LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta
eskimos banner 2020

Šā gada 2. februārī ar 2006. gadā dzimušo futbolistu vecuma grupas sacensībām startēs bērnu un jauniešu turnīrs “Rīgas kauss futbolā telpās 2005.-2009. g.dz.zēniem”, kas risināsies jau piekto gadu pēc kārtas, bet pirmo reizi notiks bez dalības maksas. Dienu vēlāk laukumā posīsies 2008. gadā dzimušo bērnu vienības. Visas sacensību spēles notiks Rīgas 15. vidusskolas sporta hallē, Visvalža ielā 9.

2006. gadā dzimušo bērnu vecuma grupas sacensībām astoņas dalībnieces sadalītas divās apakšgrupās pa četrām vienībām katrā. A grupā no plkst.9.30 līdz plkst.12.00 spēkus samēros JFK “Daugava”, “Riga United FC”, FK “Jūrnieks” un SK “Super Nova”, kamēr B apakšgrupā no plkst.12.30 līdz plkst.15.00 savā starpā tiksies FS “Leevon”, “Fariona FK”, SK “Vēsma” un “Garkalne Rakari”. Finālam, kas notiks 3. martā, kvalificēsies katras grupas divas labākās komandas.

Savukārt dienu vēlāk 2008. gadā dzimušo spēlētāju konkurencē no plkst.9.30 līdz plkst.14.30 pēc viena riņķa sistēmas uzvarētāju noskaidros FK “Jūrnieks”, FS “Leevon”, “Rīgas Futbola klubs”, SK “Vēsma”, “Fariona FK” un “Riga United FC”.

Kā vēstīts, sacensībās atļauts pieteikties attiecīgā gadā dzimušajiem un jaunākiem futbolistiem, kuriem izdota Latvijas Futbola federācijas (LFF) licence. Komandas kopējā pieteikumā, kā arī protokolā uz katru konkrēto maču drīkst būt ne vairāk par 12 spēlētājiem.

Visu vecuma grupu uzvarētāji kvalificēsies Latvijas Futbola federācijas (LFF) organizētajām finālsacensībām futbolā telpās, kur spēkosies ar labākajām pārējo piecu valsts reģionu pārstāvēm laika periodā no 2019. gada 11. līdz 15. martam. Vispirms – 11. martā - Kuldīgā spēkosies 2005. gadā dzimušie futbolisti, dienu vēlāk 2007. gada spēlētāju finālsacensības paredzētas Salaspilī, 13. martā spēcīgākās 2009. gada spēlētāju komandas pulcēsies Ogrē, 14. martā 2006. gadā dzimušo spēlētāju vienības cīnīsies Rēzeknē, bet 15. martā 2008. gadā dzimušie – Madonā.

Turnīra trīs labākās komandas, kā arī vērtīgākie individuālajās nominācijās (labākais spēlētājs, vārtsargs, komandas pārstāvis, rezultatīvākais spēlētājs) saņems apbalvojumus no organizatoriem, bet pārējie dalībnieki – piemiņas balvas.

Sacensības organizē Rīgas Futbola federācija (RFF) ar LFF finansiālu atbalstu sacensību apbalvojumu nodrošināšanā, kamēr pārējās izmaksas – laukuma īri, tiesnešu un tehniskā personāla apmaksu, u.c. – sedz Latvijas Telpu futbola asociācija (LTFA).

Turnīra uzdevumi ir nodrošināt Rīgas reģiona bērnu un jaunatnes futbola klubus ar iespēju startēt bezmaksas sacensībās ziemas periodā, noteikt spēcīgāko Latvijas galvaspilsētas bērnu un jaunatnes klubu futbolā telpās, kas pārstāvēs Rīgas reģionu Latvijas finālsacensībās, kā arī noteikt sacensību labākos futbolistus.

Kā ziņots, pērnā gada sacensībās 2005., 2006. un 2008. gada vecuma grupu turnīros triumfēja SK “Super Nova” audzēkņi, starp 2004. gadā dzimušajiem futbolistiem uzvaras laurus plūca JDFS “Alberts”, bet 2007. gada spēlētāju sacensībās triumfēja FK “Baltika”.

word 2006.g.dz. KALENDĀRS

word 2008.g.dz. KALENDĀRS

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri
lff logo
ltrk logo
rigas dome logo
logo arena n
fta logo

Partneri
        lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

synottip-logo
 
adidas logo
komanda-2020
 
erawadee logo strong apsardze logo

Partneri
    lerona logo    

Partneri

friends bar logo
everest logo 2020
pantone logo mercure logo beerhouse logo 2019
eskimos logo 2020
luna group 2020
go-logo
realquest logo oleary logo

Partneri
    lerona logo