LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta
eskimos banner 2020

No 8. līdz 10. maijam Latvijas Futbola federācijas (LFF) mācību un treniņu centrā "Staicele" norisinājās LFF Futbola akadēmijas U-15 vecuma grupas (2000. dzimšanas gada) reģionu izlašu turnīrs, ar ko noslēdzās akadēmijas 2015. gada sezonas pavasara turnīru posms. Par kopvērtējuma uzvarētājiem kļuva Rīgas reģiona jaunie futbolisti (vecākais treneris Jānis Goba).

 

Rīgas reģiona U-15 izlase turnīra četrās spēlēs nepiedzīvoja nevienu zaudējumu, gūstot trīs panākumus un savos vārtos sacensību gaitā neielaižot nevienu bumbu. Kopvērtējuma labāko trijniekā ierindojās arī Kurzemes reģiona izlase (vecākais treneris Mārtiņš Jaunskalže) un Latgales jaunie futbolisti (vecākais treneris Ivans Maksimčuks). Sacensībās savu meistarību slīpēja arī Zemgales reģiona U-15 izlase (vecākais treneris Aleksejs Gromovs) un Vidzemes reģiona pārstāvji (vecākais treneris Raivis Rubīns).

Pateicoties turnīrā demonstrētajam sniegumam, sacensību simboliskajā izlasē tika iekļauti pieci Rīgas reģiona izlases pārstāvji - Rūdolfs Soloha (Rīgas Futbola skola), Kristaps Mednis (FS Metta), Bogdans Samoilovs (Šitika Futbola skola), Ričards Šauers (FS Metta) un Dāvis Vilcāns (Skonto akadēmija). Četri futbolisti simboliskajā izlasē pārstāvēja Kurzemes reģionu - Roberts Jaunarājs (Liepājas SSS), Vladimirs Stepanovs (Liepājas SSS), Viktors Ziemelis (Liepājas SSS) un Arturs Ļotčikovs (Ventspils OC). Tāpat simboliskajā izlasē tika iekļauts Romans Saļkovskis (BFC Daugavpils) no Latgales reģiona izlases un Kristers Lūsiņš (Vidzemes FC) no Vidzemes reģiona izlases.

Trīs labākās turnīra izlases tiek apbalvotas ar kausiem un diplomiem. Visu izlašu spēlētāji saņem LFF diplomus un suvenīrus. Tāpat apbalvoti tiek turnīra labākie 11 spēlētāji, kas veido simbolisko izlasi.

Šogad LFF Futbola akadēmijas pasākumos piedalās 2000., 2001. un 2002. gadā dzimušie talantīgie Latvijas jaunie futbolisti, kurus visas sezonas garumā izraugās reģionu izlašu treneri.

Jau vēstīts, ka LFF Futbola akadēmijas 2015. gada sezona tika ievadīta februārī ar diviem reģionu izlašu ziemas turnīriem Rīgā. U-15 vecuma grupā pirmo vietu izcīnīja Latgales jaunie futbolisti, bet U-14 vecuma grupas turnīrā pirmajā vietā ierindojās Rīgas reģiona izlase. Savukārt aprīļa beigās "Staicelē" risinājās pirmais pavasara posma turnīrs, kad U-13 konkurencē labākie bija Latgales reģiona jaunie futbolisti, bet pēcāk U-14 vecuma grupas pavasara posma turnīrā pirmo vietu izcīnīja Rīgas reģiona pārstāvji.

Sezonas turpinājumā jūnijā un augustā LFF mācību un treniņu centrā "Staicele" risināsies par tradicionālajām kļuvušās kopumā piecas talantu skates visās trīs vecuma grupās, kā arī divas atsevišķas talantu skates jaunajiem vārtsargiem. Jūnija izskaņā turpat risināsies Futbola akadēmijas (FA) kausa izcīņas turnīrs. Pēc tam septembrī risināsies vēl divi reģionu izlašu turnīri, bet sezona novembrī noslēgsies ar labāko futbolistu došanos Eiropas tūrē, tajā piedaloties 2001. un 2002. gadā dzimušajiem spēlētājiem.

Šogad LFF Futbola akadēmijas pasākumos piedalās 2000., 2001. un 2002. gadā dzimušie talantīgie Latvijas jaunie futbolisti, kurus visas sezonas garumā izraugās reģionu izlašu treneri. Sezonas garumā Futbola akadēmijas esošie talanti un spožākie absolventi papildu motivācijas un iespaidu iegūšanas nolūkos tiek iesaistīti Latvijas nacionālās izlases treniņu darbā.

Ar LFF Valdes lēmumu Futbola akadēmija un tās attīstība ir viens no galvenajiem LFF darba virzieniem turpmākajos gados, tādējādi cerot ar treniņiem kvalificētu treneru uzraudzībā un augstas konkurences apstākļos nākotnē sekmēt Latvijas jaunatnes un nacionālās izlases, kā arī pašu futbolistu starptautisko konkurētspēju. LFF Futbola akadēmijas stratēģiskais mērķis ir vispusīgi attīstīt, motivēt un atbalstīt labākos un talantīgākos pašmāju futbolistus, sagatavojot viņus kā potenciālus spēlētājus Latvijas izlasēm un audzinot viņus kā vispusīgi attīstītas personības.

camera icon Bildes

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri
 
lff logo
lass logo 2022
rigas dome logo
lidl logo 2024
fta logo

Partneri
          lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

  synottip-logo
 
adidas logo
komanda-2020
 
baltic xl logo strong apsardze logo

Partneri
      lerona logo    

Partneri
 eskimos_logo_2020.jpg
stelpes 2023
pantone logo mezpils logo zelta tels logo

Partneri
    lerona logo