LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta
eskimos banner 2020

Jau šo sestdien, 25.maijā, Jūrmalā, Majoros, sāksies Latvijas pludmales futbola sezona. Kā pirmās laukumā dosies “Linden City BSC” un “RTU/Beerhouse No1” vienības, lai aizvadītu superkausa spēli, bet tūdaļ pēc tam deviņas komandas metīsies cīņā par sezonas atklāšanas turnīra balvām.

Tradicionāli superkausa spēlē tiekas iepriekšējās sezonas čempioni un kausa ieguvēji. Ja abus titulus izcīnījusi viena un tā pati komanda, tad cīņā par superkausu iesaistās kausa izcīņas finālisti. Šogad situācija pavisam netipiska – abus titulus pērn izcīnīja Liepājas komanda, bet finālisti (un arī Latvijas čempionāta otrās vietas ieguvēji) “Kreiss” vienība diemžēl beigusi pastāvēt. Sacensību organizatoriskajā sapulcē tika pieņemts lēmums starp divām kausa izcīņas pusfinālistēm – “RTU/Beerhouse No1” un FK “TUC” – priekšroku dot tai, kas ieņēma augstāku vietu čempionātā, proti – “RTU/Beerhouse No1”.

Pērn par superkausa ieguvējiem kļuva jau pieminētā “Kreiss” vienība, kas aizraujošā mačā ar 5:2 (3:2, 1:0, 1:0) pārspēja citu Rīgas komandu – FK “TUC”.

Superkausa spēle starp “Linden City BSC” un “RTU/Beerhouse No1” vienībām sāksies pulksten 11:00.

Superkausa vēsture

2013.g.

“Kreiss”

“Honda”

5:4

2014.g.

“BFS/Skonto/Atlas”

“Kreiss”

4:1

2015.g.

“Kreiss”

“Dinamo Lat”

9:4

2016.g.

“Kreiss”

RTU

7:6 p.s.

2017.g.

RTU

“Kreiss”

8:2

2018.g.

“Kreiss”

FK “TUC”

5:2

Uzreiz pēc superkausa spēles sāksies tradicionālais sezonas atklāšanas turnīrs, kas šopavasar no Rīgas pārcēlies uz Jūrmalu, tādējādi zaudējot Rīgas kausa izcīņas nosaukumu. Plānots, ka turnīrā piedalīsies deviņas komandas: FK “Spartaks”, FK “Zep/Forevers”, “Grifs AG/Robežsardze”, FK “TUC/Top Media”, “NP/PFD”, “Joga Bonita”, “Baltic XL”, “BFS Atlas/Ropaži”, “Pāvilosta”.

Sacensību pirmajā kārtā komandas, sadalītas trīs apakšgrupās pa trim, aizvadīs viena apļa grupu turnīru. Pēc apakšgrupu rezultātiem visas vienības atkal tiks sadalītas trīs grupās, kuru ietvaros aivadīs vēl divus mačus katra. Tādējādi visām komandām garantētas četras spēles. To garums – trīs reizes pa sešām minūtēm.

Latvijas čempionāta sākums (pirmais posms) plānots 13.jūnijā. Uz doto brīdi dalību apstiprinājušas piecas komandas: “Linden City BSC”, FK “Spartaks”, FK ”Zep/Forevers”, “Grifs AG/Robežsardze” un FK “TUC/Top Media”. Visas spēles notiks ceturtdienu vakaros Majoros, sekojošos datumos: 13.06., 27.06., 11.07., 01.08. un 08.08.

Latvijas kauss šovasar tiks aizvadīts 6. un 7.jūlijā, kā pēdējos gados ierasts – Liepājas pludmalē.

Latvijas čempionāta pirmās līgas (jeb Jūrmalas kausa) pirmais posms notiks 15.jūnijā, šīs sacensības plānots aizvadīt sestdienās, finālposms – 10.augustā. Tai pat dienā tiks aizvadīta arī kausa izcīņa dāmu komandām. Savukārt pašmāju pludmales futbola sezona noslēgsies 18.augustā, kad ieplānoti divi vienas dienas turnīri – kausa izcīņa veterāniem no 35 gadu vecuma, ka arī nu jau tradicionālais IT kompāniju turnīrs.

Visbeidzot, ar prieku paziņojam, ka Latvijas pludmales futbola aktivitātēm ir izdevies piesaistīt ģenerālsponsoru, par kuru kļuvusi Taizemes dabisko zāļu un skaistumkopšanas produktu ražotājs “Erawadee”. Tas ļaus celt sacensību organizatorisko līmeni – iegādāties papildus elektroniskos tablo un teltis, nodrošināt bumbu padevējus visās spēlēs, u.c.

2019.gada Latvijas pludmales futbola čempionātu un kausa izcīņu pēc vienošanās ar Latvijas Futbola federāciju organizē un vada Futbola Turnīru asociācija sadarbībā ar Jūrmalas domi.

Sacensību atbalstītāji: sporta preču veikals „Komanda”, „SynotTip”, „Evolution Latvia”, „Splat”, “Beerhouse No1”, „Cēsu alus”, dabīgais avotu ūdens „Lielbāta”, saldējums „Eskimos”, „Forevers”.

Vairāk informācijas meklējiet mājas lapā www.turniri.lv, kā arī Facebook vietnē www.fb.com/bslatvia.

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri
lff logo
ltrk logo
rigas dome logo
logo arena n
fta logo

Partneri
        lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

synottip-logo
 
adidas logo
komanda-2020
 
erawadee logo strong apsardze logo

Partneri
    lerona logo    

Partneri

friends bar logo
everest logo 2020
pantone logo mercure logo beerhouse logo 2019
eskimos logo 2020
luna group 2020
go-logo
realquest logo oleary logo

Partneri
    lerona logo