LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta
eskimos banner 2020

Pirmdien, 20. maijā, Rīgas Futbola federācijas (RFF) prezidents Eduards Borisevičs kopā ar organizācijas foto speciālistu Anatoliju Hazovu piedalījās Rīgas Rīnūžu vidusskolas sporta dienas norisē Vecāķu pludmalē. Pasākuma gaitā RFF vadība arī sveica skolas audzēkņus ar 50 biļetēm uz 7. jūnijā paredzēto Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēli starp Latviju un Izraēlu.

Kā ierasts, pasākuma gaitā skolēniem bija organizētas vairākas disciplīnas: volejbols, handbols, tautas bumba u.c. aktivitātes, bet tieši pludmales futbola meistarklasi pasniedza RFF speciālisti. Tāpat RFF prezidents pasniedza skolas direktoram Denisam Kļukinam speciālu audzēkņiem paredzētu dāvanu – 50 biļetes uz Latvijas un Izraēlas spēli 7. jūnijā, kas Daugavas stadionā risināsies plkst.21.45. Šādu iespēju federācija realizēja, pateicoties izveidotajam finanšu rezerves budžetam, kas paredzēts sociālo aktivitāšu veicināšanai un šajā reizē to palīdzēja īstenot 2019.gada Latvijas telpu futbola kausa izcīņas Loģistikas uzņēmumu komandām dalībnieces.

“Šīs mācību iestādes audzēkņu sveikšanai nav nejaušs raksturs. Rīgas Rīnūžu vidusskolas audzēkņi ar savu dalību dažādās futbola aktivitātēs ir parādījuši teicamu piemēru pārējām Latvijas galvaspilsētas skolām. RFF no savas puses ir ļoti gandarīta par iespēju būt par skolas sporta pasākuma daļu un vēl jo vairāk ceru, ka skolēnu atbalsts tribīnēs vēl vairāk palīdzēs nacionālajai izlasei sekmīgi aizvadīt maču pret Izraēlu,” sacīja E.Borisevičs.

camera icon Foto

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri
lff logo
ltrk logo
rigas dome logo
logo arena n
fta logo

Partneri
        lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

synottip-logo
 
adidas logo
komanda-2020
 
erawadee logo strong apsardze logo

Partneri
    lerona logo    

Partneri

friends bar logo
everest logo 2020
pantone logo mercure logo beerhouse logo 2019
eskimos logo 2020
luna group 2020
go-logo
realquest logo oleary logo

Partneri
    lerona logo