LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta
eskimos banner 2020

Augusts

Šonedēļ ar plašu aktivitāšu klāstu turpināsies Rīgas Futbola federācijas (RFF) organizēto pasākumu norise jaunatnes sacensību ietvaros.

Lasīt turnīra lapā

2022.gada 27.augustā Rīgas bērnu un jauniešu attīstības centra “Imanta” futbola laukumā tika aizvadītas sporta kluba “Imantas” (turpmāk – SK “Imanta”) 20 gadu jubilejas svinības, kā arī izspēlēts pirmais Valda Avotiņa piemiņas turnīrs futbolā vīriešu un sieviešu komandām.

Lasīt tālāk ...
Nedaudz mazāk par vienu kalendāro mēnesi atlicis aizvadīt Latvijas galvaspilsētas reģiona stadionos un laukumos notiekošajā Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola Turnīru asociācijas (FTA) organizētajā Rīgas futbola čempionātā. Līderes godā šobrīd izvirzījusies FK “Olaine/FK Union”, par punktu atpaliek FK “PPK/Betsafe”, bet vēl par punktu – JRFPC “Upesciema Warriors”.

Lasīt turnīra lapā
Šīs nedēļas svētdienā – 21. augustā – paralēli divos RTU mākslīgā seguma laukumos starts tiks dots pirmajām Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Latvijas Futbola federācijas (LFF) organizētajām 2022.gada Rīgas jaunatnes meistarsacīkstēm U-12 vecuma grupā pēc formāta “9:9”. Sacensībās piedalīsies desmit komandas.

Lasīt turnīra lapā
Nedēļas nogalē noslēdzās Baltijas jūras un Skandināvijas līga pludmales futbolā. Par pirmajiem čempioniem kronēti Latvijas vienība “Vides Tehnika/Erawadee”, kas pusfinālā apspēlēja regulārās sezonas spēcīgāko komandu “BSC Copenhagen”, bet finālā – igauņu “BSC Thunder Arvutitark”.

Lasīt turnīra lapā
Svētdien, 7.augustā, Jūrmalas kausa finālposma apbalvošanas ceremonijas laikā tika sveikti 2022.gada sezonas Latvijas pludmales futbola labākie spēlētāji un labākā Latvijas pludmales futbola komanda pēc Baltijas jūras un Skandināvijas līgas rezultātiem. Savukārt 13.augustā notiks galvenās cīņas par mūsu reģiona galveno pludmales futbola trofeju.

Lasīt turnīra lapā
Aizvadītajā svētdienā, 7.augustā, paralēli Jūrmalas kausa finālposmam Majoru pludmalē notika arī Latvijas kausa izcīņa pludmales futbolā sieviešu komandām. Par kausa ieguvējām kļuva “Babītes” SK dāmas, kas finālā ar 5:0 pārspēja SK “Imanta”.

Lasīt turnīra lapā
Par Jūrmalas kausa ieguvējiem kļuvuši “Kreiss” pludmales futbolisti, kas finālā spraigā cīņā ar rezultātu 2:1 pārspēja priekšsacīkšu labāko komandu FK “BEITAR”. Mačā par trešo vietu “BFS Atlas/Ropaži SC” tikai pēcspēles sitienu sērijā (6:5) pieveica “PFD”.

Lasīt turnīra lapā
Vairs tikai divas kārtas atlicis aizvadīt Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola Turnīru asociācijas (FTA) organizētajā un Latvijas Futbola federācijas (LFF) finansiāli atbalstītajā “SYNOTtip” Rīgas minifutbola (8 pret 8) čempionātā. Ar vienādu izcīnīto punktu skaitu – 23 – kopvērtējuma tabulas priekšgalā arvien atrodas FC “Raita” un “Industrial Steel Group”.

Lasīt turnīra lapā
Šīs nedēļas svētdienā – 14. augustā – Jaunmārupes pamatskolas stadionā ar trešo sabraukumu turpināsies Rīgas Futbola federācijas (RFF) organizētās un Latvijas Futbola federācijas (LFF), kā arī Mārupes Sporta centra atbalstītās Rīgas pilsētas 2022.gada “Ādas Bumbas” sacensības, spēkus samērojot U-13, U-15 un U-18 vienībām.
 

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri
 
lff logo
lass logo 2022
rigas dome logo
lidl logo 2024
fta logo

Partneri
          lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

  synottip-logo
 
adidas logo
komanda-2020
 
baltic xl logo strong apsardze logo

Partneri
      lerona logo    

Partneri
 eskimos_logo_2020.jpg
stelpes 2023
pantone logo mezpils logo beerhouse logo 2019

Partneri
    lerona logo