LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta
eskimos banner 2020

Kamēr citi svinēja Starptautisko sieviešu dienu, tikmēr Latvijas labākie futzālisti "Telpu futbola festivāla" ietvaros aizvadīja virkni spēļu Augstākajā un Pirmajā līgā, kā arī Rīgas kausa izcīņas finālu starp “SFS – Sportima” un “TENTE” vienībām. Ar rezultātu 5:1 (3:0) pārāki izrādījās un trofeju savā īpašumā ieguva mača favorīti – “SFS – Sportima”.

 

Šī gada Rīgas kausa izcīņa izvērtās patiešām interesanta un intriģējoša. Lai arī sacensībām pieteicās pat trīs Augstākās līgas komandas, neviena no tām neiekļuva finālā, bet labāko rezultātu uzrādīja FC “Petrow” un SK “Monarhs”, kas pusfinālā piekāpās vēlākajiem finālistiem. Savukārt Pirmo līgu pusfinālā pārstāvēja vien vēlākie kausa ieguvēji, bet FK “TUC” un “DSV Transport” izstājās jau ceturtdaļfinālā. Tai pat laikā finālā cīnījās Rīgas čempionāta Otrās līgas vienība “TENTE”. Taisnības labad gan jāatzīst, ka šīs komandas sastāvā netrūkst meistarīgu futbolistu, kas iepriekš uzspēlēju arī augstākā līmenī: Aleksandrs Škoļņikovs, Maksims Kudrjašovs, Deniss Putilovs, Jevgeņijs Jeroha.

Taču, diemžēl, ne visi varēja piedalīties finālmačā. Nopelnīto kartīšu dēļ sezonas iespējams svarīgākā spēle bija jāizlaiž gan J.Jeroham, gan M.Kudrjašovam. Visticamāk tieši šis faktors noteica fināla gaitu – “SFS – Sportima” jau otrajā minūtē atklāja rezultātu, bet astotajā minūtē panāca divu vārtu pārsvaru. Beigu rezultāts – 5:1.

Pavisam Rīgas kausa izcīņā, ko, kā ierasts, rīkoja Rīgas Futbola federācijas (RFF) sadarbībā ar Futbola Turnīru asociāciju (FTA), piedalījās 11 komandas: trīs Latvijas čempionāta augstākās līgas pārstāves, trīs – Pirmās līgas, pa divām no Rīgas čempionāta abām līgām, kā arī Ogres čempionāta vienība BFK “Salaspils”.

Visi rezultāti

Astotdaļfināli

“Akela kļūdījās” – SK “Inter/Macron” 2:1 (1:0)

FK “TUC” – BFK “Salaspils” 4:4 (2:1), 8:7 s.s.

“Raita 2” – “TENTE” 3:3 (3:0), 2:3 s.s.

Ceturtdaļfināli

“Akela kļūdījās” – SK “Monarhs” 4:9 (1:5)

FK “TUC” – FC “Petrow” 2:6 (1:3)

“SFS – Sportima” – “DSV Transport” 2:0 (0:0)

“TENTE” – “New Project” 3:1 (1:0)

Pusfināli

SK “Monarhs” – “TENTE” 2:2 (1:1), 1:2 s.s.

FC “Petrow” – “SFS – Sportima” 1:3 (0:1)

Fināls

“TENTE” – “SFS – Sportima” 1:5 (0:3)

 

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri
lff logo
ltrk logo
rigas dome logo
ltfa logo
fta logo

Partneri
        lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

synottip-logo
 
adidas logo
komanda-2020
 
erawadee logo strong apsardze logo

Partneri
    lerona logo    

Partneri

friends bar logo
everest logo 2020
pantone logo mercure logo beerhouse logo 2019
eskimos logo 2020
luna group 2020
go-logo
realquest logo oleary logo

Partneri
    lerona logo