LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta
eskimos banner 2020

Aprīlis

Pēc vairāk nekā divu gadu pārtraukuma šā gada 1. maijā “Skonto” hallē Rīgā risināsies tradīcijām bagātais apsardzes kompānijas “Strong” organizētais un Futbola Turnīru asociācijas (FTA) un Rīgas Futbola federācijas (RFF) atbalstītais minifutbola (6x6) kausa izcīņas turnīrs, kurā piedalīsies sešas dalībnieces.

Lasīt tālāk ...
Pēc vairāk nekā divu gadu pārtraukuma, kas saistīts ar “COVID-19” pandēmiju, iepriekšējā nedēļas nogalē Rīgas 15. vidusskolas sporta hallē notika Futbola Turnīru asociācijas (FTA) un Rīgas Futbola federācijas (RFF) organizētā, kā arī Latvijas Aviācijas asociāciju (LAA) un Latvijas Futbola federācijas (LFF) atbalstītā Latvijas kausa izcīņa telpu futbolā aviācijas nozarē strādājošajiem, kurā piecu dalībnieču konkurencē nepārspēta palika “SmartLynx”.

Lasīt turnīra lapā
Svētdien, 24.aprīlī, mājīgajā Rīgas 15.vidusskolas sporta hallē notika Latvijas IT uzņēmumu telpu futbola turnīrs ar septiņu komandu piedalīšanos. Sīvā cīņā, tikai par punkta tiesu apsteidzot tuvākos konkurentus, kausu ieguva Tet vienība.

Lasīt turnīra lapā
Pēc vairāk nekā divu gadu pārtraukuma, kas saistīts ar “COVID-19” pandēmiju, iepriekšējā nedēļas nogalē Rīgas 15. vidusskolas sporta hallē notika Futbola Turnīru asociācijas (FTA) un Rīgas Futbola federācijas (RFF) organizētā, kā arī Latvijas Finanšu nozares asociācijas (FNA) un Latvijas Futbola federācijas (LFF) atbalstītā Latvijas komercbanku un citu finanšu struktūru kausa izcīņa telpu futbolā, kurā četru dalībnieču konkurencē triumfēja “Latvijas Banka”.

Lasīt turnīra lapā
Aizvadītajā nedēļā pēc aptuveni divu gadu ilgas pauzes, kas saistīta ar “COVID-19” pandēmiju, ar vairākām aktivitātēm tika oficiāli pabeigta Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola turnīru asociācijas (FTA) organizētā “SYNOTtip” 2019./2020. gada Rīgas telpu futbola sezona. Par centrālo notikumu kļuva Rīgas kausa izcīņas fināla spēle, kurā triumfēja “DSV Latvia” telpu futbolisti.

Lasīt turnīra lapā

Piektdien, 22.aprīlī, Baltijā plašākajā iekštelpu izlaides centrā “Apollo Skypark” telpās, kas atrodas tirdzniecības centrā “Domina Shopping”, risinājās Rīgas Futbola federācijas (RFF) kongress, kurā tika pārvēlēts esošais biedrības prezidents Eduards Borisevičs. Kopā ar viņu tuvākos divus gadus RFF valdē strādās Imants Bleidelis, Kaspars Lakševics, Aldis Ščogols un Uģis Bisenieks.

Lasīt tālāk ...
Šo ceturtdien, 21. aprīlī, pēc aptuveni divu gadu ilgas pauzes, kas saistīta ar “COVID-19” pandēmiju, ar vairākām aktivitātēm tiks oficiāli pabeigta Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola turnīru asociācijas (FTA) organizētā “SYNOTtip” 2019./2020. gada Rīgas telpu futbola sezona.

Lasīt turnīra lapā
Pēc vairāk nekā divu gadu pārtraukuma, kas saistīts ar “COVID-19” pandēmiju, šo sestdien, 23. aprīlī, Rīgas 15. vidusskolas sporta hallē notiks Futbola Turnīru asociācijas (FTA) un Rīgas Futbola federācijas (RFF) organizētā, kā arī Latvijas Aviācijas asociāciju (LAA) un Latvijas Futbola federācijas (LFF) atbalstītā Latvijas kausa izcīņa telpu futbolā aviācijas nozarē strādājošajiem, ko iepriekš bija plānots aizvadīt 2020. gada 15. martā.

Lasīt turnīra lapā
Pēc vairāk nekā divu gadu pārtraukuma, kas saistīts ar “COVID-19” pandēmiju, šo sestdien, 23. aprīlī, Rīgas 15. vidusskolas sporta hallē notiks Futbola Turnīru asociācijas (FTA) un Rīgas Futbola federācijas (RFF) organizētā, kā arī Latvijas Finanšu nozares asociācijas (FNA) un Latvijas Futbola federācijas (LFF) atbalstītā Latvijas komercbanku un citu finanšu struktūru kausa izcīņa telpu futbolā, ko iepriekš bija plānots aizvadīt 2020. gada 15. martā.

Lasīt turnīra lapā
Svētdien, 24.aprīlī, mājīgajā Rīgas 15.vidusskolas sporta hallē notiks Latvijas IT uzņēmumu telpu futbola turnīrs ar septiņu komandu piedalīšanos.
 

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri
 
lff logo
lass logo 2022
rigas dome logo
lidl logo 2024
fta logo

Partneri
          lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

  synottip-logo
 
adidas logo
komanda-2020
 
baltic xl logo strong apsardze logo

Partneri
      lerona logo    

Partneri
 eskimos_logo_2020.jpg
stelpes 2023
pantone logo mezpils logo zelta tels logo

Partneri
    lerona logo