LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta
eskimos banner 2020

Jūnijs

Jūnija vidū RTU stadionā Pārdaugavā (Daugavgrīvas iela 56a) startēja tradicionālais Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola Turnīru asociācijas (FTA) organizētais, kā arī Latvijas Futbola federācijas (LFF) finansiāli atbalstītais “SYNOTtip” Rīgas minifutbola (8 pret 8) čempionāts. Pēc trim aizvadītajām kārtām 12 dalībnieču konkurencē kopvērtējuma tabulas priekšgalā izvirzījies līderu trijnieks – OSK “Ostnieks”, “New Project” un “Industrial Steel Group”.

Lasīt turnīra lapā
Aizvadītajā nedēļas nogalē Igaunijas pilsētā Pērnavā startēja Baltijas jūras un Skandināvijas pludmales futbola līga ar astoņu, tostarp divu Latvijas, komandu piedalīšanos. Pēc pirmā posma vadībā izvirzījušies vieni no galvenajiem favorītiem “BSC Copenhagen” (Dānija), bet mūsu valsts komandas ieņem vietas tabulas otrajā pusē.

Lasīt turnīra lapā
Vasara iesilda gaisu, ūdeņus un smiltis, straujiem soļiem tuvojas Latvijas pludmales futbola sezona. Tajā šogad Futbola Turnīru asociācijas (FTA) un Rīgas Futbola federācijas (RFF) paspārnē plānotas vismaz piecas dažādas sacensības, no kurām pirmās jau šajā nedēļas nogalē – Baltijas jūras un Skandināvijas līgas pirmais posms.

Lasīt turnīra lapā
Rīgas reģiona futbola stadionos un laukumos apgriezienus turpina uzņemt Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola Turnīru asociācijas (FTA) organizētais tradicionālais Rīgas futbola čempionāts, kas notiek ar Latvijas Futbola federācijas (LFF) līdzfinansējumu. Vadības grožus sacensību kopvērtējumā pārņēmusi JRFPC “Upesciema Warriors”, kas tādējādi uz otro pozīciju atstūmusi iepriekšējo līderi JDFS “Alberts-2”.

Lasīt turnīra lapā
Nākamajā nedēļas nogalē – 12. jūnijā – Jaunmārupes pamatskolas stadionā risināsies Rīgas Futbola federācijas (RFF) organizēto un Latvijas Futbola federācijas (LFF), kā arī Mārupes Sporta centra atbalstīto Rīgas pilsētas 2022. gada “Ādas Bumbas” sacensību otrais sabraukums, spēkus samērojot U-13, U-15 un U-18 vienībām.

Lasīt turnīra lapā
Šā gada 13. jūnijā RTU stadionā Pārdaugavā (Daugavgrīvas iela 56a) startēs tradicionālais Rīgas Futbola federācijas un Futbola turnīru asociācijas (FTA) organizētais, kā arī Latvijas Futbola federācijas (LFF) finansiāli atbalstītais “SYNOTtip” Rīgas minifutbola (8 pret 8) čempionāts, kurā startēs 12 dalībnieces.

Lasīt turnīra lapā
Jau nedaudz vairāk par vienu kalendāro mēnesi aizvadīts Rīgas Futbola federācijas (RFF) organizētajās un Latvijas Futbola federācijas (LFF) atbalstītajās tradicionālajās Rīgas jaunatnes 2022. gada meistarsacīkstēs, kur trīs vecuma grupās kopumā piedalās 78 dalībnieces.

Lasīt turnīra lapā

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri
 
lff logo
lass logo 2022
rigas dome logo
lidl logo 2024
fta logo

Partneri
          lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

  synottip-logo
 
adidas logo
komanda-2020
 
baltic xl logo strong apsardze logo

Partneri
      lerona logo    

Partneri
 eskimos_logo_2020.jpg
stelpes 2023
pantone logo mezpils logo zelta tels logo

Partneri
    lerona logo