LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta
eskimos banner 2020
Jaunās Latvijas Futbola federācijas (LFF) Futbola akadēmijas sezonas ziemas pasākumu posms noslēdzies ar U-14 vecuma grupas jeb 2003. dzimšanas gada futbolistu reģionālo izlašu turnīru, kuru 27. un 28. februārī uzņēma Elektrum Olimpiskais centrs Rīgā. Turnīrā tikās Rīgas, Zemgales, Vidzemes, Latgales, Kurzemes un Ziemeļaustrumu izlases, kas iesākumā divās apakšgrupās aizvadīja viena apļa turnīru, bet vēlāk atkarībā no grupās ieņemtajām pozīcijām tikās spēlēs par vietām. Pirmo vietu turnīrā šoreiz ieņēma Latgales reģiona jaunie futbolisti.

Pēc sacensībām tika noteikta turnīra simboliskā izlase, kurā iekļuva pa trim pārstāvjiem no Latgales, Rīgas un Zemgales izlasēm, kā arī divi futbolisti no Kurzemes izlases.

LFF Futbola akadēmijas U-14 reģionālo izlašu turnīra simboliskā izlase:
 • Ronalds Jierkis (Latgale, Rēzeknes FA)
 • Mareks Mikšto (Latgale, BFC Daugavpils)
 • Jegors Novikovs (Rīga, FK Dinamo Rīga)
 • Rolands Bočs (Zemgale, FK Lielupe)
 • Alekss Andersons (Kurzeme, FK Liepāja)
 • Edžus Samharadze (Zemgale, SK Kengaroos)
 • Deniss Rogovs (Rīga, Rīgas Futbola skola)
 • Gustavs Riekstiņš (Kurzeme, FK Liepāja)
 • Daņila Patijčuks (Zemgale, JFA Jelgava)
 • Mikus Vasiļevskis (Rīga, FS Metta)
 • Kristiāns Kaušelis (Latgale, BFC Daugavpils)
Reģionālo izlašu sastāvi un treneri

Kā ziņots, LFF Futbola akadēmijas jaunās sezonas ievadā februārī Rīgā norisinājās arī U-15 vecuma grupas reģionālo izlašu turnīrs. Sezona pēc reģionālo izlašu ziemas turnīriem turpināsies aprīlī LFF mācību un treniņu centrā Staicele, kur notiks mācību-treniņu spēļu sesijas U-15 un U-14 vecuma grupu futbolistiem.

LFF Futbola akadēmija visa gada garumā treniņos, turnīros, mācību-treniņu spēlēs un talantu skatēs pulcē valsts talantīgākos jaunās paaudzes futbolistus no visiem Latvijas reģioniem. Akadēmijas šīs sezonas pasākumos piedalās 2002., 2003. un 2004. dzimšanas gada puiši, vecākajiem no kuriem šis ir pēdējais apmācību gads akadēmijā. Tāpat pirmoreiz akadēmijas vēsturē tiks organizētas atsevišķas talantu skates meitenēm, kuras dzimušas 2002.-2005. gadā.

Sezonas garumā puišiem paredzēti divi mācību-treniņu spēļu cikli, septiņas talantu skates laukuma spēlētājiem un vārtsargiem, pieci reģionālo izlašu turnīri, starptautiskais LFF FA kausa izcīņas turnīrs un tradicionālā Eiropas futbola tūre. Savukārt meitenes piedalīsies kopumā trīs talantu skatēs.

Dalībniekus talantu skatēm un reģionālo izlašu spēlētājus sezonas laikā izraugās reģionālo izlašu treneri, lai jaunie futbolisti kvalificētu treneru uzraudzībā un augstas konkurences apstākļos sekmētu savu izaugsmi un sagatavotos iespējamajiem nākotnes izsaukumiem uz Latvijas jauniešu izlasēm. Akadēmijas galvenais treneris ir bijušais Latvijas izlases uzbrucējs Aleksandrs Jeļisejevs, bet meiteņu pasākumu virsvadība uzticēta Latvijas sieviešu futbola izlases galvenajam trenerim Didzim Matīsam.

Šī ir sestā LFF Futbola akadēmijas darbības sezona. Tā sevi pierādījusi kā vērtīgu atskaites punktu jaunatnes izlašu treneriem, kuri iegūst vispusīgu informāciju par labākajiem valsts jaunās paaudzes futbolistiem, kā arī kalpo kā palīgs jauniešu pārejai no futbola 8:8 uz futbolu 11:11.

camera icon Turnīra foto galerija

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri
 
lff logo
lass logo 2022
rigas dome logo
lidl logo 2024
fta logo

Partneri
          lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

  synottip-logo
 
adidas logo
komanda-2020
 
baltic xl logo strong apsardze logo

Partneri
      lerona logo    

Partneri
 eskimos_logo_2020.jpg
stelpes 2023
pantone logo mezpils logo zelta tels logo

Partneri
    lerona logo