LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta
eskimos banner 2020

Sestdien, 16.jūnijā, sākās tradicionālais Jūrmalas kauss pludmales futbolā, kas šogad reizē ir arī Latvijas čempionāta Pirmās līgas sacensības. Atklāšanas posmā pirmo vietu izcīnīja “Kreiss”, aiz sevis atstājot “New Project” un “Beerhouse No1” vienības.

Pirmajam posmam pieteicās 11 komandas. Ierasti sacensības risinājās divās kārtās. Vispirms priekšacīkstes divās apakšgrupās, kam sekoja spēles par vietām.

A apakšgrupā pārliecinošu sniegumu demonstrēja “PFD Kreiss”, kas izcīnīja uzvaras visos piecos mačos. Tāpat cīņai par pirmo līdz ceturto vietu kvalificējās “Beerhouse No1”, bet tālākās vietas ieņēma “FK Zep/Forevers”, “Baltic XL”, “Auto Truck Studio” un “Free”.

B grupā “Kreiss” un “New Project” vienības svinēja uzvaras spēlēs ar pārējiem konkurentiem, bet savā starpā nospēlēja neizšķirti, tādējādi pārliecinoši kvalificējoties labāko četriniekam. Trešo vietu grupā ieņēma “VUSK Stolichnaya”, aiz sevis atstājot VBFK un “Joga Bonita” komandas.

Spēles par pirmo līdz ceturto vietu izvērtās patiešām aizraujošas, pusei not tām noslēdzoties neizšķirti. Nedaudz veiksmīgāki izrādījās “Kreiss” vīri, kas nospēlēja neizšķirti ar “PFD Kreiss” un “Beerhouse No1”, bet uzvarēja posma otrās vietas ieguvējus “New Project”, kas, savukārt, pārspēja “Beerhouse No1”. Bet pēdējiem trešo vietu atnesa uzvara pār “PFD Kreiss”.

Par posma rezultatīvāko spēlētāju ar astoņiem vārtu guvumiem kļuva “Baltic XL” pārstāvis Viktors Josifovs, kam ar sešiem precīziem sitieniem seko Nikolajs Kočerigins, bet piecas reizes pretinieku vārtsargus apbēdināja Edgars Rubenis (abi – “PFD Kreiss”).

Pirmā posma kopvērtējums

Vieta

Komanda

Punkti

 1.

“Kreiss”

30

 2.

“New Project”

25

 3.

“Beerhouse No1”

22

 4.

“PFD Kreiss”

20

 5.

“Baltic XL”

18

 6.

“VUSK Stolichnaya”

17

 7.

VBFK

16

 8.

“FK Zep/Forevers”

15

 9.

“Auto Truck Studio”

14

 10.

“Joga Bonita”

13

 11.

“Free”

12

Pērn Jūrmalas kausā kopumā startēja 19 komandas, divas no tām gan tikai vienā posmā, labākajām desmit kvalificējoties izslēgšanas spēlēm. Par kausa ieguvējiem otro gadu pēc kārtas kļuva “New Project”, kas finālā pēcspēļu sitienu sērijā ar 8:7 pieveica “PFD Kreiss”, savukārt mačā par trešo vietu “VUSK Stolichnaya” ar 2:0 pārspēja “Auto Truck Studio”.

2018.gada Latvijas pludmales futbola čempionātu pēc vienošanās ar Latvijas Futbola federāciju organizē un vada Futbola Turnīru asociācija sadarbībā ar Jūrmalas domi un Zemgales reģionālo centru.

Jūrmalas domes kauss notiks katru otro nedēļu, finālposms – 4.augustā. Nākamais posms – 30.jūnijā. Turnīra norises vieta – Majoros, Ērgļu ielas galā. Sacensību sākums – pulksten 11:00.

Atgādinām, ka komandas sacensībām piesakās norises dienā uz vietas. Apmaksājot dalības maksu par visiem posmiem uzreiz, ietaupījums – EUR 60.00! Komandas dalības maksa iepriekš apmaksājot dalību par visiem 4 posmiem – EUR 140.00. Apmaksa par visiem posmiem jāveic līdz pirmā posma sākumam! Maksājot par katru posmu atsevišķi – EUR 50.00. Dalības maksa finālposmā – EUR 30.00 no komandas.

Turnīra atbalstītāji: Sporta veikals “KOMANDA”, “MemoryWater”, “Sportlex”, “Beerhouse No1”, “Forevers”, “Piebalgas alus”, “Solepharm”, “Lotos Pharma”.

Vairāk informācijas meklējiet mājas lapā www.turniri.lv, kā arī Facebook vietnē www.fb.com/bslatvia.

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri
lff logo
ltrk logo
rigas dome logo
ltfa logo
fta logo

Partneri
        lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

synottip-logo
 
adidas logo
komanda-2020
 
erawadee logo strong apsardze logo

Partneri
    lerona logo    

Partneri

friends bar logo
everest logo 2020
pantone logo mercure logo beerhouse logo 2019
eskimos logo 2020
luna group 2020
go-logo
realquest logo oleary logo

Partneri
    lerona logo