LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta
eskimos banner 2020

Februāris

Līdz 14.martam būs iespējams pieteikties tradicionālajam Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola turnīru asociācijas (FTA) organizētajam Rīgas futbola čempionātam, kas notiks ar Latvijas Futbola federācijas (LFF) līdzfinansējumu. Sacensības plānots aizvadīt laika periodā no 9. maija līdz 18. septembrim.

Lasīt tālāk ...

Laika periodā no 23.marta līdz 22.aprīlim notiks Rīgas futbola federācijas (RFF) biedru kopsapulce. Šogad tajā tiks ievēlēts prezidents un valde. Uz RFF kongresu tiek aicināti RFF biedri (uz 21. februāri pārreģistrētie bērnu un jaunatnes klubi http://riga.lff.lv/klubi/bērnu-un-jaunatnes-visi-rīgas,-iesk-meitenes.html un pieaugušo/amatieru klubi http://riga.lff.lv/klubi/pieaugušo-amatieru-tikai-rff-biedri.html), kā arī citi Rīgas futbola organizāciju pārstāvji viesu statusā.

Lasīt tālāk ...

Piektdien, 18.februārī, plkst.10:00 tiešsaistē notika Rīgas Futbola federācijas (RFF) valdes sēde, kuras dienas kārtībā bija jautājumi par Rīgas sacensībām, kā arī aktuālie jautājumi par RFF biedra statusu LFF rindā un RFF kopsapulci.

Lasīt tālāk ...
Līdz februāra beigām būs iespējams pieteikties Rīgas Futbola federācijas (RFF) organizētajām un Latvijas Futbola federācijas (LFF) atbalstītajām tradicionālajām Rīgas jaunatnes 2022. gada meistarsacīkstēm, kā arī “Ādas Bumbas” sacensībām, kas RFF pārziņā notiek sadarbībā ar LFF un Mārupes Sporta centru. Kalendārā gada ietvaros pirmo reizi plānots īstenot formāta “9 pret 9” turnīru U-12 vecuma grupai, tāpat iecerēts realizēt “Ādas Bumbas” čempionātu U-18 kategorijas spēlētājiem.

Lasīt turnīra lapā

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri
 
lff logo
lass logo 2022
rigas dome logo
lidl logo 2024
fta logo

Partneri
          lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

  synottip-logo
 
adidas logo
komanda-2020
 
baltic xl logo strong apsardze logo

Partneri
      lerona logo    

Partneri
 eskimos_logo_2020.jpg
stelpes 2023
pantone logo mezpils logo beerhouse logo 2019

Partneri
    lerona logo