvijas Futbola federācijas (LFF), kā arī Mārupes Sporta centra atbalstīto Rīgas pilsētas 2022. gada “Ādas Bumbas” sacensību pirmais sabraukums, kurā spēkus samēros U-13, U-15 un – pirmo reizi arī U-18 – vienības.

Lasīt turnīra lapā

Aizvadītajā svētdienā RTU mākslīgā seguma futbola laukumā Daugavgrīvas ielā 56a Rīgā risinājās Rīgas Futbola federācijas (RFF) organizētais un Futbola Turnīru asociācijas (FTA), Latvijas Futbola federācijas (LFF) un Latvijas Augstskolu Sporta savienības (LASS) atbalstītais Latvijas Universiādes posms minifutbolā (7 pret 7) vīriešu komandām, kurā astoņu dalībnieču konkurencē triumfēja Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA).

Lasīt tālāk ...
Sākusies pieteikšanās tradicionālajam Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola turnīru asociācijas (FTA) organizētajam, kā arī Rīgas pašvaldības un Latvijas Futbola federācijas finansiāli atbalstītajam “SYNOTtip” Rīgas minifutbola (8 pret 8) čempionātam, ko plānots aizvadīt RTU stadionā Pārdaugavā laika periodā no 6. jūnija līdz 29. augustam.

Lasīt turnīra lapā

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri
 
lff logo
lass logo 2022
rigas dome logo
lidl logo 2024
fta logo

Partneri
          lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

  synottip-logo
 
adidas logo
komanda-2020
 
baltic xl logo strong apsardze logo

Partneri
      lerona logo    

Partneri
 eskimos_logo_2020.jpg
stelpes 2023
pantone logo mezpils logo zelta tels logo

Partneri
    lerona logo