LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta
eskimos banner 2020

Svētdien, 9. oktobrī, RTU stadionā, Daugavgrīvas ielā 56a Rīgā, risinājās Rīgas Futbola federācijas (RFF) organizētais un Latvijas Futbola federācijas (LFF) atbalstītais Latvijas amatieru minifutbola (8 pret 8) finālturnīrs, kurā sešu labāko Latvijas reģionu komandu konkurencē nepārspēta palika Kurzemi pārstāvošā “UPTK”.

Ar izlozes palīdzību komandas tika sadalītas divās apakšgrupās pa trim komandām katrā un aizvadīja grupu turnīra etapu, pēc kura pa divām labākajām vienībām pusfinālos turpināja cīņu par čempiona titulu, kamēr trešo vietu ieguvējas savstarpējā mačā sadalīja divas noslēdzošās vietas turnīrā.

A apakšgrupā vislabāk sekmējās Zemgales minifutbola flagmanim “Lokomotīve-Jelgava”, kas ar rezultātu 4:1 uzveica Latvijas galvaspilsētas vienību “SFS/Sportima”, savukārt ar minimālu 1:0 handikapu lika kapitulēt Vidzemes reģionu pārstāvošajai SK “Spēks/Valmiera”. Otrās vietas liktenis izšķīrās rīdzinieku un valmieriešu duelī, kurā pārāki ar 2:0 izrādījās pēdējie, tādējādi nodrošinot ceļazīmi uz pusfinālu.

Tikmēr B grupā nākamajai čempionei “UPTK” neizšķirts un viena uzvara bija gana, lai izcīnītu pirmo pozīciju. Kurzemnieki pārliecinoši ar 5:0 sagrāva “Naujene” vienību no Latgales, bet “miera līgumu” 0:0 slēdza mačā ar FK “Kvarcs/Madona BJSS” (Ziemeļaustrumi). Ar trim punktiem otro vietu ieguva “Naujene”, kas cīņā pret madoniešiem kaldināja 3:0 panākumu.

Pusfināla ietvaros “Naujene” ar 3:2 uzveica “Lokomotīve-Jelgava”, savukārt “UPTK” ar divu vārtu handikapu – 2:0 – sarūgtināja SK “Spēks/Valmiera” vienību. Fināla mačā “UPTK” turpināja nosargāt savus vārtus neskartus, uzvarot latgaliešus (2:0), bet spēlē par bronzas medaļām valmierieši pārliecinoši ar 4:0 sagrāva jelgavniekus.

Duelī par piekto pozīciju nepārspēta palika “SFS/Sportima”, kas ar 5:1 lika kapitulēt FK “Kvarcs/Madona BJSS”.

Visas sešas finālturnīra dalībnieces saņēma garšīgas balvas, bet komandas, kas ierindojās pirmajā trijniekā, tika apbalvotas ar attiecīgās pakāpes medaļām un kausiem. Tāpat sveikti tiks turnīra labākie spēlētāji individuālajās nominācijās, kur pārliecinoši dominēja “UPTK” vienības pārstāvji – labākā vārtsarga gods tika piešķirts Edgaram Potapenko, prasmīgākā trenera/menedžera tituls Igoram Koršakovam, savukārt kā trāpīgākais “snaiperis” tika sumināts trīs reizes sāncenšu vārtsargus pārspējušais Jevgeņijs Koršakovs. Tikmēr par turnīra vērtīgāko futbolistu organizatori atzina vicečempiones “Naujene” vārtsargu Edgaru Unguru.

excel Rezultāti

camera icon Komandu foto

camera icon Foto

video icon Video

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri
lff logo
ltrk logo
rigas dome logo
logo arena n
fta logo

Partneri
        lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

synottip-logo
 
adidas logo
komanda-2020
 
erawadee logo strong apsardze logo

Partneri
    lerona logo    

Partneri

friends bar logo
everest logo 2020
pantone logo mercure logo beerhouse logo 2019
eskimos logo 2020
luna group 2020
go-logo
realquest logo oleary logo

Partneri
    lerona logo