LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta
eskimos banner 2020

Jūnijs

Šovasar Latvija un Igaunija uzsāk jaunu kopēju futbola projektu - apvienotu pludmales futbola līgu. Abas puses vienojās, ka vienota līga ir labākais risinājums turpmākajai pludmales futbola attīstībai kā Latvijā, tā arī Igaunijā.

Lasīt tālāk ...

Ceturtdien, 18.jūnijā, “H2O 6” kvartāla telpās notika Rīgas Futbola federācijas (RFF) kongress, kurā tika pārvēlēts esošais biedrības prezidents Eduards Borisevičs. Kopā ar viņu tuvākos divus gadus RFF valdē strādās Imants Bleidelis, Haralds Gudermanis, Kaspars Lakševics un Aldis Ščogols.

Lasīt tālāk ...

2020. gada 18. jūnijā plkst.17:00 “H2O 6 kvartālā” Lielajā zālē, Durbes ielā 4, notiks Rīgas futbola federācijas (RFF) biedru kopsapulce. Šogad tajā tiks ievēlēts prezidents un jauna valde.

Lasīt tālāk ...
Saskaņā ar valdības, Veselības ministrijas (VM) un Ministru kabineta (MK) 9. jūnijā izziņotajiem epidemioloģiskās drošības pasākumiem "Covid-19" infekcijas izplatības ierobežošanai no 10. jūnija, kad beigsies valstī izsludinātais ārkārtējais stāvoklis, būs atļauta pilnvērtīga treniņu norise profesionāļiem, amatieriem un jauniešiem, neievērojot divu metru distanci, kā arī sporta sacensību organizēšana.
 

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri
 
lff logo
lass logo 2022
rigas dome logo
lidl logo 2024
fta logo

Partneri
          lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

  synottip-logo
 
adidas logo
komanda-2020
 
baltic xl logo strong apsardze logo

Partneri
      lerona logo    

Partneri
 eskimos_logo_2020.jpg
stelpes 2023
pantone logo mezpils logo zelta tels logo

Partneri
    lerona logo